fbpx

Rodzaje prezentacji słodyczy w pudełkach po ciastkach

caja-reposteria-portada

Czy wiesz, że nawet najwspanialszy deser może stracić swoją estetykę, jeśli nie użyjesz odpowiedniego pudełka na ciasto?

Prezentacja jest wszystkim, jeśli chodzi o ciasta i ciastka. Złe pierwsze wrażenie może zdemotywować Twoich potencjalnych klientów.

Znaczenie pudełka na ciasto jest często niedoceniane, dlatego w Monouso podkreślamy znaczenie tego produktu. Dodatkowo, zaprojektowaliśmy dla Ciebie mały przewodnik, który pomoże Ci odkryć, który z nich jest najbardziej odpowiedni dla Twoich słodyczy.

Dowiedz się, które pudełka na ciastka są niezbędne dla Twojej firmy i jak z nich skorzystać

Istnieje szeroka gama kartonów przeznaczonych do pieczenia, więc ich szczegółowe opisanie byłoby niemożliwe. Zamiast tego, znajdziesz najbardziej praktyczne, wszechstronne i wygodne wzory, aby nadać swoim cukierkom prezentację wartą zapamiętania. Te są:

  • Konwencjonalne kwadratowe pudełko. Jest to klasyczny produkt pieczenia. Jest idealny do małych tortów urodzinowych. To z kolei może pomóc zaoszczędzić na dostawie cukierków w przypadku większych zamówień.
  • CiasteczkoTen jest podobny do poprzedniego, ale o większym rozmiarze. Idealnie nadaje się do dostarczenia kilku słodyczy na raz, jak również do przechowywania ciasteczek na święta.
  • Pudełka z oknemSą to kwadratowe pudełka na ciasto, ale mają plastikową pokrywę do wizualizacji wnętrza. Idealny dla tych, którzy nie mogą oprzeć się chęci zobaczenia słodyczy; mały, ale miły szczegół, aby uczynić prezent bardziej wyjątkowym.
  • CiasteczkoLunch box: Ten wzór jest dość podobny do lunch boxu. Dzięki swojej wysokości nadaje się bardziej do produkcji średniej wielkości słodyczy, takich jak ciasta, profiterole, tartlety czy plasterki ciasta.

caja-reposteria-cuerpo

Boksy do pieczenia bardziej specyficznych słodyczy

Oprócz okazów stworzonych do przechowywania różnych preparatów, można znaleźć pudełka na prywatne słodycze. Najważniejsze z nich to:

  • Pudełko babeczkoweTen zawiera wewnętrzny wspornik, dzięki czemu babeczki pozostają całkowicie statyczne. W ten sposób idealnie zmieszczą się w pudełku i nie przewrócą się przed dotarciem do celu.
  • Karton metalowy prostokątnyKolor wina jest niezwykle atrakcyjny, złoty. Używając go, Twoje prezenty będą miały większą elegancję i prestiż, a jeśli to nie wystarczy, Twoje słodycze będą o wiele łatwiej zapamiętać. Ten jest idealny do cygańskich ramion i prostokątnych prezentacji.
  • Słodkie bombonierki i czekoladkiCzekoladki nie powinny być dostarczane w żadnym pojemniku. Dlatego powinieneś mieć bardziej wyrafinowany utwór, który sprawi, że Twoje prezenty będą bardziej wyróżniające.

Nie zapomnij, że te i wiele innych kopii możesz znaleźć w sekcji Monouso.

Dzięki zastosowaniu odpowiednich pudełek, Twoja firma zyska estetykę i delikatność niezbędną do urzeknięcia klientów. Potrzebujesz tylko dobrej prezentacji, aby wyróżnić się na tle konkurencji i nadać swoim przygotowaniom do ciasta więcej atrakcyjności i elegancji.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

PODSTAWOWE INFORMACJE O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH

Przeznaczenie: Gestionar las solicitudes realizadas a través del sitio web, enviar comunicaciones comerciales y, en su caso, compras en línea.

Prawa: Acceso a, Corrección, cancelación, oposición y otros derechos como se explica en la “Información adicional”.

Odbiorcy: Los datos sólo se transmiten a los proveedores que tienen una relación contractual con Monouso.

Legitymizacja: Consentimiento del interesado.

Odpowiedzialny: Envalia Group, S.L.

Informacje dodatkowe: You can find additional information on data protection in our privacy policy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.