fbpx

Rozkoszuj się letnim napojem z błotnistymi słomkami

Zastanawiałeś się kiedyś nad tym, jak nadać swoim brejkom specjalny akcent? Odpowiedź może cię zaskoczyć: słomki błotne.

Ale dlaczego te produkty są wyjątkowe? Chociaż są one dość proste, mogą przynieść radość i kolor do Twoich brei. W ten sposób można wyróżnić się na tle konkurencji bardziej przykuwającym uwagę i urzekającym serwisem.

Z drugiej strony, zwykłe słomki nie nadają się do tych napojów. Ich wąskie i długie wymiary są problematyczne, więc zmuszają klientów do pozwalania, aby lód się topił. To znacznie obniża jakość Twoich preparatów, a nawet może zrazić Twoją klientelę.

Chcesz dowiedzieć się, jak najlepiej wykorzystać słomki z błotem pośniegowym? W Monouso chętnie doradzimy Ci, jak sprawić, by ten prosty produkt stał się ważnym dodatkiem do Twojego biznesu – dowiedz się o tym poniżej!

Proste słomki: dlaczego są lepsze dla błotniaków?

Czy kiedykolwiek zauważyłeś, jak trudno jest pić slushie z zakrzywioną słomką? Lód w tych napojach nie pozwala im na bardzo szybką jazdę, więc najlepiej, aby słomki były proste, szerokie i mniejsze.

W ten sposób klienci nie będą mieli problemów z piciem. Wręcz przeciwnie, jedynym problemem, jaki mogą mieć, jest zamrożony mózg. Nie przestawaj ich ostrzegać!

Nie oznacza to, że należy przestać używać zwykłych słomek gastronomicznych, ale że należy je stosować w bardziej odpowiednich napojach; w rzeczywistości naturalne soki i napoje bezalkoholowe są do tego idealne. Dlaczego tak jest? Proste: są o wiele lżejsze niż napoje typu “slush”.

pajitas-granizados

Sprzedaż Slushie przez kolor

Nie jest tajemnicą, że dzieci i młodzież są najbardziej entuzjastycznie nastawieni do napojów typu slush. Z tego powodu, kolorowa kampania mogłaby rozszerzyć zasięg Twoich napojów do niesamowitych poziomów.

Choć może wydawać się to oczywiste, to jednak synchronizacja lub dobre połączenie koloru słomek z kolorem napojów czyni je znacznie bardziej atrakcyjnymi. Jest to taka sama dynamika małych i dużych firm w tworzeniu najlepszych strategii marketingowych.

Również kolory nieprzezroczyste nie przekazują najlepszych energii, jeśli chodzi o przyciąganie uwagi. Nieświadomie, dzieci, a nawet dorośli nie będą przyciągani do Twojego lokalu, jeśli nie zachęcisz ich bardziej malowniczymi materiałami.

Oczywiście, sprzedaż nie może opierać się tylko na słomkach, ale raczej musi służyć jako narzędzie do poprawy reklamy.

Odkrywaj i odkrywaj na nowo smaki i kolory z najlepszymi owocami na rynku. Jednocześnie rozszerz swoją ofertę o kolejne nieznane napoje typu slush. W ten sposób będziesz miał produkt wysokiej jakości, którym będziesz mógł się pochwalić. A jeszcze lepiej, jeśli wesprzesz go dobrą akompaniamentem kolorowych słomek, uzyskasz niesamowite rezultaty. Sprawdź to!

Czy widzisz, jak ważne jest właściwe używanie słomek w branży hotelarskiej? Takie drobiazgi jak te odgrywają ważną rolę w branży. Chciałbyś nabyć trochę dla swojej firmy? Następnie odwiedź nasz sklep internetowy Monouso i dowiedzieć się, które z nich najlepiej pasują do twoich brei.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

PODSTAWOWE INFORMACJE O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH

Przeznaczenie: Gestionar las solicitudes realizadas a través del sitio web, enviar comunicaciones comerciales y, en su caso, compras en línea.

Prawa: Acceso a, Corrección, cancelación, oposición y otros derechos como se explica en la “Información adicional”.

Odbiorcy: Los datos sólo se transmiten a los proveedores que tienen una relación contractual con Monouso.

Legitymizacja: Consentimiento del interesado.

Odpowiedzialny: Envalia Group, S.L.

Informacje dodatkowe: You can find additional information on data protection in our privacy policy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.