fbpx

Zrównoważone dostawy: rosnący trend w branży hotelarsko-gastronomicznej

Konfinicja odcisnęła swoje piętno na branży hotelarskiej, co niewątpliwie znajduje odzwierciedlenie w nowej normalności: dostawie, czy też nazywanej także dostawą żywności.

Restauracje, które były w stanie dostosować się do tej dynamiki, to te, które lepiej przystosowały się do nowej rzeczywistości. W ten sposób hiszpański przemysł hotelarski został całkowicie zrewolucjonizowany. Z tego powodu Hiszpanie wolą usługi dostawcze od wspólnych wizyt w restauracjach.

Ten nowy etap przynosi ze sobą inne sposoby. Najwybitniejszym z nich jest bez wątpienia masowe wdrażanie opakowań na wynos, które można poddać recyklingowi. Ten sposób postępowania jest bardziej sprzyjający biznesowi, ale jest również nową preferencją dla dużej liczby restauracji.

Chcesz wiedzieć więcej o opakowaniach z produktami nadającymi się do recyklingu i ich rosnącym znaczeniu? W Monouso powiemy wam, dlaczego ten trend odegrał tak ważną rolę w nowej normalności.

Czym jest zrównoważona dostawa?

Jest to praktyka oparta na wykorzystaniu materiałów nadających się do recyklingu. Praktyka ta jest dość korzystna dla przedsiębiorstw, ponieważ pozwala zarabiać więcej, inwestując mniej. Również nabywcy zaczynają dostrzegać znaczenie recyklingu, dlatego też skłaniają się ku tej dynamice.

Confinement służył jako siła napędowa dla zrównoważonych dostaw. Ale, to nie jest nowe, prawda? Nie bardzo. Mimo że jest ona wdrażana na rynku od lat, sytuacja ta promuje stosowanie alternatyw na wynos.

Dzisiaj większość klientów woli zachować dystans. W rezultacie, przedsiębiorstwa z dobrą obsługą dostaw przejęły rynek.

Z drugiej strony, konsumenci mają dziś tendencję do odrzucania materiałów nie nadających się do recyklingu. Dlatego też zróżnicowanie materiałów do dostawy jest niezbędne dla każdej firmy.

Delivery-sostenible

Jakie korzyści oferuje zrównoważona dostawa?

Każda firma musi zainwestować znaczną kwotę w swoje opakowania na wynos. Dlatego też konieczne jest wybranie najbardziej ekonomicznych i niezawodnych materiałów do tej pracy.

Produkty nadające się do recyklingu są najtańsze na rynku, więc ich stosowanie stanowi bardziej samowystarczalną gospodarkę. Ponadto, opakowania wykonane z materiałów takich jak aluminium czy karton idealnie nadają się do świadczenia tych usług.

Podobnie, przedsiębiorstwa, które lepiej odpowiadają preferencjom klientów, odnoszą dużo większe sukcesy. Tak właśnie dzieje się w przypadku stosowania do dostaw opakowań nadających się do recyklingu, ponieważ jest to w stanie przyciągnąć nowych, świadomych ekologicznie klientów.

Z drugiej strony, wydaje się, że opakowania produktów nadających się do ponownego przetworzenia do dostawy pozostają tutaj. W ten sposób każda firma, która ma do dyspozycji własne opakowania wielokrotnego użytku, zyska renomę w sektorze hotelarskim i gastronomicznym.

Jeśli chcesz nadać nowy wygląd swojemu serwisowi dostawczemu, nie wahaj się odwiedzić naszego sklepu internetowego Monouso. Znajdziesz tam najlepsze opakowanie nadające się do recyklingu dla swojej firmy i będziesz mógł dostosować się do nowych preferencji rynkowych. W ten sposób poprawisz swoje oferty na wynos i będziesz daleko wyprzedzać konkurencję.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

PODSTAWOWE INFORMACJE O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH

Przeznaczenie: Gestionar las solicitudes realizadas a través del sitio web, enviar comunicaciones comerciales y, en su caso, compras en línea.

Prawa: Acceso a, Corrección, cancelación, oposición y otros derechos como se explica en la “Información adicional”.

Odbiorcy: Los datos sólo se transmiten a los proveedores que tienen una relación contractual con Monouso.

Legitymizacja: Consentimiento del interesado.

Odpowiedzialny: Envalia Group, S.L.

Informacje dodatkowe: You can find additional information on data protection in our privacy policy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.