fbpx

Ubierz swój stół z obrusami z hotelowego tarasu

manteles-de-terraza-para-hosteleria-portada

Zadbanie o wystrój Państwa hotelu pozwala zaoferować gościom maksimum przyjemności. Dlatego w Monouso zalecamy ubieranie stołu w obrusy z hotelowego tarasu, ponieważ wiemy, że ten element wpływa na marketing Twojej firmy.

Zapoznaj się z tymi wszystkimi wskazówkami i zaoferuj urok i wygodę tym, którzy odwiedzają Twoją restaurację. Chodźmy!

Kolor obrusów do stołów tarasowych

Kolor jest jednym z najważniejszych elementów, które należy brać pod uwagę przy dekoracji. W przypadku obrusów do stołów tarasowych, wybór białego lub jasnego koloru tkaniny nigdy nie zawodzi. Ten przyczynia się do większej jasności i wyróżnia się na tle innych elementów, unikając nadmiernego przeciążenia wzroku.

Jeśli jednak czujesz, że potrzebujesz jakiegoś koloru, możesz spróbować kilku jasnych odcieni. W tym przypadku najlepiej jest wybierać odcienie nieprzejrzyste do serwetek, naczyń i tak dalej, osiągając w ten sposób równowagę.

Najbardziej odpowiednie materiały na zewnątrz

Jeśli chodzi o materiały, to zawsze dobrze jest użyć lnu, bawełny, a nawet worka, aby przykryć stoły na tarasie restauracji. Ten rodzaj tkaniny nadaje dekoracjom naturalność i tworzy cieplejszy klimat.

Ważne jest, aby wybrane obrusy były odporne, ponieważ będą narażone na działanie czynników atmosferycznych. Ważne jest również, aby miały one antypoślizgową podstawę, szczególnie w przypadku utrzymujących się przeciągów. Należy również wybrać obrusy z warstwami wodoodpornymi, ponieważ są one bardzo łatwe do czyszczenia.

manteles-de-terraza-para-hostelería-cuerpo

Tekstura na obrusach do stołów tarasowych

Tekstura jest kolejnym elementem, z którym można się bawić przy dekorowaniu stołów tarasowych. Wszystko co zabytkowe bardzo dobrze współgra z wyglądem zewnętrznym, w tym przypadku włókna naturalne powinny być obecne w wybranych obrusach.

Z drugiej strony, nie martw się, jeśli nie chcesz poświęcać czasu na prasowanie, ponieważ pomarszczenie materiału nie wygląda źle. Jeśli jednak wolisz idealną równinę, nie ma problemu, choć jest to również doskonały pomysł na łączenie różnych tekstur.

Nadruki na obrusach na tarasie restauracyjnym

Nadruki odgrywają ważną rolę w projektowaniu stołów zewnętrznych. W zależności od stylu, który preferujesz, możesz wybierać między innymi spośród motywów etnicznych, kwiatowych, ptasich, geometrycznych i pasiastych.

Aby stworzyć doskonały kontrast, można łączyć tkaniny jednobarwne i drukowane. Należy o tym pamiętać, szczególnie przy nakładaniu na obrus pokrowca lub prowadnicy do stołu.

A może biegacz do stołów?

A biegacz stołu to długi, wąski obrus, który ustawia się tak, aby przecinał stół w środku. Można go położyć na obrusie, w tym przypadku kontrast w kolorze i fakturze jest zasadniczy. Wygląda to jednak również świetnie, jeśli używa się go samemu, zwłaszcza jeśli jest to stół dla dwojga.

Inne elementy

Pozostałe elementy, takie jak m.in. naczynia, serwetki, środki, powinny być w idealnej harmonii z obrusem. Ważne jest również, aby krzesła były przykryte lub ozdobione zgodnie z realizowanym stylem. Ponadto przy stołach zewnętrznych nigdy nie powinno zabraknąć aranżacji kwiatowych o wysokości nie zasłaniającej wzroku gości.

Nie możemy skończyć tego wpisu nie wspominając, że w Monouso mamy kilka obrusów, które bardzo dobrze przystosowują się do środowiska zewnętrznego. Są one wykonane z materiałów takich jak TNT Novotex i Airlaid, niektóre jednorazowe i inne wielokrotnego użytku, w tym prowadnice stołowe.

Na koniec, mamy nadzieję, że pomogły Państwu nasze porady, jak ubrać swój stół w odpowiednie obrusy tarasowe dla branży hotelarskiej. Zachęcamy do eksperymentowania z kolorami, teksturami, nadrukami itp.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

PODSTAWOWE INFORMACJE O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH

Przeznaczenie: Gestionar las solicitudes realizadas a través del sitio web, enviar comunicaciones comerciales y, en su caso, compras en línea.

Prawa: Acceso a, Corrección, cancelación, oposición y otros derechos como se explica en la “Información adicional”.

Odbiorcy: Los datos sólo se transmiten a los proveedores que tienen una relación contractual con Monouso.

Legitymizacja: Consentimiento del interesado.

Odpowiedzialny: Envalia Group, S.L.

Informacje dodatkowe: You can find additional information on data protection in our privacy policy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.