fbpx

Powody, dla których warto stosować taśmy zabezpieczające w swojej firmie

Taśmy zabezpieczające znajduje się wszędzie na świecie, umożliwiając firmom bezpieczne i pewne identyfikowanie, zaklejanie i transportowanie pudełek z różnymi produktami, takimi jak papierowe torby spożywcze, w dowolnym miejscu.

I nie ma wątpliwości co do roli, jaką ten rodzaj taśmy odgrywa w logistyce każdego przedsiębiorstwa, ponieważ pozwala na identyfikację produktów i sprawia, że docierają one do odbiorcy w nienaruszonym stanie.

Dlatego w biznesie i logistyce niezwykle ważne jest, aby materiał, z którego wykonano zabezpieczającą taśmę samoprzylepną, był naprawdę wysokiej jakości, ponieważ będzie on bardziej odporny na ścinanie lub cięcie, będzie miał dobrą wytrzymałość na rozciąganie i będzie łatwo przylegał.

Ale jakie są powody, dla których Twoja firma, która sprzedaje np. torby dla warzywniaków, powinna używać tego materiału? W Monouso wyjaśnimy Ci to tak, abyś nie miał wątpliwości, że inwestycja w taśmę klejącą jest Twoim kolejnym krokiem.

cinta-adhesiva

Bezpieczna taśma samoprzylepna w logistyce Twojej firmy

Bez względu na to, co jest produktem Twojej firmy, czy jest to makijaż lub torby papierowe greengrocer, jest oczywiste, że są one transportowane w pudełkach, więc potrzebują bezpiecznego opakowania. Tu właśnie wkracza taśma.

Dzięki niemu zabezpieczysz produkt wewnątrz opakowania lub pojemnika, w którym będzie transportowany, ale czy wyobrażasz sobie konieczność otwierania każdego pudełka w sklepie, aby wiedzieć co zawiera?

Aby rozwiązać ten problem, opracowano zabezpieczające taśmy samoprzylepne z etykietami tak wyrafinowanymi, że zawierają hologramy, co pozwala na niemal natychmiastową identyfikację produktu. Opracowano nawet taśmy, takie jak bezpieczne perfumy, które pozwalają nadzorcy zidentyfikować, czy towary zostały naruszone.

Taśma zabezpieczająca dostosowana do technologii

Nie podoba Ci się pomysł konieczności pisania na każdej etykiecie? Cóż, taśmy zabezpieczające, które są samoprzylepne, idą naprzód i dostosowują się do zmian, tak więc obecnie istnieje technologia Filia firmy TESA, która pozwala na zapisywanie informacji na etykietach taśmy.

Odbywa się to jednak na czterech poziomach za pomocą lasera, co oznacza, że informacje te mogą być dostępne tylko za pomocą specjalnego urządzenia. Jeśli to Cię nie przekonuje, powinieneś wiedzieć, że istnieją taśmy, które zawierają samoprzylepne etykiety znakujące, które służą do śledzenia i uwierzytelniania każdego produktu dzięki kodowi kreskowemu lub QR.

Są one idealne zwłaszcza w przypadku eksportu lub importu towarów, ponieważ skracają nawet o 50% czas procedur logistycznych w portach.

Wszystko to sprawia, że w Twojej firmie zawsze musisz mieć pod ręką taśmę zabezpieczającą, zwłaszcza jeśli wysyłasz lub otrzymujesz delikatne produkty, takie jak torby papierowe z przezroczystym okienkiem, ponieważ w ten sposób możesz wzmocnić swoje opakowanie i zapobiec uszkodzeniu produktu.

Czy używasz ich już w swojej firmie? Jeśli tak, opowiedz nam o swoich doświadczeniach z nimi!

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PODSTAWOWE INFORMACJE O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH

Przeznaczenie: Gestionar las solicitudes realizadas a través del sitio web, enviar comunicaciones comerciales y, en su caso, compras en línea.

Prawa: Acceso a, Corrección, cancelación, oposición y otros derechos como se explica en la “Información adicional”.

Odbiorcy: Los datos sólo se transmiten a los proveedores que tienen una relación contractual con Monouso.

Legitymizacja: Consentimiento del interesado.

Odpowiedzialny: Envalia Group, S.L.

Informacje dodatkowe: You can find additional information on data protection in our privacy policy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.