fbpx

Uchwyty do serwetek barowych, jak wybrać swoją

Servilleteros para bar

Kiedy mówimy o uchwytach do serwetek, przychodzi nam na myśl klasyczny przyrząd, który możemy zobaczyć na stole w każdym barze. Dlatego często przy wyborze konkretnego modelu pozostajemy w tym miejscu i pomijamy możliwości, jakie daje ten produkt. Z tego przewodnika, masz zamiar wziąć inaczej wybór uchwyty do serwetek barowych.

Zanim powiemy o rodzajach i materiałach, musimy dokonać pierwszego rozróżnienia: uchwyt na serwetki to nie to samo, co dozownik do serwetek. W pierwszym z nich znajdują się tylko te serwetki, które klient chwyci ręcznie, natomiast w drugim przypadku serwetka jest rozciągnięta od środka na zewnątrz dyspensera (typowe metalicznie wyglądające pudełko, które zawsze widzieliśmy na stołach w kawiarni).

Uchwyty do serwetek barowych

Uchwyty na serwetki Monouso są idealnym narzędziem dla baru, aby uzyskać estetyczną korzyść z potrzeby swoich klientów (sprzątania). Dodatkowo, ta opcja pozwala na zachowanie bezpieczeństwa: ponieważ służą tylko jako pojemnik na serwetki, nie ulegną zniszczeniu. Chcesz je lepiej poznać?

Wooden Cocktail Napkin Holder

Wooden Cocktail Napkin HolderZobacz więcej

Jak wszystkie uchwyty do serwetek koktajlowych, które zaraz zobaczysz, ten model jest przeznaczony do przechowywania serwetek 20×20. Charakteryzują się one łatwością obsługi, zarówno dla firmy cateringowej, jak i dla klienta. Wystarczy wrzucić do niego serwetki i jest gotowy do użycia, a boczne wgłębienia sprawiają, że bardzo łatwo się go trzyma.

Jeśli chodzi o design, to nie ma tu wiele do dodania. Już po samym spojrzeniu na zdjęcie widać jego rustykalne i ciepłe wykończenie. Czy są to dwa przymiotniki, które definiują Twoją firmę?

Bamboo Cocktail Napkin Ring

Bamboo Cocktail Napkin RingZobacz więcej

Pierwszą różnicą w stosunku do poprzedniego modelu jest to, że ten uchwyt na serwetki jest wyższy, więc jeśli jesteś zainteresowany narzędziem, które pozwoli Ci zwiększyć liczbę serwetek, które możesz zostawić do dyspozycji swoich klientów, to może to być Twoja opcja

Elegancja i naturalność to główne cechy tego projektu, który jest dostosowany do firm, które stawiają na ekologiczny model. Co więcej, jeśli zależy Ci na elegancji, jest on dostępny również w kolorze czarnym. Czy wyobrażasz sobie, że możesz zaoferować swoje w 100% nadające się do recyklingu serwetki w bambusowym uchwycie na serwetki?

Bambusowy uchwyt na serwetki

Bambusowy uchwyt na serwetkiZobacz więcej

Nie zmieniliśmy materiału, ale całkowicie zmieniliśmy styl. Jak widać, ta elegancka opcja może być połączona z różnymi stylami. Może być nawet dostosowany do różnych rozmiarów: Ten, który widzisz na zdjęciu ma wymiary 21x21x10cm, ale jest też 13,5×13,5×10.

Tak, ten model przeznaczony do serwetek 40x40cm dostępny jest również w kolorze naturalnym. Bez względu na to, czy potrzebujesz uchwytu na serwetki, czy podstawki na serwetki, znajdziesz styl, który najlepiej pasuje do estetyki Twojej restauracji.

Methacrylate Cocktail Napkin Holder

Methacrylate Cocktail Napkin HolderZobacz więcej

Inna opcja jest dawać wszystkie znamienitość serwetki, i dla ten, najlepszy alternatywa jest nabywać metakrylanowego serwetnika posiadacza jak ten jeden. Wystarczająco zabezpieczony, aby serwetki były bezpieczne, i wystarczająco otwarty, aby klienci mieli do nich dostęp w wolnej chwili.

