fbpx

Zalety stosowania plastikowych kubków z twardą pokrywą i słomką

vaso-con-tapa-portada

Plastikowe kubki z twardą pokrywą i słomką pomogą Ci zaoszczędzić pieniądze dzięki ich wyjątkowej jakości i doskonałej cenie. Ponadto, staną się oni bohaterami Twoich imprez i wydarzeń dzięki ich wkładowi estetycznemu i możliwości spersonalizowania ich z wybranym przez Ciebie tematem.

Ale są też inne zalety używania plastikowych kubków z twardą pokrywką i słomką, i o tym będziemy rozmawiać przez cały ten post.

6 korzyści z zastosowania plastikowych kubków z twardą pokrywą i słomką

Na poniższej liście zobaczysz wszystkie korzyści, które otrzymasz przy zakupie plastikowych kubków z twardą pokrywą i słomą. Spójrz!

1. Idealny dla firm, które oferują napoje lub desery do wyjazdu

Są one wysoko cenione w kawiarniach i restauracjach, ponieważ przyczyniają się do dobrej obsługi klienta. Jest to możliwe, ponieważ pozwalają one na wygodniejsze i bezpieczniejsze przenoszenie napojów podczas transferu.

Ponadto są one wykonane z odpornego i całkowicie przezroczystego materiału. Dlatego idealnie nadają się do ekspozycji sałatek owocowych, kolorowych galaretek, lodów i innych deserów.

2. Potrafią wytrzymać gorące napoje

Są one wykonane z twardego tworzywa sztucznego, znanego jako PET. Z reguły nadają się do napojów zimnych, ale mogą też wytrzymać napoje gorące (sprawdź wcześniej dany model). Ponadto bezpieczeństwo, jakie zapewniają jego pokrywy, czyni go idealnym pojemnikiem na kawę, herbatę, czekoladki itp

3. Występują one w różnych wzorach

Różnorodność plastikowych kubków jest bardzo szeroka. Każdy kieliszek oferuje inną właściwość, która czyni go idealnym na konkretną okazję, oferując prawdziwą swobodę wyboru, zgodnie z Twoim gustem i potrzebami.

Są one dostępne w różnych wysokościach, średnicach, kolorach i grubościach. Pokrywy i słomki również się różnią, można je znaleźć w wersji płaskiej lub kopułowej z otworem lub bez, słomki wykonane z różnych materiałów, sztywne lub elastyczne.

4. Pozwalają one cieszyć się drinkiem z maksymalnym bezpieczeństwem

Dzięki twardym plastikowym kubkom z pokrywkami i słomkami nie musisz się martwić o rozlanie napoju, jeśli idziesz lub jedziesz samochodem. Dlatego są idealne na wycieczki, pikniki, plaże, koncerty czy imprezy sportowe.

5. Są lekkie, nietłukące się i łatwe do recyklingu

Tego typu plastikowe kubki są dobrym rozwiązaniem służącym ochronie środowiska, ponieważ nadają się do recyklingu. W ten sposób ograniczają one nadmierną produkcję odpadów, wywierając mniejszy wpływ na naszą planetę.

Są też lekkie i bardzo wytrzymałe, stąd ich reputacja jako nie do złamania.

6. Umożliwiają one druk sitodrukowy

Będziesz mógł spersonalizować i promować wizerunek lub osobistą markę swojej firmy, drukując jej logo lub frazy firmowe. Dzięki tej jakości stały się one preferowane przez wiele firm. Bez wątpienia, doskonała strategia reklamowa przy niskich kosztach.

vaso-con-tapa

Dlaczego miałbym kupować plastikowe kubki z twardą pokrywą i słomką?

Czy to do użytku w restauracji, czy na uroczystości, zawsze należy kupić twarde plastikowe kubki z pokrywką i słomką.

Zacznijmy od wspomnienia o ich pięknych projektach o przyjemnym wyglądzie. Ładna sałatka lub owocowy koktajl będzie wyglądać atrakcyjniej w wysokiej szklance niż w zwykłej tradycyjnej.

Z drugiej strony, ich pokrywy sprawiają, że są bardziej higieniczne i zdrowe, ponieważ chronią ich zawartość przed muchami. Bardzo wygodna jakość na przyjęciach dla twoich dzieci. Ponadto można by wydrukować na nich wzór ulubionej kreskówki Twojego dziecka, czyniąc jego urodziny jeszcze bardziej wyjątkowymi i niezapomnianymi.

Ze względu na wiele wyżej wymienionych zalet, ten rodzaj szkła z tapas jest szczególnie polecany do barów, kawiarni, hoteli i restauracji. Więc, jeśli to jest sektor, w którym pracujesz, wiesz, jakie okulary kupić.

Wreszcie, są one bardziej przyjazne dla środowiska i jest to duży powód do zakupu tych produktów.

Gdzie można kupić plastikowe kubki z twardymi osłonami i słomkami?

Jeśli chcesz kupić plastikowe kubki dla swojej firmy i nie wiesz gdzie, w internecie są różne strony, które specjalizują się w tej tematyce.

Z naszego sklepu internetowego Monouso chętnie pomożemy Ci znaleźć szukane plastikowe kubki i wszystkie ich akcesoria w przystępnych cenach. Kliknij i sprawdź to!

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

PODSTAWOWE INFORMACJE O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH

Przeznaczenie: Gestionar las solicitudes realizadas a través del sitio web, enviar comunicaciones comerciales y, en su caso, compras en línea.

Prawa: Acceso a, Corrección, cancelación, oposición y otros derechos como se explica en la “Información adicional”.

Odbiorcy: Los datos sólo se transmiten a los proveedores que tienen una relación contractual con Monouso.

Legitymizacja: Consentimiento del interesado.

Odpowiedzialny: Envalia Group, S.L.

Informacje dodatkowe: You can find additional information on data protection in our privacy policy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.