fbpx

Powody stosowania pojemników na bagasse w gastronomii

Ile razy słyszałeś słowo “bagasse” i zastanawiałeś się, co ono oznacza? Mówiąc wprost, wytłoki z trzciny cukrowejmateriałem ulegającym biodegradacji, otrzymywanym z odpadów z trzciny cukrowej. Jest to jeden z preferowanych zasobów do produkcji ekologicznych opakowań żywności na wynos.

Produkt ten staje się nowym trendem w restauracjach i usługach dostawczych. W rzeczywistości, stał się on głównym pretendentem do tworzyw sztucznych w przemyśle spożywczym.

Chcesz wiedzieć więcej o korzyściach płynących z pakowania bagazu? Wspaniale, w Monouso wskazaliśmy najbardziej korzystne aspekty tego zasobu, jak również powody, aby włączyć go do swojej działalności.

Czytaj dalej!

Bądź zdumiony wszystkimi zaletami, jakie może zaoferować bagasse

Trzcina cukrowa ma wiele cech, szczególnie jeśli chodzi o hotelarstwo. Niektóre z najbardziej niezwykłych są:

  • Opór. Choć łatwo ulega rozkładowi, jest dość wygodny do przechowywania i transportu żywności. Posiada on niezbędną odporność na wilgoć, a także szczelność wymaganą do odizolowania żywności od czynników zewnętrznych.
  • Gospodarka. Wierzcie lub nie, pojemniki z trzciny cukrowej mają podobne ceny jak pojemniki plastikowe. Z tego powodu można wybrać oba bez zauważania różnicy w kieszeni.
  • Lekkość. Biodegradowalne opakowanie trzciny cukrowej jest niewiarygodnie lekkie, więc można je zabrać gdziekolwiek się chce bez zbytniego wysiłku. Czyż to nie wspaniałe?
  • Dostępność. Lata temu produkty nadające się do recyklingu były trudne do zdobycia, więc ich ceny były wyższe. Dzisiaj możesz mieć dostęp do opakowań z trzciny cukrowej bez żadnych komplikacji.

cana-azucar-cuerpo

Inne niesamowite zalety opakowań z trzciny cukrowej

Omówiliśmy już główne punkty na korzyść tych produktów, są jednak inne przydatne aspekty, które należy rozważyć. Dowiedz się więcej o nich poniżej:

  • Estetyka. Kolor trzciny cukrowej może nadać nieco więcej koloru waszym preparatom na wynos. Odcień ten jest miękki, lekki, a jednocześnie atrakcyjny, dzięki czemu przyciągnie uwagę ewentualnych gości.
  • Trend: Wielu klientów jest bardziej skłonnych do wybierania firm bardziej przyjaznych dla środowiska, więc jego wdrożenie może rozszerzyć Twoje możliwości na rynku. Nie trzeba obchodzić się bez plastiku, wystarczy podać tę alternatywę, a twoja klientela wzrośnie.
  • Zrównoważony rozwój. Nie ma lepszej alternatywy dla tych, którzy chcą chronić środowisko niż włókno z trzciny cukrowej. Może on być stale używany po niższych cenach, a co najlepsze: jego ślad węglowy jest bardzo mały.

Teraz wystarczy tylko nabyć najlepsze pojemniki z trzciny cukrowej dla swojej firmy. Aby to zrobić, musisz tylko uzyskać dostęp do naszego sklepu internetowego Monouso i zdobyć wybrane przez ciebie kopie.

Wystarczy kilka kliknięć, aby zdywersyfikować usługę dostawy dla Twojej firmy, czekamy na Ciebie!

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PODSTAWOWE INFORMACJE O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH

Przeznaczenie: Gestionar las solicitudes realizadas a través del sitio web, enviar comunicaciones comerciales y, en su caso, compras en línea.

Prawa: Acceso a, Corrección, cancelación, oposición y otros derechos como se explica en la “Información adicional”.

Odbiorcy: Los datos sólo se transmiten a los proveedores que tienen una relación contractual con Monouso.

Legitymizacja: Consentimiento del interesado.

Odpowiedzialny: Envalia Group, S.L.

Informacje dodatkowe: You can find additional information on data protection in our privacy policy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.