fbpx

Poliwęglanowe kubki: sprzymierzeńcy plażowej gościnności

policarbonato-playa-portada

Czy wiesz, że okulary i kielichy z poliwęglanu są najlepszym sposobem na utrzymanie maksymalnej higieny? Zgadza się, materiał ten jest w stanie zatrzymać mniej bakterii niż klasyczne szklane kubki, a także jest znacznie bardziej odporny na upadki, uderzenia i zadrapania.

Ten rodzaj pojemnika jest niezbędny na plaży i w lecie. Dlaczego? Ponieważ są one nie tylko bezpieczniejsze od produktów szklanych, ale są też jaśniejsze i bardziej atrakcyjne. Z drugiej strony, dzięki nowej normalności, poliwęglanowe kubki zyskują coraz większą popularność w branży hotelarskiej.

Chcesz wiedzieć więcej? Tutaj w Monouso znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o nietłukących się okularach z poliwęglanu.

Zalety kubków z poliwęglanu

Oprócz wspomnianych już korzyści, poliwęglanowe kubki i szklanki oferują inne dobre powody, aby włączyć je do swojej działalności, np:

  • Zmienne i stylowe wzory. Do każdego napoju w twoim lokalu możesz mieć dobry asortyment. Masz również możliwość zainwestowania nieco więcej, aby nadać im unikalny design, który reprezentuje Twoją firmę.
  • Estetyka. Produkty te są zdolne do przyciągnięcia dużej uwagi dzięki swojej przejrzystości. W rzeczywistości, każdy napój wygląda jaśniej i bardziej kolorowo wewnątrz tych pojemników. Dzięki temu Państwa likiery i napoje będą wyglądać bardziej atrakcyjnie i przyciągać większą liczbę klientów.
  • Gwarantowane bezpieczeństwo. Poliwęglan zaprojektowano tak, aby był odporny na wstrząsy termiczne, dzięki czemu może przejść z gorącego do zimnego bez pęknięć, co jest niezbędne na plażach i basenach.
  • Trwała inwestycja. Dzięki wysokiej wytrzymałości możesz dokonać jednorazowej inwestycji, która pozostanie z Tobą przez lata. Ponadto, nie będziesz musiał martwić się o potłuczone lub porysowane okulary.

policarbonato-cuerpo

Rodzaje kubków z poliwęglanu

Jak wiecie, nie wszystkie szklanki i kubki są takie same, a pojemniki z poliwęglanu nie są wyjątkiem. Podczas gdy długie okulary są bardziej odpowiednie do margarity, kielichy są idealne do innych specjałów.

To są te okulary, których nie może zabraknąć w twoim repertuarze:

  • Długi kieliszek: ten jest właściwy dla zdecydowanej większości napojów. Tutaj można podawać napoje bezalkoholowe i koktajle na ich podstawie. Można ich używać m.in. do soków, margarit, mojito, prostych koktajli, mrożonej herbaty.
  • Szklanka whiskey: ta jest mała i szersza od długich modeli. Jak sama nazwa wskazuje, jest on bardziej polecany do whisky i podobnych napojów, takich jak rum czy wódka.
  • Szkło kulkowe: pojemnik ten jest przeznaczony do napojów aromatycznych, takich jak brandy lub gin. Ten szczególny kształt pozwala im na zachowanie zapachu takich likierów, o ile są one prawidłowo podawane.
  • Kieliszek do wina: ten jest dość podobny do poprzedniego modelu, jednak jest nieco dłuższy i ma mniejszy obwód. Wino nigdy nie powinno być serwowane w innym pojemniku, ponieważ obniżyłoby to jego smak.

Te i inne modele możesz dostać w naszym sklepie internetowym Monouso. Bez wątpienia poliwęglan jest najlepszym przyjacielem branży hotelarskiej na plażach i w basenach, a także wielkim sprzymierzeńcem kuchni, barów i imprez w ogóle. Pozyskując je, nadasz swoim napojom taką elegancję i kategorię, jakiej wymaga każdy biznes. Nie zabraknie Ci ich!

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PODSTAWOWE INFORMACJE O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH

Przeznaczenie: Gestionar las solicitudes realizadas a través del sitio web, enviar comunicaciones comerciales y, en su caso, compras en línea.

Prawa: Acceso a, Corrección, cancelación, oposición y otros derechos como se explica en la “Información adicional”.

Odbiorcy: Los datos sólo se transmiten a los proveedores que tienen una relación contractual con Monouso.

Legitymizacja: Consentimiento del interesado.

Odpowiedzialny: Envalia Group, S.L.

Informacje dodatkowe: You can find additional information on data protection in our privacy policy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.