fbpx

Pomysły na świętowanie urodzin w plenerze: najbezpieczniejszy sposób!

cumpleaños al aire libre

Świętowanie świętowanie urodzin w plenerze to wciąż najbezpieczniejsza opcja w obecnej sytuacji. Niezależnie od tego, czy urządzamy imprezę dla dzieci, czy dla dorosłych, będziemy mieć spokój ducha, że otoczenie jest bezpieczniejsze. Dodatkowo, uroczystości plenerowe dają nam wiele możliwości zorganizowania niezapomnianej imprezy.

Dlaczego warto urządzić urodziny na świeżym powietrzu

Wraz z pandemią zostaliśmy zmuszeni do zmiany sposobu świętowania i odnoszenia się do innych. Obchodzenie urodzin na świeżym powietrzu, w małym gronie i z zachowaniem szeregu środków ostrożności pozwoli nam cieszyć się tak ważną datą z gwarancją.

Oprócz stosowania maski, zaleca się podawanie przekąsek i jedzenia na indywidualnych talerzach, lepiej jeśli są one jednorazowego użytku, aby zmaksymalizować higienę. Jednorazowe naczynia oszczędzą nam również pracy: to wszystko są zalety. Aby uniknąć pomyłek, zalecamy oznaczenie każdej szklanki lub talerza lub użycie plastikowych markerów, które również zdobią.

Jeśli zamierzamy skorzystać z usług firmy cateringowej, musimy mieć pewność, że spełnia ona wszelkie wymogi higieniczno-sanitarne. Zaleca się, aby pojemniki, bieli zna stołowa, serwetki i zastawa stołowa były jednorazowego użytku w celu zwiększenia bezpieczeństwa. Istnieje szeroka gama modeli zastawy stołowej, we wszystkich kolorach, z różnych materiałów i wzorów, aby zaspokoić nasze potrzeby. Dzięki temu możemy udekorować przyjęcie według własnych upodobań ze spokojem i wygodą, jaką dają nam pojemniki jednorazowe. Poszukaj niezawodnych i wysokiej jakości usług, takich jak te, które oferujemy na monouso.com.

Nie ma urodzin bez tortu. Musimy unikać zdmuchiwania świeczek i śpiewania “Sto lat”, ponieważ wirus przenosi się drogą powietrzną. Aby tradycji stało się zadość, możemy włożyć świeczkę w porcję dla solenizanta i zdmuchnąć ją w odpowiedniej odległości od gości. Osoba odpowiedzialna za podawanie tortu powinna robić to w maseczce, zdezynfekowanymi rękami i na jednorazowych talerzach.

Pomysły na przyjęcie urodzinowe na świeżym powietrzu

Gdzie świętować urodziny w plenerze? W zależności od naszego budżetu i potrzebnej przestrzeni, istnieje wiele opcji.

Naturalne przestrzenie są jednym z najlepszych miejsc do świętowania urodzin na świeżym powietrzu. Musimy tylko uważać, aby po imprezie zostawić wszystko czyste i uporządkowane. Kontakt z naturą nada naszej imprezie innego klimatu.

Dom z ogrodem lub tarasem to również dobry pomysł, zwłaszcza gdy grupy gości są już mniejsze. W ten sposób można urządzić imprezę z tematycznymi i kolorowymi dekoracjami oraz lepiej kontrolować przestrzeń i działania.

Urodziny z dziećmi na świeżym powietrzu mogą się odbyć w parku z huśtawkami, o ile jest on ogólnodostępny. Poszukaj współudziału innych dorosłych, którzy pomogą Ci upewnić się, że wszystko idzie gładko, a maluchy bawią się bezpiecznie.

Istnieje wiele miejsc, które można wynająć z opcją cateringu lub po prostu wynająć przestrzeń. Jeśli urodziny są w lecie i z bańką lub stabilną grupą żyjącą razem, jednym z najlepszych pomysłów na przyjęcie urodzinowe na świeżym powietrzu jest przyjęcie w basenie.

Świetnym pomysłem jest przygotowanie torby grzecznościowej dla gości z żelem hydroalkoholowym, zapasową maseczką i jednorazowymi przyborami już oznakowanymi lub z naklejką do umieszczenia imienia. Jest to szczegół, który robi różnicę i pomaga również w działaniach higienicznych.

Świętowanie urodzin na świeżym powietrzu jest teraz bardziej niż kiedykolwiek świetną opcją. Szanując środki i używając jednorazowych naczyń, będziemy cieszyć się imprezą z gwarancją i spokojem.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

PODSTAWOWE INFORMACJE O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH

Przeznaczenie: Gestionar las solicitudes realizadas a través del sitio web, enviar comunicaciones comerciales y, en su caso, compras en línea.

Prawa: Acceso a, Corrección, cancelación, oposición y otros derechos como se explica en la “Información adicional”.

Odbiorcy: Los datos sólo se transmiten a los proveedores que tienen una relación contractual con Monouso.

Legitymizacja: Consentimiento del interesado.

Odpowiedzialny: Envalia Group, S.L.

Informacje dodatkowe: You can find additional information on data protection in our privacy policy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.