fbpx

Jak wybrać właściwą torbę plastikową

Bolsa de plástico idónea

Niewątpliwie kiedy mówimy o torbe plastikowa, od razu myślimy o tym ważnym przedmiocie w naszym codziennym życiu. Dzięki nim możemy wygodnie przechowywać lub przenosić produkty z jednego miejsca na drugie.

Plastikowa torba musi być odporna i wodoodporna, aby chronić produkt przed jakimkolwiek wypadkiem. Każda torba ma swoją funkcję i cechy charakterystyczne w zależności od zastosowania, jakie zamierzamy jej nadać.

Woreczki Polietylenowe PE Bez Zamknięcia

Woreczki Polietylenowe PE Bez ZamknięciaZobacz więcej

Pamiętacie te małe plastikowe torebki, w których sprzedawali nam słodycze w kiosku? Były to worki polietylenowe PE bez zamka błyskawicznego, skomplikowana nazwa dla tak prostych worków.

Proste, tak, ale to nie przeszkadza im być bardzo odpornymi i przystosowanymi do wszelkich potrzeb, ponieważ mogą zawierać każdy rodzaj produktu, nawet produkty spożywcze.

Woreczki Strunowe z Zamkiem ZIP

Woreczki Strunowe z Zamkiem ZIPZobacz więcej

Czy chcesz bezpiecznie przechowywać swoje produkty? Wybierz hermetyczne torby z zamkiem błyskawicznym. Doskonale nadają się do konserwacji i ochrony Państwa produktów. Nie wpuszczają wody.

Są one bardzo łatwe do przechowywania i przenoszenia. Są one również łatwe do otwierania i zamykania.

Torby Plastikowe CPP z Klapka Klejącą

Torby Plastikowe CPP z Klapka KlejącąZobacz więcej

Jeśli chcą Państwo pięknie zaprezentować swoje produkty w swojej firmie, torby CPP z klapą samoprzylepną są rozwiązaniem. Umożliwiają one zapakowanie produktu w taki sposób, aby uniknąć poplamienia lub przetarcia.

Polipropylen jest bardzo odpornym materiałem, który umożliwia doskonałą konserwację.

Woreczki Celofanowe

Woreczki CelofanoweZobacz więcej

Każda torba ma swoje konkretne zastosowanie, a te bez wątpienia są idealne do sprzedaży detalicznej, tworzenia koszy upominkowych na specjalną okazję lub do rozdawania faworków na imprezie marketingowej.

Doskonale nadają się do konserwowania i ochrony żywności.

Woreczki Cocktail

Woreczki CocktailZobacz więcej

Nie ma nic lepszego niż przekąska z orzeźwiającym napojem przed powrotem do pracy. Doskonałą opcją na ten moment są plastikowe torebki koktajlowe.

Dzięki temu możemy zabrać nasze jedzenie wszędzie dzięki metalowemu systemowi zamykania.

Woreczki do Mrożenia

Woreczki do MrożeniaZobacz więcej

Czy chcesz, aby Twoje jedzenie było dłużej przechowywane? Zamrażanie pozwala je zachować, przechodząc przez proces, w którym trzeba przechowywać produkt w temperaturze poniżej zera. Podczas tego procesu chcemy zapobiec uszkodzeniu naszej żywności.

Dlatego też zaleca się stosowanie torebek do zamrażania. Worki te chronią produkt i zapobiegają jego zmianom pod wpływem niskich temperatur, zachowując go w najlepszy możliwy sposób.

Torby Biodegradowalne

Torby BiodegradowalneZobacz więcej

Czy chcesz zrobić coś dla naszej planety? Biodegradowalne torby plastikowe są Twoimi sprzymierzeńcami. Wykonane są z naturalnych surowców, są ekologiczne i jednocześnie kompostowalne.

Są tak samo wytrzymałe jak tradycyjne torby, a dodatkowo poprawiają obsługę klienta i są przyjazne dla środowiska.

