fbpx

Wasara Crockery

vajilla wasara

Linia Wasara to stylizowana na japońską jednorazowa zastawa stołowa, która w wykwintny sposób łączy luksus z ekologią. Szeroka gama produktów wykonanych w 100% z naturalnych i biodegradowalnych materiałów, które idealnie nadają się do serwowania podczas spotkań – najwyższy wyraz minimalistycznego designu w produktach jednorazowych!

Niewątpliwie spełnienie marzeń dla miłośników tego, co selektywne i zrównoważone.

Co oferuje Ci jednorazowa zastawa stołowa Wasara?

Różne modele zastawy stołowej wasara

Ochrona i szacunek dla środowiska

Cała linia produktów Wasara wykonana jest w całości z materiałów w 100% odnawialnych.

  • Bagassa z trzciny cukrowej: kiedy rolnicy wyciskają cukier z trzciny, kora pozostaje jako bezużyteczny odpad, więc aby uniknąć zanieczyszczeń wynikających z jej spalania, jest ona wykorzystywana do produkcji tych naczyń.
  • Trzcina bambusowa: jest to jeden z najbardziej elastycznych i odpornych materiałów, dzięki któremu możliwe jest uzyskanie charakterystycznych linii wzornictwa Wasara.

Oznacza to, że wszystkie naczynia stołowe Wasara są wolne od produktów ubocznych z drzew, takich jak celuloza. Ponadto są one biodegradowalne, tzn. rozkładają się naturalnie bez emisji gazów do atmosfery, więc wpływ na ekosystemy jest minimalny.

Zakłady produkcyjne naszych dostawców otrzymały certyfikaty certyfikat ISO 9001 & 14001 dzięki poszanowaniu środowiska naturalnego.

Płyty

Różne rozmiary płyt wasara

Przede wszystkim talerze japońskiego projektu o kwadratowym i okrągłym kształcie, dostępne w szerokiej gamie rozmiarów: od rozmiaru S do XL. W ten sposób można je łączyć, aby zaserwować kompletne menu: przystawkę, danie główne i deser.

Miski

Miski Wasara

Są pewne potrawy, które można podać na talerzach, ale znacznie wygodniej jest gościom jeść w miseczkach. W kolekcji Wasara znajduje się kilka misek, które doskonale łączą elegancję z ekologią.

Tace

Jedzenie na talerzach wasara

Wreszcie luksusowe tace jednorazowe Wasara są doskonałe do prezentowania wszelkiego rodzaju potraw w elegancki i wyrafinowany sposób.

dodatkowy plus za wygodę! Podczas świętowania spotkania z przyjaciółmi lub rodziną, różnorodność potraw, które można podać podczas lunchu lub kolacji jest tak szeroka, jak gusta gości. Otóż wszystkie elementy zastawy stołowej Wasara przyjmują zarówno gorące, jak i zimne potrawy, nie mięknąc i nie pękając. Ponadto miski są doskonałe do serwowania zup i kremów, ponieważ wytrzymują temperaturę do 85 stopni Celsjusza i są w 100% wodoodporne.

Dowiedz się znacznie więcej o innych powiązanych terminach w naszym Słowniku gastronomii i hotelarstwa.

Najczęściej zadawane pytania

Z jakich materiałów wykonana jest zastawa stołowa Wasara?

Z bagassą z trzciny cukrowej i trzciną bambusową.

Czy zastawa stołowa Wasara jest odporna na wysokie temperatury?

Miski są doskonałe do serwowania zup i kremów, ponieważ wytrzymują temperaturę do 85 stopni Celsjusza i są w 100% wodoodporne.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

PODSTAWOWE INFORMACJE O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH

Przeznaczenie: Gestionar las solicitudes realizadas a través del sitio web, enviar comunicaciones comerciales y, en su caso, compras en línea.

Prawa: Acceso a, Corrección, cancelación, oposición y otros derechos como se explica en la “Información adicional”.

Odbiorcy: Los datos sólo se transmiten a los proveedores que tienen una relación contractual con Monouso.

Legitymizacja: Consentimiento del interesado.

Odpowiedzialny: Envalia Group, S.L.

Informacje dodatkowe: You can find additional information on data protection in our privacy policy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.