fbpx

Ciesz się piknikiem z niezanieczyszczającą zastawą stołową

Picnic con vajilla no contaminante

Cieszenie się dobrym piknikiem, przyjęciem lub grillem lub grillować na otwartej przestrzeni w otoczeniu niezanieczyszczających sztućców, szklanek i słomek z Twoimi zanieczyszczenia obok rodziny lub przyjaciół, jeśli to możliwe. Niezależnie od wielkości wielkość przedmiotu z tworzywa sztucznego, dobrze znany jest ogromny wpływ, jaki tego typu produkty wywierają na produktów na środowisko, zwłaszcza jeśli dany przedmiot lub przybór nie może być poddany recyklingowi nie mogą być poddane recyklingowi.

Od tego roku 2021, za porozumieniem rządów państw należących do Unii Europejskiej, z kontynentu zniknie dziesięć plastikowych produktów, a wśród nich: kubki, sztućce, słomki i plastikowe talerze. Ze względu na dużą zależność człowieka od plastiku, znajdujemy się w sytuacji granicznej, nawet w chwili obecnej 85% plastiku stanowi odpad morski.

Nie możemy zaprzeczyć, że w dzisiejszych czasach plastik jednorazowego użytku ma niski koszt. Z tego powodu jest to bardzo bardzo obecna w naszym codziennym życiu. Mimo to, mamy obecnie doskonałe alternatywy doskonałe alternatywy, które są bardziej przyjazne dla planety, które zapewniają nam te same ta sama lekkość w cenie ekonomicznej, w transporcie i całkowicie nadająca się do recyklingu nadaje się do recyklingu.

W związku z tym zapraszamy do weź pod uwagę poniższe propozycje, aby przekształcić następnego rodzinnego grilla lub piknik w twój następny rodzinny grill lub piknik, w sposób komfortowy, ale jednocześnie nie zanieczyszczający środowiska ale jednocześnie nie zanieczyszcza środowiska.

Przyjazne dla środowiska płyty piknikowe

Ciesz się piknik wybierając idealne przyjazne dla środowiska naczynia , pokazujemy kilka niesamowitych opcji, które są atrakcyjne, ekonomiczne, przyjazne dla środowiska. Możesz wybrać naczynia wykonane z włókien trzciny cukrowej lub liści palmowych; obie opcje są świetne.

Preferować potrawy z włókien trzciny cukrowej; obie są doskonałe włókna z trzciny cukrowej

Na początku te potrawy mogą wydawać się mogą na pierwszy rzut oka wydawać się wykonane z plastiku, ale w rzeczywistości stały się doskonałym to doskonała alternatywa bez zanieczyszczania środowiska. Płyty te są wykonane z odpadów włókien trzciny cukrowej, które są wykonane z odpadów włókna trzciny cukrowej, które jest mocne, biodegradowalne, jednorazowego użytku który jest trwałym i biodegradowalnym produktem jednorazowego użytku.

Wyróżniają się, ponieważ są idealne aby używać ich w mikrofalówkach, są ekologiczne i bardzo odporne. Są to idealny na dzień pikniku lub grilla na świeżym powietrzu, ale przede wszystkim na przyjęcia i imprezy w imprezy i wydarzenia na otwartych przestrzeniach.

Wybór zastawy stołowej wykonanej z trzciny cukrowej jest doskonałym rozwiązaniem jest doskonałą opcją, obecnie można znaleźć jednorazowe talerze w różnych kształtach, rozmiarach i kolorach, aby różne kształty, rozmiary i kolory dla Ciebie, aby mieć wysokiej jakości usługi, kompletne i kompletny i elegancki serwis lub po prostu możesz cieszyć się piknikiem w ten weekend w ten weekend.

Jednorazowe talerze z liści palmowych

Możesz dodać rustykalny i niepowtarzalny nadaj swojemu piknikowi niepowtarzalny charakter, wybierając ładne, jednorazowe, kompostowalne i biodegradowalne liście palmowe biodegradowalne talerze z liści palmowych.

Każdy talerz wykonany jest z liścia palmy liść palmowy. Z pewnością będziesz mieć wspaniałe doświadczenia z tymi wodoodpornymi, mocnymi, odpornymi na przecięcia, stabilnymi w formie wodoodporny, mocny, odporny na przecięcia, stabilny w kształcie. Czasami możliwe jest możliwe jest ich ponowne wykorzystanie bez komplikacji

Kartonowe lub plastikowe kubki Bio

Możesz mieć idealny dzień na grilla lub piknik piknik bez zanieczyszczania środowiska, wybierając praktyczne kubki z kartonu lub Bio wybierając praktyczne kubki wykonane z kartonu lub plastiku Bio.