Plastikowe Torby do Wielokrotnego Użytku

Plastikowe Torby do Wielokrotnego UżytkuZobacz więcej

Idziesz na zakupy w swoim najlepszym stroju, a torba na zakupy wszystko psuje. Możesz zaradzić temu estetycznemu problemowi dzięki torbom wielokrotnego użytku i nadającym się do recyklingu. Są one przyjazne dla środowiska, bardzo wytrzymałe i atrakcyjne wizualnie.

Jeśli jesteś menadżerem, Twoi klienci mogą przynieść swoją torbę wielokrotnego użytku za każdym razem, gdy chcą nosić produkty z Twojej firmy.

Torby Kompostowalne

Torby KompostowalneZobacz więcej

Czy słyszeli Państwo o bioplastikach? Pochodzą one z produktów roślinnych, takich jak skrobia ziemniaczana lub kukurydziana. Materiały te są wykorzystywane do projektowania bardzo wytrzymałych i elastycznych toreb kompostowalnych.

Są one wyjątkowe, ponieważ można je wrzucać do pojemnika na odpady organiczne, dzięki czemu ulegają biodegradacji. Planeta będzie Ci wdzięczna!

Worki Biodegradowalne na psie odchody

Worki Biodegradowalne na psie odchodyZobacz więcej

Kiedy wychodzimy na spacer z naszym czworonożnym przyjacielem, to prawie zawsze po to, aby mógł załatwić swoje sprawy poza naszym domem, prawda? Jeśli nie chcemy ich w domu, to dlaczego zostawiamy je na ulicy?

Torebki na psie odchody to wytrzymałe, wodoodporne, biodegradowalne torebki, które uchronią Cię przed wysoką grzywną.

Reklamówki Zrywki

Reklamówki ZrywkiZobacz więcej

Bez wątpienia jest to najbardziej ekonomiczny, funkcjonalny, wszechstronny i wygodny sposób przemieszczania produktów. Torby na koszulki są bardzo wytrzymałe i wykonane z różnych materiałów nadających się do recyklingu, kompostowania lub biodegradacji.

Woreczki Spożywcze

Woreczki SpożywczeZobacz więcej

Torby marketowe blokowe są niezbędne w każdym rodzaju biznesu, ale szczególnie w biznesie spożywczym.

Są to praktyczne torby do noszenia, nie zajmują dużo miejsca. Doskonale nadają się do ekspozycji produktów.

Worki na Śmieci

Worki na ŚmieciZobacz więcej

Masz już dość worków na śmieci, które rysują się przy najmniejszym zadrapaniu? Takich, z których wyciekają zapachy i płyny?

To dlatego, że nie kupuje się mocnych worków na śmieci. Worki na śmieci powinny być wykonane z materiałów takich jak polietylen PE lub skrobia z tapioki PLA, materiałów, których głównymi właściwościami są wytrzymałość i elastyczność. Dzięki temu można w nich przechowywać wszelkie odpady, zarówno organiczne, opakowaniowe, jak i inne, ponieważ worki oprócz tego, że są wodoodporne, mogą utrzymać kilkukrotną ich wagę.

Worki Próżniowe

Worki PróżnioweZobacz więcej

Jeśli szukasz sposobu, aby zaoszczędzić pieniądze i pożegnać się z odpadami, worki próżniowe są najlepszym rozwiązaniem. Pakowanie próżniowe jest wysoce zalecane w celu osiągnięcia większej trwałości i konserwacji produktów spożywczych.

Dzięki materiałom użytym do ich stworzenia, woreczki próżniowe zachowują wszystkie walory żywności przez długi czas, wytrzymując temperatury od -40Cº do 100Cº.

Autor

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

PODSTAWOWE INFORMACJE O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH

Przeznaczenie: Gestionar las solicitudes realizadas a través del sitio web, enviar comunicaciones comerciales y, en su caso, compras en línea.

Prawa: Acceso a, Corrección, cancelación, oposición y otros derechos como se explica en la “Información adicional”.

Odbiorcy: Los datos sólo se transmiten a los proveedores que tienen una relación contractual con Monouso.

Legitymizacja: Consentimiento del interesado.

Odpowiedzialny: Envalia Group, S.L.

Informacje dodatkowe: You can find additional information on data protection in our privacy policy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.