fbpx

Torby papierowe dla branży hotelarskiej i gastronomicznej

ventajas de las bolsas de papel para hosteleria

Od pewnego czasu torby papierowe dla branży hotel arskiej stały się świetną inwestycją. Najwyraźniej dzieje się tak dlatego, że branża hotelarska postawiła na włączenie do oferty toreb nadających się do recyklingu lub jednorazowych, które nie zanieczyszczają środowiska.

Jakie rodzaje papierowych toreb cateringowych są dostępne?

Papierowe tor by cateringowe mogą mieć różny kształt i rozmiar w zależności od ich przeznaczenia. Należy jednak pamiętać, że większość z nich wykonana jest z papieru kraft“. Podobnie, niezależnie od kształtu i rozmiaru, ich zalety obejmują następujące elementy:

  • Bycie nadającym się do recyklingu i wielokrotnego użytku.
  • Możliwość dostosowania do potrzeb klienta.
  • Dobry stosunek jakości do ceny.

Ponadto, jeśli tworzysz lub promujesz markę, pomagają ją spopularyzować. W przypadku lokali gastronomicznych najczęściej spotykanymi rodzajami toreb papierowych mogą być:

Torby papierowe z uchwytami

Wykonane z papieru kraft, kolorowe lub całkowicie białe, o rozmiarach i pojemnościach, które mogą się różnić w zależności od zastosowania. Jeśli chodzi o ich uchwyt lub ASA, jest on odporny, z ochraniaczami zdolnymi do dbania o dłonie. Można je również dostosować do indywidualnych potrzeb.

Torby papierowe bez uchwytu

Idealne dla sektora spożywczego i gastronomicznego. Te papierowe torby bez uchwytów nadają się do recyklingu, są odporne, odnawialne i wielokrotnego użytku. Jeśli chodzi o ich rozmiary i pojemność, mogą się one różnić w zależności od przypadku. Dostępne są w kolorze białym i kraft.

Papierowe torby zip i torby Doypack

Idealne do pakowania żywności luzem. Dzięki jakości papieru kraft oraz ich higienicznym i bezpiecznym zamknięciom, każda przechowywana w nich żywność będzie dobrze chroniona.

Warto zauważyć, że zamykane torby papierowe lub torby doypack (łatwo otwierane) mogą być również w kolorze białym lub kraft. Również rozmiary i pojemności różnią się w zależności od ich zastosowania.

Amerykańskie torby papierowe z klinem

Amerykańskie torby papierowe są najczęściej spotykane. Są one znane z typowej prostokątnej podstawy i dużej głębokości objętościowej. W większości przypadków torby te są używane do transportu żywności lub leków. Są one jednak uniwersalne i mocne.

Torby papierowe o podstawie sześciokątnej

Idealne do dostaw do domu lub transportu owoców i warzyw. Torby papierowe z sześciokątną podstawą mają dużą pojemność i odporność, dodatkowo nadają się do recyklingu.

Torby papierowe na pieczywo, kanapki i ciasta

Torby papierowe na pieczywo, kanapki i ciastka doskonale nadają się do przechowywania produktów dopiero co wyjętych z pieca. Dostępne są w różnych rozmiarach, kolorach i nadrukach.

Torby papierowe na hamburgery i frytki z tłuszczem

Zamknięte i otwarte, białe, w kolorze kraft lub z nadrukiem. Torby papierowe na hamburgery i frytki wyróżniają się tym, że są odporne na tłuszcz, idealne do bezpiecznego transportu.

Papierowe torebki na kawę z przezroczystym okienkiem

Papierowe torby na kawę i torby z przezroczystym okien kiem są uniwersalne, praktyczne, ekologiczne i wielokrotnego użytku. Ponadto ich rozmiary zmieniają się w zależności od zastosowania i mogą być z nadrukiem, białe lub w kolorze kraft.

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego ważne jest, aby używać toreb papierowych?

Ponieważ materiał, z którego są wykonane, nadaje się do recyklingu, co zmniejsza wpływ na środowisko.

Jakie jest prawdziwe zastosowanie toreb papierowych?

Można je wykorzystać w ponad 100 okazjach. W domu, na targu, na śmieci, na doniczki, do przechowywania książek, między innymi.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

PODSTAWOWE INFORMACJE O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH

Przeznaczenie: Gestionar las solicitudes realizadas a través del sitio web, enviar comunicaciones comerciales y, en su caso, compras en línea.

Prawa: Acceso a, Corrección, cancelación, oposición y otros derechos como se explica en la “Información adicional”.

Odbiorcy: Los datos sólo se transmiten a los proveedores que tienen una relación contractual con Monouso.

Legitymizacja: Consentimiento del interesado.

Odpowiedzialny: Envalia Group, S.L.

Informacje dodatkowe: You can find additional information on data protection in our privacy policy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.