fbpx

Szczegóły, które robią różnicę: sztućce jednorazowe

Kiedy mamy ważną uroczystość, lubimy dbać o wszystkie szczegóły. W biznesie, czy na imprezie, liczy się wszystko i wszystko można dostosować do własnych potrzeb. Przy stole, oprócz części środkowych, talerzy i obrusów, sztućce są podstawową częścią doświadczenia. Czy chcemy się wyróżniać? Poświęćmy czas na wybór naszych sztućców: tylko dlatego, że są jednorazowe, nie znaczy, że muszą umniejszać elegancję naszej imprezy. To są te rodzaje jednorazowych sztućców, które sprawią, że nasz wizerunek będzie się różnił od innych wydarzeń.

Jednorazowe sztućce z tworzywa sztucznego

Jeśli to, czego szukasz, to elegancki i odmienny design, jakość, ale przede wszystkim jednorazowy, w MonoUso mamy szeroką gamę katalog sztućców z tworzyw sztucznych wielu rodzajów. Materiał ten jest odporny, a jego jedyne zastosowanie ma kluczowe znaczenie dla poprawy czasu montażu, zbiórki i higieny, dzięki czemu jest niezastąpionym produktem dla sprzętu hotelowego i gastronomicznego.

Rodzaje sztućców plastikowych

Z czego wykonane są sztućce z tworzywa sztucznego

Sztućce plastikowe wykonane są z polistyrenu. Materiał ten jest żywicą syntetyczną otrzymywaną, jak większość polimerów termoplastycznych, z polimeryzacji monomeru styrenu.

Jego główne cechy to:

  • Silniejszy wygląd
  • Sztywność
  • Lekkość
  • Wodoszczelność
  • Izolatory temperaturowe
  • Przezroczysty lub nieprzezroczysty
  • W różnych kolorach i kształtach

Biodegradowalne sztućce

Troska o wytwarzane przez nas odpady i ich świadomość w zbiorowości rośnie w miarę jak zauważamy zmiany spowodowane zmianami klimatycznymi. Jednym ze sposobów walki z tym zjawiskiem, a także ekonomicznym rozwiązaniem, ale bez utraty zalet produktów jednorazowego użytku, są produkty biodegradowalne.

Biodegradowalne sztućce jednorazowe Monouso to bardzo modny produkt o egzotycznym wzornictwie, który wnosi elegancję do stołu. Są to różne rodzaje biodegradowalnych sztućców:

YouTube video

Drewniane sztućce

Drewniane sztućce

Jeśli chcesz mieć naczynia do restauracji, gastronomii, hoteli lub nawet Take Away, w Monouso mamy biodegradowalne sztućce drewniane. Ponieważ jest to produkt jednorazowego użytku, jest bardzo praktyczny i higieniczny, oszczędzając czas i pieniądze przy czyszczeniu i konserwacji imprezyPLA ekologiczne sztućce

Sztućce PLA

Jeśli jesteście bardzo przyzwyczajeni do sztućców plastikowych, to sztućce jednorazowe, które wyglądają najbardziej jak PLA są sztućcami biodegradowalnymi. Co to jest PLA? PLA jest biodegradowalnym polimerem pochodzącym ze skrobi kukurydzianej, który ma wyższą odporność termiczną niż zwykłe tworzywo sztuczne. Ponadto, jeśli obawiasz się, że może to powodować alergie, przybory te są zgodne z przepisami europejskimi, co czyni je bezpiecznymi dla wszystkich konsumentów.

Biodegradowalne sztućce PLA firmy Monouso są wysokiej jakości i dostępne w różnych kolorach i formatach. Zarówno indywidualnie jak i w zestawach, te sztućce są opcją ekonomiczną i ekologicznąSztućce bambusowe

Sztućce bambusowe

Bez względu na to, czy szukasz łatwych do przenoszenia narzędzi, czy też chcesz zaoferować swoim klientom inną alternatywę, dbającą o środowisko naturalne, bambusowe sztućce idealnie nadają się na wycieczki w teren, pikniki, przyjęcia, imprezy lub jedzenie na mieście.

Pielęgnacja bambusowych sztućców

  • Mycie rąk ciepłą wodą z mydłem. Używanie zmywarki skróci jej żywotność.
  • Nie wyjeżdżaj, żeby się zamoczyć.
  • Nie należy używać w piekarniku lub mikrofalówce.

 

Biodegradowalne naczynia do podawania

Bio do serwowania

Kiedy mówimy o ważnym wydarzeniu, musimy dbać o wszelkiego rodzaju szczegóły. Jeśli sztućce ulegają biodegradacji, projektujemy bio-wizerunek, ale jeśli później kelnerzy nie dostosują się do wyglądu, będziemy rzucać opinie na naszych gości. Dlatego musimy również postawić na biodegradowalne sztućce do serwowania.

Organiczne sztućce do serwowania to idealny dodatek do obsługi najbardziej wymagających stołów, dla kelnerów lub do samoobsługi, w której goście mogą bardzo wygodnie pozbyć się każdego rodzaju jedzenia, nie pomijając dbałości o środowisko.

Jednorazowe pokrowce na przekąski

Plastikowe szpiki i widelce

Plastikowe mini szaszłyki

U ulicznych sprzedawców używamy innych rodzajów sztućców niż my do jedzenia. Lody, tacki do smażenia jak frytki na targach… Mają różne sztućce z tworzywa sztucznego, które są jednorazowego użytku.

Miniaturowe szpikulce i widelce jednorazowe z tworzywa sztucznego oferują dużą wytrzymałość i jakość. Łyżki do lodów są idealnym rozwiązaniem do prezentacji deserów, pokrywek, smażonych potraw i przekąsek, a także są higieniczne i praktyczne.

Biodegradowalne szpikulce i widelce

Organiczne szaszłyki

Kiedy idziemy na brunch, lub kiedy idziemy na imprezy towarzyskie, bardzo często widzimy tacki z przekąskami. Owoce, makarony, słodkie lub słone, te kreacje są trzymane za pomocą pałeczek, szaszłyków lub wyrafinowanych i eleganckich widelców. Ponadto, są one bardzo przydatne dla ulicznych punktów gastronomicznych i fast foodów. Biodegradowalne sztućce do przekąsek Monouso dają Ci tę elegancję, nie pomijając troski o środowisko naturalne, oferując nieskończoną ilość kształtów, materiałów i wykończeń, dzięki czemu możesz znaleźć te, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom.

Dbałość o szczegóły: Czy wybraliście już Państwo doskonałe sztućce?

Teraz, gdy znasz już rodzaje sztućców jednorazowych, czas wybrać ten, który najbardziej pasuje do Twojej firmy. Przejrzyj właściwości i porównaj ich wzory, zwróć uwagę na ten element stołu, który czasem pozostaje niezauważony, ale jest bardzo ważny dla doświadczenia konsumenta lub Twoich gości.

YouTube video

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

PODSTAWOWE INFORMACJE O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH

Przeznaczenie: Gestionar las solicitudes realizadas a través del sitio web, enviar comunicaciones comerciales y, en su caso, compras en línea.

Prawa: Acceso a, Corrección, cancelación, oposición y otros derechos como se explica en la “Información adicional”.

Odbiorcy: Los datos sólo se transmiten a los proveedores que tienen una relación contractual con Monouso.

Legitymizacja: Consentimiento del interesado.

Odpowiedzialny: Envalia Group, S.L.

Informacje dodatkowe: You can find additional information on data protection in our privacy policy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.