fbpx

Przewodnik po imprezie Halloween dla dzieci

Guía para una fiesta de Halloween para niños

Jeszcze tylko kilka dni dzieli nas od przygotowania dekoracji na przyjęcie Halloweenoween dla naszych dzieci.

Jeśli nie masz jeszcze jasnego planu, to jesteś we właściwym miejscu. W ciągu kilku minut przeprowadzimy Cię przez najważniejsze aspekty

zorganizować przerażającą imprezę Halloween dla dzieci.

Wśród najważniejszych aspektów znajdują się zaproszenia, dekoracja i doskonała muzyka, która tworzy przerażającą atmosferę.

Zwróć uwagę na każdy krok w przewodniku i poświęć swój czas na zorganizowanie najlepszej imprezy Halloween dla dzieci w historii.

Zaproszenia: tu zaczyna się strach

Invitaciones: aquí comienza el miedo

Jednym z najważniejszych aspektów organizacji imprezy Halloween jest stworzenie listy gości i sprawienie, że od pierwszej chwili poczują oni Twoje wielkie, przerażające intencje.

Po ustaleniu gości, należy zadbać o wygląd zaproszeń, które będą wysyłane.

Karty, które mogą być fizyczne lub cyfrowe, powinny mieć wzór na Halloween, który przyciągnie uwagę dzieci, aby zachęcić je do udziału w imprezie.

Zaproszenia powinny zawierać imię i nazwisko dziecka, adres miejsca, w którym odbędzie się impreza, numer telefonu, kod ubioru oraz godzinę przyjazdu i wyjazdu.

Ważne jest, aby rodzice dziecka dali ci znać, czy jego dziecko ma jakieś szczególne potrzeby dietetyczne lub alergie pokarmowe.

Poproś ich o potwierdzenie obecności. W ten sposób dowiesz się, ile dzieci będzie uczestniczyło w imprezie, jakich potraw unikać w przygotowywanych przez Ciebie przekąskach i jaka jest ich właściwa ilość.

Udekorujcie imprezę Halloween dla waszych dzieci

Decora tu fiesta de Halloween infantil

Następnym krokiem w naszym przewodniku jest dekoracja imprezy Halloween.

Konieczne jest posiadanie przestronnego miejsca, w którym można umieścić każdy z zakupionych elementów do dekoracji przyjęcia.

Zanim zaczniesz układać dekoracje, spójrz na przestrzeń, którą posiadasz i miejsca, w których możesz je umieścić, takie jak stoły, lampy, okna i ściany.

Na lampach można powiesić fałszywe pajęczyny, na oknach można umieścić rzeźbione dynie, na ścianie można umieścić maski potworów, nie zapomnij wypełnić miejsca czarnymi i pomarańczowymi balonami.

>  Znać materiały dla lodziarni, których nie może zabraknąć

Możesz również zaprojektować girlandy z motywami dyni, nietoperza lub zombie do dekoracji stołów i sufitu.

Inną dekoracją, którą można dodać do imprezy jest przykrycie krzeseł białymi prześcieradłami, aby udawać, że są one duchami.

Pamiętaj, że jest to impreza o tematyce Halloween dla dzieci, więc kup lub wykonaj najbardziej przyciągające wzrok i przerażające dekoracje, ale nie rób z nich strasznych dla dzieci. Chodzi o to, żeby się dobrze bawić.

Halloweenowa impreza z cukierkami i przekąskami

Dulces y aperitivos para fiesta de Halloween

Aby dopełnić dekoracji przyjęcia, główną rolę powinna odgrywać również prezentacja potraw, które serwujesz.

Gotuj przystawki, które są dla dzieci i dorosłych. Oferuje również słodkie i pikantne opcje.

Wśród opcji słonych można przygotować klopsiki zombie, czyli klopsiki pokryte paskami ciasta francuskiego, które symulują opatrunki mumii i oczu wykonane z pokrojonych oliwek.

Inną alternatywą są grzybicze oczka, które są główkami grzybów nadziewanymi serem i ozdobionymi małymi paskami czerwonej papryki, imitującymi żyłki i plasterki czarnych oliwek.

Przepis na oczy można wypróbować również z gotowanymi jajkami nadziewanymi guacamole, które będą równie pyszne i przyciągające wzrok dla dzieci.

