fbpx

Stoły do pizzy. Jaki jest ich pożytek?

Jestem pewna, że je widziałaś. Stoły do pizzy przyciągają wzrok wszystkich. Jeśli kiedykolwiek zamówiłeś pizzę, to nawet ich dotknąłeś. Stoliki do pizzy są umieszczone na środku talerza, czy zastanawiałeś się kiedyś nad ich funkcją?

Chociaż może się wydawać, że tak nie jest, ukrywają bardzo ważne narzędzie do utrzymania pizzy z taką samą prezentacją, jaką miała, gdy wyszła z pieca.

Dowiedz się o zaletach tego narzędzia stosowanego na pizzach dostarczanych do domu i dowiedz się, jak dać im drugą szansę, zamiast je wyrzucać.

Co to są stoły do pizzy?

¿Qué son las mesitas para pizza?

Stoły do pizzy, zwane również plastikowymi statywami lub osłonami do pizzy, to te małe przedmioty, które umieszcza się na środku pizzy.

Charakteryzują się trzema nogami i są wykonane z odpornego materiału jakim jest plastik, poza tym mogą mieć różne kolory w zależności od marki firmy.

Są oni odpowiedzialni za to, aby pizze zachowały swoją prezentację, nie pozwalając im na przesuwanie się wewnątrz pudełka, a także aby składniki nie przywierały do pudełka podczas dostawy. Nic bardziej nieprzyjemnego!

Dzięki tym małym plastikowym stolikom pizza będzie chroniona przed tarciem i kontaktem z pokrywą pudełka. Dlatego zakup tych stołów jest bardzo przydatny w firmach cateringowych, które dostarczają pizze do domów.

Ponadto, pomaga to utrzymać kawałki pizzy na swoim miejscu, w przypadku gdy zostały pokrojone w zakładzie przed ich przeniesieniem.

Skąd pochodzą stoły do pizzy?

De dónde nacen las mesitas para pizza

Pani Carmela Vitale, pochodząca z Nowego Jorku, zamówiła pizze do jedzenia z rodziną, ale przyjechały przyklejone do pudełka.

Fakt ten skłonił Vitale do wykonania małego statywu, który ma być umieszczony w środku pizzy, tak aby trzymał każdy kawałek pizzy i nie pozwalał mu się poruszać podczas dostawy.

Ten stół do pizzy został wyprodukowany i zarejestrowany w 1983 roku pod nazwą oszczędzającego opakowania. Lata później, w 1985 roku, Carmela Vitale uzyskała patent na to genialne narzędzie.

Mimo, że oryginalnie nazywała się ona oszczędzaniem opakowań, została uznana za oszczędzającą pizzę, ponieważ była często używana przez sieci spożywcze sprzedające pizzę.

Materiały użyte do produkcji stołów do pizzy

Materiales se utilizan para fabricar las mesitas de pizza

Stoły do pizzy są zazwyczaj wykonane z polistyrenu (polimeru termoplastycznego) lub tworzywa sztucznego, ponieważ muszą być mocne i trwałe.

Zwykle mają wielkość od 3,55 do 4,5 cm. Są one białe, choć może to się zmienić w zależności od branży.

Trzy nogi na stołach do pizzy nie są tak ostre, że udaje się utrzymać pizzę w jej oryginalnym miejscu, nie naruszając jej prezentacji.

Gdzie mogę kupić stoły do pizzy?

Jeśli masz pizzerię i potrzebujesz stołów do dostawy do domu, możesz je znaleźć w najlepszej cenie w wirtualnym sklepie Monouso.

Ponadto, w tym samym dziale znajdziesz najlepsze pudełka na pizzę, produkt wykonany z najwyższej jakości, żaroodpornego kartonu, idealnego do wykonania dostawy przy zachowaniu temperatury pizzy.

FAQ

Czym są stoły do pizzy?

Stoły do pizzy, znane również jako plastikowe trójnogi lub stojaki do pizzy, to te małe przedmioty, które umieszcza się w środku pizzy.
Charakteryzują się tym, że mają trzy nogi i są wykonane z odpornego materiału, jakim jest plastik, a także są dostępne w różnych kolorach w zależności od marki przedsiębiorstwa.

Z jakich materiałów wykonane są stoły do pizzy?

Stoły do pizzy są zazwyczaj wykonane z polistyrenu (polimer termoplastyczny) lub plastiku, ponieważ muszą być mocne i trwałe.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

PODSTAWOWE INFORMACJE O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH

Przeznaczenie: Gestionar las solicitudes realizadas a través del sitio web, enviar comunicaciones comerciales y, en su caso, compras en línea.

Prawa: Acceso a, Corrección, cancelación, oposición y otros derechos como se explica en la “Información adicional”.

Odbiorcy: Los datos sólo se transmiten a los proveedores que tienen una relación contractual con Monouso.

Legitymizacja: Consentimiento del interesado.

Odpowiedzialny: Envalia Group, S.L.

Informacje dodatkowe: You can find additional information on data protection in our privacy policy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.