fbpx

Uzyskanie odpowiedniego rozmiaru obrusa

Obrusyistotnym elementem każdego stołu, jeśli masz zamiar przyjmować gości lub jeśli chcesz, aby twój salon wyglądał ładnie. Prawda jest taka, że obrusy służą nie tylko do ochrony stołu, ale pełnią również funkcję estetyczną. Wybór odpowiedniego rozmiaru obrusu nie jest jednak łatwym zadaniem, ponieważ trzeba wziąć pod uwagę kilka aspektów, aby dokonać właściwego wyboru. Dziś w Monouso Pomagamy dobrać odpowiedni rozmiar obrusu tak, aby nie był on ani za długi, ani za krótki

Niezależnie od rodzaju obrusu, którego zamierzasz użyć, ważne jest, aby pamiętać o następujących aspektach:

  1. Zmierzyć stół. Przede wszystkim musimy uzyskać dokładne wymiary powierzchni stołu, ponieważ stół prostokątny nie jest taki sam jak kwadratowy. Użyj miarki taśmowej, aby dokładnie określić długość i szerokość – wysokość nie jest w tym przypadku tak naprawdę ważna, ponieważ wszystkie są mniej więcej takie same. Jeśli chodzi o okrągłe stoły, to trzeba się dowiedzieć, jaka jest średnica.
  2. Obliczyć odpowiedni rozmiar. Jak to zrobić? Odpowiedni rozmiar obrusów zależy od okazji ich użycia. Oznacza to, że jeśli chcesz używać obrusu swobodnie w domu lub w barze/restauracji, najbardziej wskazane jest dodanie około 15/20 centymetrów z każdej strony, aby obrus mógł się wystarczająco opadać. Należy go zawsze mierzyć od krawędzi stołu. Jeśli masz zamiar przeprowadzić jakieś ważne i formalne wydarzenie, zaleca się, aby obrus był dłuższy, więc należy dodać około 38 centymetrów.

Szerokość stołu + kropla po jednej stronie + kropla po drugiej stronie = Szerokość obrusa

X

Długość stołu + kropla po jednej stronie + kropla po drugiej stronie = Długość obrusów stołowych

W Monouso znajdziesz szeroki wybór jednorazowych obrusów, dzięki czemu zawsze możesz wybrać ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Zaleca się, aby obrus był zawsze zgodny z resztą dekoracji i estetyką miejsca, do którego ma się udać. Są to główne kategorie, które można znaleźć w naszej sieci i które są uważane za dostosowane do wszystkich potrzeb. Znajdziesz tu różne rozmiary i wzory.

  • Obrusy papierowe
  • Obrusy Novotex
  • Obrusy Premium Airlaid

A jeśli chcesz iść dalej, użyj prowadnic stołowych, aby stworzyć piękne kontrasty.

Jeśli szukasz jednorazowych obrusów i biegaczy stołowych, zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej Monouso. Odkryjesz szeroką kolekcję. Czekamy na ciebie!

FAQ

Jakie kroki powinniśmy wykonać, aby wybrać rozmiar obrusu?

Zmierz stół, biorąc pod uwagę jego długość i szerokość. Wysokość nie ma większego znaczenia, ponieważ prawie wszystkie stoły mierzą mniej więcej tyle samo.

Jak długo powinien wisieć obrus?

To zależy od wydarzenia, do którego jest wykorzystywany. W przypadku imprez nieformalnych powinna wisieć około 15-20 centymetrów. Na specjalne okazje powinna jednak wisieć w okolicach 38 centymetrów.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

PODSTAWOWE INFORMACJE O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH

Przeznaczenie: Gestionar las solicitudes realizadas a través del sitio web, enviar comunicaciones comerciales y, en su caso, compras en línea.

Prawa: Acceso a, Corrección, cancelación, oposición y otros derechos como se explica en la “Información adicional”.

Odbiorcy: Los datos sólo se transmiten a los proveedores que tienen una relación contractual con Monouso.

Legitymizacja: Consentimiento del interesado.

Odpowiedzialny: Envalia Group, S.L.

Informacje dodatkowe: You can find additional information on data protection in our privacy policy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.