fbpx

ZA DARMO! Zamów swoją ekologiczną naklejkę MonoUso

Jesteśmy z Państwem od wielu lat i przyzwyczailiśmy się do słuchania Państwa potrzeb, szczególnie tych z Państwa, którzy walczą o utrzymanie biznesu na powierzchni.

Od wszystkich Państwa chcemy dziś zwrócić uwagę na tych, którzy poza podnoszeniem swoich marzeń, angażują się w trwałe rozwiązania. Z tego powodu oraz aby pomóc Ci pokazać zielonego ducha Twoim klientom, w MonoUso stworzyliśmy naszą Ekologiczną Naklejkę Premium.

Ten mały szczegół, który chcieliśmy mieć przy sobie, jest zaprojektowany tak, aby pokazać Twoją firmę w widocznym miejscu, aby przekazać Twoje przesłanie echem. Jego konstrukcja jest nie tylko piękna, ale także wodoodporna i trwała, dlatego nadaje się na zewnątrz (do dekoracji tych tarasów!).

Jak uzyskać MonoUso Premium Eco Adhesive?

https://youtu.be/OLF14-UT0g8

Aby dostać ten klej, po prostu musisz złożyć zamówienie w MonoUso.es i poprosić o to nasz zespół, wysyłając e-mail na adres [email protected] lub ✅WhatsApp: 910 052 628 (Kliknij, aby napisać)

Ale uwaga! Należy zamawiać tylko produkty zrównoważone, bez względu na to, czy są kompostowalne, biodegradowalne czy wielokrotnego użytku. Oczywiście na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje na temat każdego materiału i jego zastosowania. Jeśli jednak mają Państwo dalsze pytania, zespół MonoUso z przyjemnością udzieli Państwu pomocy i udzieli dalszych informacji.

Wyślij nam zdjęcie naklejki na Twój biznes, a my się nim podzielimy!

Nie może być inaczej: szaleję za tym, że otrzymujemy twoje zdjęcia i dzielimy się nimi z naszą społecznością. Przecież twoja praca to coś, czym należy się pochwalić!

Restauracje, bary, bary na plaży, sklepy, magazyny, biura… nawet schroniska dla zwierząt. Kochamy was wszystkich!

>  Kroki do zrobienia domowej maski

Na koniec, wiemy, że jest to tylko mały szczegół, ale mamy nadzieję, że dzięki niemu możemy przyczynić się do zwiększenia świadomości na temat odpowiedzialnego i zrównoważonego użytkowania naszych produktów, a także skłonić Państwa do ogłoszenia swojego ekologicznego zaangażowania z wielką fanfarą.

Pytaj o swoje!

📞910 052

628📧✅Whatsapp: 910 052 628

Śledźcie nas na portalach społecznościowych!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

BASIC DATA PROTECTION INFORMATION

Responsible: Envalia Group, S.L.

Purpose: Gestionar las solicitudes realizadas a través del sitio web, enviar comunicaciones comerciales y, en su caso, compras en línea.

Legitimation: Consentimiento del interesado.

Recipients: Los datos sólo se transmiten a los proveedores que tienen una relación contractual con Monouso.

Rights: Acceso a, Corrección, cancelación, oposición y otros derechos como se explica en la “Información adicional”.

Additional information: You can find additional and detailed information on data protection in our privacy policy