fbpx

Uzyskanie odpowiedniego rozmiaru obrusa

Obrusyistotnym elementem każdego stołu, jeśli masz zamiar przyjmować gości lub jeśli chcesz, aby twój salon wyglądał ładnie. Prawda jest taka, że obrusy służą nie tylko do ochrony stołu, ale pełnią również funkcję estetyczną. Wybór odpowiedniego rozmiaru obrusu nie jest jednak łatwym zadaniem, ponieważ trzeba wziąć pod uwagę kilka aspektów, aby dokonać właściwego wyboru. Dziś w Monouso Pomagamy dobrać odpowiedni rozmiar obrusu tak, aby nie był on ani za długi, ani za krótki

Niezależnie od rodzaju obrusu, którego zamierzasz użyć, ważne jest, aby pamiętać o następujących aspektach:

  1. Zmierzyć stół. Przede wszystkim musimy uzyskać dokładne wymiary powierzchni stołu, ponieważ stół prostokątny nie jest taki sam jak kwadratowy. Użyj miarki taśmowej, aby dokładnie określić długość i szerokość – wysokość nie jest w tym przypadku tak naprawdę ważna, ponieważ wszystkie są mniej więcej takie same. Jeśli chodzi o okrągłe stoły, to trzeba się dowiedzieć, jaka jest średnica.
  2. Obliczyć odpowiedni rozmiar. Jak to zrobić? Odpowiedni rozmiar obrusów zależy od okazji ich użycia. Oznacza to, że jeśli chcesz używać obrusu swobodnie w domu lub w barze/restauracji, najbardziej wskazane jest dodanie około 15/20 centymetrów z każdej strony, aby obrus mógł się wystarczająco opadać. Należy go zawsze mierzyć od krawędzi stołu. Jeśli masz zamiar przeprowadzić jakieś ważne i formalne wydarzenie, zaleca się, aby obrus był dłuższy, więc należy dodać około 38 centymetrów.

Szerokość stołu + kropla po jednej stronie + kropla po drugiej stronie = Szerokość obrusa

X

Długość stołu + kropla po jednej stronie + kropla po drugiej stronie = Długość obrusów stołowych

W Monouso znajdziesz szeroki wybór jednorazowych obrusów, dzięki czemu zawsze możesz wybrać ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Zaleca się, aby obrus był zawsze zgodny z resztą dekoracji i estetyką miejsca, do którego ma się udać. Są to główne kategorie, które można znaleźć w naszej sieci i które są uważane za dostosowane do wszystkich potrzeb. Znajdziesz tu różne rozmiary i wzory.

  • Obrusy papierowe
  • Obrusy Novotex
  • Obrusy Premium Airlaid
>  Jak używać pałeczek do popisywania się swoim sushi

A jeśli chcesz iść dalej, użyj prowadnic stołowych, aby stworzyć piękne kontrasty.

Jeśli szukasz jednorazowych obrusów i biegaczy stołowych, zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej Monouso. Odkryjesz szeroką kolekcję. Czekamy na ciebie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

BASIC DATA PROTECTION INFORMATION

Responsible: Envalia Group, S.L.

Purpose: Gestionar las solicitudes realizadas a través del sitio web, enviar comunicaciones comerciales y, en su caso, compras en línea.

Legitimation: Consentimiento del interesado.

Recipients: Los datos sólo se transmiten a los proveedores que tienen una relación contractual con Monouso.

Rights: Acceso a, Corrección, cancelación, oposición y otros derechos como se explica en la “Información adicional”.

Additional information: You can find additional and detailed information on data protection in our privacy policy