fbpx

Pyszne orzeźwiające letnie przekąski

Oficjalnie jest lato, a to oznacza, że rozpoczynamy najlepsze letnie przekąski. Zostaniesz i odkryjesz kilka pysznych i orzeźwiających pomysłów, aby rozjaśnić swój dzień? Jest lato: czas na lody, błoto pośniegowe, basen i słońce, i nic nie jest bardziej pociągające niż słodzenie szklanką horchaty, cytrynowej błoto pośniegowe, sałatką owocową… mmm, nasze usta się podlewają. Zapiszcie te pomysły

Horchata z fartonami

Czy może być bardziej walencka i tradycyjna przekąska? Uwielbiamy to połączenie, zwłaszcza gdy możemy delektować się pysznym mlekiem tygrysa z klasycznymi płetwami. Stawiamy na prezentację horchaty w tekturowe kubki na zimne napoje ponieważ są specjalnie wykonane, aby wytrzymać temperaturę.

Plus, z tym typem jednorazowego kubka możesz chodzić z sodą bez obawy o jej rozlanie, stopienie lub zabrudzenie. Uwierzcie nam, gdy powiemy Wam, że są one najwygodniejszym sposobem na noszenie orzeźwiającego napoju i radzenie sobie z nadmiernie gorącymi dniami podczas spaceru do domu lub pracy.

Sałatka owocowa

Jeśli lubisz owoce, jedną z naszych ulubionych opcji jest sałatka owocowa pełna witamin, minerałów i antyoksydantów, które dbają o nasz organizm i napełniają nas smakiem i świeżością. Możesz to spokojnie zjeść w pojemniki na skrobię kukurydzianą PLANa przykład. Są one przyjazne dla środowiska, a także bardzo wygodne i bezpieczne.

Smoothie

Co za rozkosz! Minęło kilka lat odkąd koktajle pojawiły się w naszym życiu i wygląda na to, że są tutaj, by zostać. Te owocowe koktajle są pełne witamin, smaku i wielu kolorów. To idealna przekąska do ochłodzenia w lecie. Dzięki ich kolorowi, możemy je nosić w plastikowe kubki z PET z pokrywkami z otworem na słomkę. Idealnie!

Domowe ciasto

Zimowe, jesienne, wiosenne i letnie desery… domowe ciasto biszkoptowe jest cudowne o każdej porze roku i można do niego dołączyć szklankę mleka bezowego lub mleka z cynamonem i cytryną. Czy odważysz się zrobić je w domu? Możesz użyć drewniane formy do pieczenia y tekturowe formy do pieczenia.

Jeśli w końcu zdecydujesz się zrobić to w domu, polecamy Ci przeczytać nasz artykuł Jak powstrzymać ciasto przed przyklejeniem się do formy? Zachęcamy do spróbowania wszystkich tych pomysłów, aby cieszyć się pysznymi przekąskami w okresie letnim. Do zobaczenia wkrótce!

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

PODSTAWOWE INFORMACJE O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH

Przeznaczenie: Gestionar las solicitudes realizadas a través del sitio web, enviar comunicaciones comerciales y, en su caso, compras en línea.

Prawa: Acceso a, Corrección, cancelación, oposición y otros derechos como se explica en la “Información adicional”.

Odbiorcy: Los datos sólo se transmiten a los proveedores que tienen una relación contractual con Monouso.

Legitymizacja: Consentimiento del interesado.

Odpowiedzialny: Envalia Group, S.L.

Informacje dodatkowe: You can find additional information on data protection in our privacy policy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.