fbpx

ZA DARMO! Zamów swoją ekologiczną naklejkę MonoUso

Jesteśmy z Państwem od wielu lat i przyzwyczailiśmy się do słuchania Państwa potrzeb, szczególnie tych z Państwa, którzy walczą o utrzymanie biznesu na powierzchni.

Od wszystkich Państwa chcemy dziś zwrócić uwagę na tych, którzy poza podnoszeniem swoich marzeń, angażują się w trwałe rozwiązania. Z tego powodu oraz aby pomóc Ci pokazać zielonego ducha Twoim klientom, w MonoUso stworzyliśmy naszą Ekologiczną Naklejkę Premium.

Ten mały szczegół, który chcieliśmy mieć przy sobie, jest zaprojektowany tak, aby pokazać Twoją firmę w widocznym miejscu, aby przekazać Twoje przesłanie echem. Jego konstrukcja jest nie tylko piękna, ale także wodoodporna i trwała, dlatego nadaje się na zewnątrz (do dekoracji tych tarasów!).

Jak uzyskać MonoUso Premium Eco Adhesive?

YouTube video

Aby dostać ten klej, po prostu musisz złożyć zamówienie w MonoUso.es i poprosić o to nasz zespół, wysyłając e-mail na adres [email protected] lub ✅WhatsApp: 910 052 628 (Kliknij, aby napisać)

Ale uwaga! Należy zamawiać tylko produkty zrównoważone, bez względu na to, czy są kompostowalne, biodegradowalne czy wielokrotnego użytku. Oczywiście na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje na temat każdego materiału i jego zastosowania. Jeśli jednak mają Państwo dalsze pytania, zespół MonoUso z przyjemnością udzieli Państwu pomocy i udzieli dalszych informacji.

Wyślij nam zdjęcie naklejki na Twój biznes, a my się nim podzielimy!

Nie może być inaczej: szaleję za tym, że otrzymujemy twoje zdjęcia i dzielimy się nimi z naszą społecznością. Przecież twoja praca to coś, czym należy się pochwalić!

Restauracje, bary, bary na plaży, sklepy, magazyny, biura… nawet schroniska dla zwierząt. Kochamy was wszystkich!

Na koniec, wiemy, że jest to tylko mały szczegół, ale mamy nadzieję, że dzięki niemu możemy przyczynić się do zwiększenia świadomości na temat odpowiedzialnego i zrównoważonego użytkowania naszych produktów, a także skłonić Państwa do ogłoszenia swojego ekologicznego zaangażowania z wielką fanfarą.

Pytaj o swoje!

📞910 052

628📧✅Whatsapp: 910 052 628

Śledźcie nas na portalach społecznościowych!

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

PODSTAWOWE INFORMACJE O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH

Przeznaczenie: Gestionar las solicitudes realizadas a través del sitio web, enviar comunicaciones comerciales y, en su caso, compras en línea.

Prawa: Acceso a, Corrección, cancelación, oposición y otros derechos como se explica en la “Información adicional”.

Odbiorcy: Los datos sólo se transmiten a los proveedores que tienen una relación contractual con Monouso.

Legitymizacja: Consentimiento del interesado.

Odpowiedzialny: Envalia Group, S.L.

Informacje dodatkowe: You can find additional information on data protection in our privacy policy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.