fbpx

Wskazówki dotyczące spożywania pokarmów w pracy

W dzisiejszych czasach zabieranie jedzenia do pracy jest stosunkowo normalne dla wielu osób, które nie mają czasu wrócić do domu na lunch lub chcą zaoszczędzić sobie jedzenia na co dzień w restauracji. Ta tendencja może być pozytywna, jeśli wiemy, jak ją w pełni wykorzystać, ale może również prowadzić do złego odżywiania, które w końcu będzie szkodliwe dla naszego zdrowia.

Aby temu zapobiec, ponieważ Monouso dzielimy się z Tobą najlepszymi wskazówkami dotyczącymi zdrowego odżywiania się “tupperware” w pracy, a także wyborem najlepszych pojemników na żywność do pracy.

Przygotowywanie jedzenia w domu i jedzenie w biurze może być dobrym sposobem na oszczędzanie i zdrowe odżywianie się, o ile przestrzega się planu. Zapiszcie te wskazówki.

Wskazówki dotyczące zdrowego odżywiania się w pracy

1. Skorzystaj z weekendu, aby zaplanować menu na cały tydzień. Myśl o niej jako o zdrowej, kompletnej i zróżnicowanej diecie, więc dodaj wszystkie podstawowe składniki, których Twój organizm potrzebuje, aby nadążyć. Ustalcie, które produkty żywnościowe powinniście spożywać codziennie, a które co tydzień.

2. Możesz stworzyć bardzo kompletne menu z pierwszym, drugim i deserem, lub zdecydować się na kombinację dania i deseru. Jeśli jesteś jednym z tych, którzy potrzebują “czegoś” do uzupełnienia menu, kawałek chleba razowego jest dobrym rozwiązaniem.

3. Jeśli chodzi o deser, unikaj pokusy słodyczy i zbytnio słodzonych ciastek, najlepszym rozwiązaniem są owoce sezonowe. Jest pełen witamin, zdrowy, nasycony i trawienny.

4. Jeśli musisz przekąsić między posiłkami, ponieważ jesteś głodny, unikaj pokus takich jak słodycze, czekoladki itp. i weź mały czajniczek z orzechami do pracy lub zjedz kawałek owocu jak jabłko. Orzechy są bardzo polecane w naszej codziennej diecie, ponieważ posiadają kalorie, ale są również bogate w omega 3, błonnik, białko, witaminę E i selen. Aby uniknąć wzdęcia się przed jedzeniem, czy to z głodu, czy z nudy, zaleca się przyjmowanie tylko takiej ilości, jaką zamierzamy spożywać tego dnia.

5. Przechowuj pojemniki z żywnością w lodówce, aby zapewnić jej właściwą konserwację, zwłaszcza w miesiącach letnich, kiedy temperatury mogą robić z Tobą sztuczki.

6. Skorzystaj ze zdrowych, świeżych, sezonowych przepisów, takich jak gazpacho czy salmorejo, które są pełne witamin i minerałów.

7. Nie jedz przed ekranem komputera, spróbuj iść do kuchni lub w zarezerwowane miejsce. Jeśli nie masz innego wyboru, jak tylko zrobić to z powodu braku miejsca, wyłącz komputer, aby można było jeść spokojnie i bez stresu. Będziesz miał czas, by kontynuować później. Ta przerwa pomoże ci odzyskać siły i odpocząć oczom po tylu godzinach patrzenia na ekran.

Opakowania żywności do jedzenia w pracy

  • Opakowania z tworzyw sztucznych
  • Opakowania FOAM
  • Opakowania kartonowe
  • Opakowania z trzciny cukrowej
  • PLA pojemniki na skrobię kukurydzianą
  • Pojemniki aluminiowe

Wiele z tych ekologicznych pojemników jest zamykanych z własną pokrywą, ale w innych opcjach istnieje możliwość dodania osobnej pokrywy w celu zapewnienia przechowywania, konserwacji i transportu. Wiele z nich ma również właściwości termiczne, co pozwala na dłuższe przechowywanie żywności w odpowiedniej temperaturze.

Klucz do zdrowego odżywiania się w pracy wymaga jedynie odrobiny planowania i organizacji, abyśmy mieli czas na zrobienie zakupów i przygotowanie posiłku z tak dużym wyprzedzeniem. Niektórzy wolą to robić w nocy przed, a inni rano po. Zostawiamy to tobie.

Dzisiaj macie Państwo do dyspozycji szeroki wybór ekologicznych pojemników na żywność jednorazowego użytku na wynos, które znacznie ułatwiają pracę z żywnością. Więcej komfortu i praktyczności w codziennym życiu. Jeśli chcesz kupić pojemniki na żywność, wejdź na naszą stronę internetową Monouso a znajdziesz wszystkie opakowania, które możesz sobie wyobrazić: karton, FOAM, trzcina cukrowa, skrobia kukurydziana PLA, aluminium, plastik, itp. Czekamy na Ciebie!

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

PODSTAWOWE INFORMACJE O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH

Przeznaczenie: Gestionar las solicitudes realizadas a través del sitio web, enviar comunicaciones comerciales y, en su caso, compras en línea.

Prawa: Acceso a, Corrección, cancelación, oposición y otros derechos como se explica en la “Información adicional”.

Odbiorcy: Los datos sólo se transmiten a los proveedores que tienen una relación contractual con Monouso.

Legitymizacja: Consentimiento del interesado.

Odpowiedzialny: Envalia Group, S.L.

Informacje dodatkowe: You can find additional information on data protection in our privacy policy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.