fbpx

Rodzaje prezentacji słodyczy w pudełkach po ciastkach

caja-reposteria-portada

Czy wiesz, że nawet najwspanialszy deser może stracić swoją estetykę, jeśli nie użyjesz odpowiedniego pudełka na ciasto?

Prezentacja jest wszystkim, jeśli chodzi o ciasta i ciastka. Złe pierwsze wrażenie może zdemotywować Twoich potencjalnych klientów.

Znaczenie pudełka na ciasto jest często niedoceniane, dlatego w Monouso podkreślamy znaczenie tego produktu. Dodatkowo, zaprojektowaliśmy dla Ciebie mały przewodnik, który pomoże Ci odkryć, który z nich jest najbardziej odpowiedni dla Twoich słodyczy.

Dowiedz się, które pudełka na ciastka są niezbędne dla Twojej firmy i jak z nich skorzystać

Istnieje szeroka gama kartonów przeznaczonych do pieczenia, więc ich szczegółowe opisanie byłoby niemożliwe. Zamiast tego, znajdziesz najbardziej praktyczne, wszechstronne i wygodne wzory, aby nadać swoim cukierkom prezentację wartą zapamiętania. Te są:

  • Konwencjonalne kwadratowe pudełko. Jest to klasyczny produkt pieczenia. Jest idealny do małych tortów urodzinowych. To z kolei może pomóc zaoszczędzić na dostawie cukierków w przypadku większych zamówień.
  • CiasteczkoTen jest podobny do poprzedniego, ale o większym rozmiarze. Idealnie nadaje się do dostarczenia kilku słodyczy na raz, jak również do przechowywania ciasteczek na święta.
  • Pudełka z oknemSą to kwadratowe pudełka na ciasto, ale mają plastikową pokrywę do wizualizacji wnętrza. Idealny dla tych, którzy nie mogą oprzeć się chęci zobaczenia słodyczy; mały, ale miły szczegół, aby uczynić prezent bardziej wyjątkowym.
  • CiasteczkoLunch box: Ten wzór jest dość podobny do lunch boxu. Dzięki swojej wysokości nadaje się bardziej do produkcji średniej wielkości słodyczy, takich jak ciasta, profiterole, tartlety czy plasterki ciasta.

Boksy do pieczenia bardziej specyficznych słodyczy

Oprócz okazów stworzonych do przechowywania różnych preparatów, można znaleźć pudełka na prywatne słodycze. Najważniejsze z nich to:

  • Pudełko babeczkoweTen zawiera wewnętrzny wspornik, dzięki czemu babeczki pozostają całkowicie statyczne. W ten sposób idealnie zmieszczą się w pudełku i nie przewrócą się przed dotarciem do celu.
  • Karton metalowy prostokątnyKolor wina jest niezwykle atrakcyjny, złoty. Używając go, Twoje prezenty będą miały większą elegancję i prestiż, a jeśli to nie wystarczy, Twoje słodycze będą o wiele łatwiej zapamiętać. Ten jest idealny do cygańskich ramion i prostokątnych prezentacji.
  • Słodkie bombonierki i czekoladkiCzekoladki nie powinny być dostarczane w żadnym pojemniku. Dlatego powinieneś mieć bardziej wyrafinowany utwór, który sprawi, że Twoje prezenty będą bardziej wyróżniające.
>  Dobre praktyki w zakresie czyszczenia w celu zwalczania wirusów w sektorze hotelarskim

Nie zapomnij, że te i wiele innych kopii możesz znaleźć w sekcji Monouso.

Dzięki zastosowaniu odpowiednich pudełek, Twoja firma zyska estetykę i delikatność niezbędną do urzeknięcia klientów. Potrzebujesz tylko dobrej prezentacji, aby wyróżnić się na tle konkurencji i nadać swoim przygotowaniom do ciasta więcej atrakcyjności i elegancji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

BASIC DATA PROTECTION INFORMATION

Purpose: Gestionar las solicitudes realizadas a través del sitio web, enviar comunicaciones comerciales y, en su caso, compras en línea.

Rights: Acceso a, Corrección, cancelación, oposición y otros derechos como se explica en la “Información adicional”.

Recipients: Los datos sólo se transmiten a los proveedores que tienen una relación contractual con Monouso.

Legitimation: Consentimiento del interesado.

Responsible: Envalia Group, S.L.

Additional information: You can find additional and detailed information on data protection in our privacy policy