fbpx

Różnice między rękawicami lateksowymi, nitrylowymi i winylowymi

Rękawice lateksowe 🧤 nitryl i winyl są ważnym wkładem w zdrowie i higienę, jaki przemysł wniósł z biegiem czasu, nigdy wcześniej nie stosowano tak wielu rękawic jednorazowych, coraz bardziej naturalnych.

Czy chcesz wiedzieć, jakie są zalety zakupu lateksowe, nitrylowe lub winylowe rękawiceCzytaj i kupuj bezpieczne i higieniczne rękawice do swoich codziennych zadań, jeśli jesteś pracownikiem służby zdrowia, będziesz chciał je kupić, jeśli jesteś firmą spożywczą nie ma bardziej higienicznego sposobu niż te rękawice.

rękawice lateksowe są bardzo bezpieczne w branży medycznej, do korzystania ze zdrowia w ogóle, sal operacyjnych i ogólnie, ręce specjalistów są coraz bardziej chronione, a ich zdrowie również, ponieważ ludzie są coraz bezpieczniejsi

Rękawice lateksowe i nitrylowe stają się coraz bardziej ekologiczne

YouTube video

Rękawice lateksowe, nitrylowe i winylowe są obecnie produkowane z naturalnego materiału gumowego, który pochodzi z odnawialnych zasobów naturalnych i z tego powodu można je stosować i usuwać w dowolnym momencie bez szkody dla środowiska.

Tysiące specjalistów używa codziennie wielu par rękawic lateksowych 🧤, zapewniając swoim pacjentom, klientom lub użytkownikom największe bezpieczeństwo dla ich zdrowia oraz zdrowia miejsca, w którym rękawice są używane.

Niedawno producent rękawic zaprojektował jednorazową rękawicę nitrylową ulegającą biodegradacji, która rozkłada się tylko wtedy, gdy zostanie złożona na składowisku odpadów.

Ponieważ nitryl zawsze był uważany za nieulegający biodegradacji przez naturę, jest to duży postęp w produkcji przyjaznych środowisku rękawic. Materiał gumowy został włączony do rękawic, dzięki czemu są one zdrowsze.

Które rękawice jednorazowe wybrać?

Decydując się na rękawice lateksowe, nitrylowe lub winylowe… może być trochę trudno ustalić, który typ rękawic jest najlepszy. Dlatego w Monouso oferujemy Państwu najlepsze opcje

☑️ Stwarza uczucie drugiej skóry.
☑️ Wysoki poziom wrażliwości dotykowej
☑️ Użyj przez długi okres czasu.
☑️ Oferuje bezpieczeństwo w sytuacjach wysokiego ryzyka z materiałem zakaźnym.
☑️ ma Talk, więc łatwiej go założyć.
☑️ Są bardzo elastyczne i odporne.
☑️ Są one wykonane z materiału biodegradowalnego.

♻️ Zalety rękawic lateksowych, nitrylowych i winylowych

Rękawica nitrylowa jest wykonana z kauczuku syntetycznego, stanowi idealną alternatywę w przypadku alergii na lateks i jest najbardziej zalecana w przemyśle spożywczym. Nitryl jest bardzo odporny na przebicie.

Rękawice nitrylowe są również biodegradowalne na biologicznie aktywnych składowiskach odpadów, co stanowi skuteczne rozwiązanie w zakresie jednorazowej ochrony rąk, a także pozwala na zwiększenie wiarygodności ekologicznej firmy i obniżenie kosztów recyklingu.

☑️ Materiały całkowicie pozbawione lateksu
☑️ Nie perforowane.
☑️ Ma wrażliwość dotykową.
☑️ Wydajny do długotrwałego użytku.
☑️ Działa bardzo dobrze w sytuacjach wysokiego ryzyka z materiałem zakaźnym.
☑️ Odporny na wiele chemikaliów.
Rękawice winylowe są preferowane w przemyśle spożywczym, w sytuacjach krótkotrwałych i/lub przy obchodzeniu się z materiałami niegroźnymi. Chociaż ta rękawica jest mniej wytrzymała, to jednak jest to najbardziej ekonomiczna opcja.

Charakterystyka rękawic winylowych

☑️ lateks za darmo.
☑️ Free fit.
☑️ dobry do krótkotrwałego użytku i zadań niskiego ryzyka.
☑️ To najtańsza opcja.
☑️ Brak energii statycznej, mniej trzymania się.
☑️ Jest najlepszy do obsługi
alimentos☑️ Ma talk w proszku dla łatwiejszego

Korzyści dla zdrowia i żywności wynikające z używania rękawic

Dzisiejsze rękawiczki są wykonane z gumy i coraz bardziej ekologiczne stanowią różnicę między higieną żywności a zdrowiem uczestników, tysiące lekarzy i dentystów używa tych rękawic coraz częściej, znają wartość planety i zdrowia.

Oprócz tego, że zapewniają pożądane zabezpieczenie przed infekcjami, bakteriami i mikroorganizmami w ogóle, nie stanowią one również zagrożenia dla środowiska. Jeśli kupujesz rękawice, które są dobre dla Twojego bezpieczeństwa i higieny, wybierz pudełko z lateksem, nitrylem, winylem lub plastikowymi rękawicami jednorazowego użytku.

Przez link można również znaleźć nasze jednorazowe rękawice z polietylenu.

W ten sposób zapewniliśmy Państwu korzyści w użytkowaniu rękawic, które będą mogli Państwo nabyć w naszym sklepie i używać ich w sposób bardziej spokojny i bezpieczny.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

PODSTAWOWE INFORMACJE O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH

Przeznaczenie: Gestionar las solicitudes realizadas a través del sitio web, enviar comunicaciones comerciales y, en su caso, compras en línea.

Prawa: Acceso a, Corrección, cancelación, oposición y otros derechos como se explica en la “Información adicional”.

Odbiorcy: Los datos sólo se transmiten a los proveedores que tienen una relación contractual con Monouso.

Legitymizacja: Consentimiento del interesado.

Odpowiedzialny: Envalia Group, S.L.

Informacje dodatkowe: You can find additional information on data protection in our privacy policy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.