Wire Cocktail Napkin Holder

Wire Cocktail Napkin HolderZobacz więcej

Metalowe obrączki do serwetek koktajlowych to innowacja w stosunku do tych przezroczystych, które już wcześniej prezentowaliśmy. Są tak samo praktyczne, tak samo proste i tak samo eksponują Twoje serwetki 20×20 cm. Jednak ich oryginalność sprawia, że naczynia te są idealne na cateringi i imprezy, które wymagają elegancji.

Dozowniki do serwetek barowych

Przechodzimy do drugiej opcji, do przyborów, które pozwalają na przechowywanie serwetek do momentu, kiedy klient je weźmie. Prawdopodobnie myślisz o bardzo konkretnym modelu, a teraz zobaczysz go wraz z inną serią opcji.

Drewniany dozownik do serwetek

Drewniany dozownik do serwetekZobacz więcej

Na pewno kojarzysz to zdjęcie z tym, które właśnie zobaczyłeś. Ten drewniany dyspenser do serwetek pokazuje, że dzięki dyspenserom można jeszcze przekazać nowoczesny wizerunek, który jest zgodny z Twoją firmą. Jeśli jesteś pewien, że jest to estetyka, która najlepiej pasuje do Twojego biznesu, musisz tylko zdecydować, czy wolisz, aby Twój klient rozciągał serwetkę, czy chwytał ją ręcznie.

Plastikowy dyspenser do serwetek

Plastikowy dyspenser do serwetekZobacz więcej

Czarny, czerwony, niebieski, biały… Posiadanie dozownika do serwetek w kolorze, który publiczność identyfikuje z Twoją firmą hotelarską jest bardzo ważną zaletą. Ponadto, artykuły te zawierają model Miniservis Dispenser, więc możesz również wybrać rozmiar, który najbardziej Ci odpowiada.

Steel Napkin Ring Dispenser

Steel Napkin Ring DispenserZobacz więcej

Dotarliśmy do dystrybutora batonów, który z pewnością mieliście w głowie czytając tytuł tego artykułu. Ale jak już mogliście zobaczyć na tym zdjęciu, ma on niewielkie różnice. Chociaż w Monouso macie do dyspozycji typowe dozowniki do serwetek ze stali nierdzewnej, które nie są kolorowe, możecie kupić te produkty również w kolorze czerwonym i niebieskim.

Czy ten uchwyt na serwetki nie przypomina Ci serwetek z napisem “dziękujemy za wizytę”? Techniczna nazwa tych serwetek to “jednostronnie satynowane siarczynowe serwetki papierowe”, ale prawdopodobnie znacie je jako nazwę samego pierścienia do serwetek: “miniserwis”.

MaxiServis Dispenser

MaxiServis DispenserZobacz więcej

A skoro są miniserwisy, to jak może nie być maksiserwisów? Te dozowniki stołowe ze stali nierdzewnej rozszerzają zakres ich zastosowania: Oprócz zastosowania na stołach restauracyjnych, są idealne do baru w każdym przedsiębiorstwie. Zazwyczaj taki sposób trzymania serwetek kojarzy nam się z małym rozmiarem, ale ten przyrząd udowadnia, że praktyczność dużej serwetki może iść w parze z praktycznością jej trzymania.

Wysyłka w ciągu 48 godzin

Jeśli już zdecydowałeś się na model dostosowany do potrzeb Twojej firmy, teraz brakuje już tylko najprostszej części: wiedzy, w jaki sposób będziesz otrzymywać produkt. I na to Monouso jest również gwarancją.

Paczka dotrze pod wybrany przez Ciebie adres w ciągu 48 godzin. Dodatkowo, koszt tej usługi wysyłkowej będzie całkowicie darmowy, jeśli zakup przekroczy 59 euro.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

PODSTAWOWE INFORMACJE O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH

Przeznaczenie: Gestionar las solicitudes realizadas a través del sitio web, enviar comunicaciones comerciales y, en su caso, compras en línea.

Prawa: Acceso a, Corrección, cancelación, oposición y otros derechos como se explica en la “Información adicional”.

Odbiorcy: Los datos sólo se transmiten a los proveedores que tienen una relación contractual con Monouso.

Legitymizacja: Consentimiento del interesado.

Odpowiedzialny: Envalia Group, S.L.

Informacje dodatkowe: You can find additional information on data protection in our privacy policy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.