fbpx

Sześć nowych trendów w gościnności dla nowej normy

Covid-19 dał światu zmianę o 180°, a przemysł gastronomiczny był jednym z najbardziej dotkniętych. Od początku istnienia więzienia, bary, restauracje i hotele zdołały dostosować się do tego problemu. Rezultat? W roku 2020 w branży hotelarsko-gastronomicznej pojawiły się wszelkiego rodzaju tendencje.

Ponowne otwarcie rozpoczęło nową normalność. Niektóre firmy na nowo wymyślają swoje specjalności, podczas gdy inne całkowicie zmieniły swoje usługi. Metody przyciągania i zatrzymywania klientów należą do najbardziej zróżnicowanych i malowniczych, dzięki czemu działalność hotelarska nie będzie taka sama po 2020 roku.

Chcesz wiedzieć więcej o tym? Trzymaj się Monouso i dowiedzieć się o najbardziej udanych trendach w tym roku oraz o jego przyszłym wpływie na branżę kulinarną.

Pojawiające się tendencje w dziedzinie gościnności

W tym roku, konieczność okazała się być matką wynalazku. Każda restauracja lub firma wykonała swoje własne sztuczki, ale istnieją zmienne wspólne dla większości firm. Mianowicie:

Innowacja

Choć rozwój sieci nie jest niczym nowym, nie nabrała ona tak dużej siły jak dziś.

Serwisy społecznościowe, strony internetowe i usługi online całkowicie przejęły już rynek. Nawet najbardziej surowi i tradycyjni właściciele musieli dostosować się do zmian technologicznych. Dlatego wszystkie usługi gastronomiczne są obecne w sieci.

Rezerwacje

Wiele firm, również tych mniejszych, zdecydowało się na oferowanie usługi rezerwacji. Dlaczego tak jest? Posiadanie własnego stołu jest niezbędne dla nowej normalności, a uzyskanie go może stać się skomplikowanym zadaniem.

Wynik jest jasny: wielu klientów przyzwyczaiło się już do rezerwacji w restauracjach z wyprzedzeniem, dzięki czemu mogą otrzymać szybszą, bardziej harmonijną i efektywną obsługę w porach posiłków.

Odległość

Trendy w branży hotelarsko-gastronomicznej w zakresie odległości są dość zróżnicowane. Nowa dynamika normalności zmusiła wiele osób do ograniczenia liczby dostępnych stołów i miejsc siedzących.

Choć brzmi to jak wada, wielu właścicieli widzi możliwość zaoferowania wyższej jakości usług prywatnych.

Uroczystości

Konferencje, spotkania i imprezy, które znamy, muszą jeszcze poczekać. Anulowanie tego typu zdarzeń jest usuwane bardzo ostrożnie, aby uniknąć ewentualnych komplikacji. Chociaż pokazy pojawiają się ponownie, muszą być zgodne z uczciwymi miarami odległości.

I jak poradzono sobie z tą sytuacją? Niektóre placówki tylko oddzielają swoje stoły, podczas gdy inne poszerzyły swoją przestrzeń dla większego komfortu.

Digitalizacja

Najbardziej odważni postanowili podążać za trendem technologicznym w branży hotelarsko-gastronomicznej. Jak? Tworząc nowe aplikacje webowe, modernizując pobyt w restauracjach i umożliwiając wszelkie opcje przez telefon komórkowy. To dobry pomysł, nie sądzisz?

tendencias-hostelería

Dostawa

Bez wątpienia w branży hotelarsko-gastronomicznej w 2020 roku głównym trendem jest dostawa lub odbiór. Nawet jeśli pobyt w hotelu powróci do normy, wiele obiektów poświęciło się poprawie usług na wynos. W ten sposób rozszerzyli oni liczbę dostępnych opcji na niespodziewane poziomy.

Z wyjątkiem Covid-19, w tym roku pojawiło się wiele nowych trendów, które pozostawiły swój ślad na całym świecie. Na szczęście wszystko wraca do normy; jednak przemysł hotelarski zostanie całkowicie zrewolucjonizowany w mniejszym stopniu, niż sobie wyobrażaliśmy.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

PODSTAWOWE INFORMACJE O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH

Przeznaczenie: Gestionar las solicitudes realizadas a través del sitio web, enviar comunicaciones comerciales y, en su caso, compras en línea.

Prawa: Acceso a, Corrección, cancelación, oposición y otros derechos como se explica en la “Información adicional”.

Odbiorcy: Los datos sólo se transmiten a los proveedores que tienen una relación contractual con Monouso.

Legitymizacja: Consentimiento del interesado.

Odpowiedzialny: Envalia Group, S.L.

Informacje dodatkowe: You can find additional information on data protection in our privacy policy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.