Jedynym jedzeniem, które wiele dzieci uwielbia jest pizza. Można więc trochę zmienić przepis, aby z ciasta zrobić kości, upiec je z serem mozzarella na wierzchu i zanurzyć w sosie pomidorowym.

Bez względu na to, jakie przepisy przygotujesz na przerażającą imprezę Halloween, zawsze dodawaj kilka przerażających szczegółów.

Jak zrobić Halloween Pumpkins

Cómo hacer calabazas de Halloween

Tradycyjnie zdobione dynie są klasyką obchodów Halloween, więc nie może ich zabraknąć na imprezie pod koniec października.

Jeśli nie wiesz, jak zrobić dynie na Halloween, zwróć uwagę na proste kroki, które musisz wykonać.

Kupcie dynię, która jest pomarańczowa i ma kształt filmu.

Po powrocie do domu, weź nóż i wyjmij wierzch dyni, aby usunąć nasiona i miąższ wewnątrz.

Kiedy w środku jest czysto, czas zacząć projektować twarz dyni. Narysuj kontur oczu i ust, które wolisz i przetnij nożem, aby usunąć nadmiar.

>  Jakie produkty spożywcze mogą być pakowane próżniowo?

Możesz nadrukować kształt oczu i ust, aby stworzyć niesamowite projekty na przyjęcie Halloween dla dzieci.

Umieść swoją przerażającą dynię jako część dekoracji i włóż do niej latarkę lub świeczkę, aby uczynić ją bardziej przerażającą.

Muzyka na Halloween z dziećmi

Música para Halloween con niños

Muzyka jest również niezbędna, aby dzieci tańczyły i chciały tak niesamowitej imprezy Halloween w przyszłym roku.

Na Halloween można umieścić specjalne piosenki dla dzieci, ścieżkę dźwiękową do filmów lub serial i takich jak „Koszmar przed świętami”, „Hotel Transylvania”, „Rodzina Adamsów” czy „Pogromcy duchów”.

Również kilka zabawnych piosenek, takich jak „Chumba la cachumba”, przy pomocy których można robić dynamiczne gry z dziećmi.

Trochę historii. Skąd pochodzi Halloween?

De dónde viene Halloween

Wiele osób organizuje imprezę Halloween, ale niewiele z nich wie, skąd wzięło się to straszne święto.

Halloween był szczególną datą dla plemion celtyckich, które świętowały nadejście nowego roku 1 listopada.

W nocy 31 października ludzie należący do plemion celtyckich zbierali się, by rozpalać ogień i nosić skóry poświęconych zwierząt.

Oba rytuały były wykonywane w celu odpędzenia duchów i czarownic, które miały wyjść podczas tej nocy zwanej „nocą Samhaina”.

Ponadto ludzie zostawiali dla nich jedzenie i słodycze, aby zapobiec rzucaniu przez duchy klątwy na rodziny. Z tej tradycji narodził się znany „trick-or-treating”.

Ostatecznie tradycja ta dotarła do Stanów Zjednoczonych w połowie XIX wieku za pośrednictwem społeczności irlandzkich i rozpowszechniła się na całym świecie.

Wszystko, czego potrzebujesz na imprezę Halloween

Todos lo que necesitas para tu fiesta de Halloween

Aby wieczór był doskonały, dania muszą nawiązywać do tematu imprezy. W wirtualnym sklepie Monouso można znaleźć różne produkty na obchody Halloween.

W gamie kolorów czarno-pomarańczowych nawiązujących do Halloween, masz do wyboru cały katalog zastawy stołowej jednorazowego użytku.

W dziale Jednorazowe naczynia na Halloween znajdziecie Państwo szklanki, talerze, kubki, słomki, dzbanki i sztućce, które z łatwością można wyrzucić lub umyć na przyszłe uroczystości.

Najlepsze jest to, że kiedy złożysz zamówienie, produkty dotrą bezpośrednio pod adres imprezy i będziesz miał więcej czasu, aby dekoracja wyglądała niesamowicie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

BASIC DATA PROTECTION INFORMATION

Responsible: Envalia Group, S.L.

Purpose: Gestionar las solicitudes realizadas a través del sitio web, enviar comunicaciones comerciales y, en su caso, compras en línea.

Legitimation: Consentimiento del interesado.

Recipients: Los datos sólo se transmiten a los proveedores que tienen una relación contractual con Monouso.

Rights: Acceso a, Corrección, cancelación, oposición y otros derechos como se explica en la “Información adicional”.