Kartonowe kubki

Kubki kartonowe są wykonane z materiałów nadających się do recyklingu wykonane są z materiałów nadających się do recyklingu, przyjaznych dla naszego środowiska. Doskonale nadają się do zabrania na piknik, ponieważ są trwałe i wytrzymałe, pozwalają również na przewożenie gorących i zimnych napojów.

Kubki plastikowe Bio

Wygląda na to, że są to przezroczyste plastikowe kubki przezroczyste, ale są to tylko kubki nadające się do recyklingu. Ogólnie rzecz biorąc, kubki te są wykonane z PLA, który jest wykonane z PLA, który jest stabilnym bioplastikiem opartym na surowcach, które można poddać recyklingowi surowiec, który można poddać recyklingowi.

PLA (kwas polimlekowy) jest jednym z pierwszych bioplastików, które zostały w obszarze konsumenckim był jednym z pierwszych znanych bioplastików. Materiał ten jest wytwarzany z cukru kukurydzianego (dekstrozy), który jest jego głównym źródłem źródło.

PLA jest prawdopodobnie najbardziej uznanym najbardziej uznanym bioplastikiem w tym sektorze rynku. Po tym jak kubki z bioplastiku zostaną plastikowe kubki bio mogą być wyrzucane do odpadów organicznych odpady organiczne.

Słomki papierowe

Doskonałe akcesorium do dobrym napojem na pikniku lub imprezie okolicznościowej, są papierowe słomki. Są one obecnie trendy dla swoich projektów, dekoracji, kolorów, jak przynieść kolor i życie do kolor i życie na każdej imprezie.

Możesz wybrać słomki wykonane 100% z grubego papieru przeznaczonego specjalnie do żywności, jego skład sprawia, że słomki papierowe ulegają biodegradacji sprawia, że biodegradowalne słomki papierowe są bezpiecznym wyborem, a najlepsze jest to, że mogą pozostać sztywne przez wiele godzin najlepsze jest to, że mogą one pozostać sztywne przez wiele godzin.

Naczynia wykonane z bambusa

Kolejna dobra opcja nie zanieczyszczająca środowiska na popołudniowy piknik są naczynia wykonane z bambusa, uważanego za jedną z najszybciej rosnących roślin na świecie najszybciej rosnące rośliny na naszej planecie.

Ponieważ wymaga niewielkiej ilości wody dla jego rozwoju, bambus stał się idealnym surowcem do produkcji mikrofalówek produkcja produktów nadających się do mikrofalówki i odpornych na tłuszcz, które są całkowicie biodegradowalne.

Jeśli działasz w branży gastronomicznej z pewnością zachwyci Cię design mini sztućców, talerzyków czy miseczek designerskie miski.

Sztućce drewniane

Bardziej ekonomiczna i zrównoważona alternatywa zrównoważoną alternatywą są drewniane sztućce, głównie dlatego, że są one bardziej odporne odporne na klasyczne naczynia jednorazowe, są całkiem użyteczne i chronią środowisko chronić środowisko. Ponadto znikają i nie pozostawiają toksycznych pozostałości.

Możesz wybierać spośród widelców, łyżki, łyżeczki czy noże, całkiem podobne do tradycyjnych sztućców i mają dużą wytrzymałość na wysokie temperatury, zachowując przy tym swój kształt kształt.

Obrusy papierowe

Podczas organizowania pikniku, dobry obrus piknik nie może przegapić dobry obrus, jest najlepszym sposobem na ochronę żywności i dekoracji żywność i udekorować otoczenie w przyjemny sposób. Możesz wybrać podkładki wykonane wykonane z makulatury KRAFT, wielkiego sprzymierzeńca ochrony środowiska chronić środowisko.

Wspaniały sposób, aby nawiązać kontakt z kontakt z otoczeniem i oderwanie się od męczącej rutyny, jest stworzenie rodziny piknik rodzinny, zdecydowanie. Nie tylko daje dzieciom swobodę odkrywania, biegania swobodę odkrywania, biegania, dotykania, dotykania ziemi, zabawy; można też nauczyć je, by chroniły naucz je również chronić środowisko poprzez używanie naczyń nie zanieczyszczających środowiska zastawa stołowa.

Preferuj niezanieczyszczające naczynia, szklanki i talerze podczas organizowania kolejnego dnia pikniku, z pewnością środowisko Ci podziękuje, a Ty będziesz się dobrze bawić i przeżyjesz niezapomniany dzień.

Życzymy Ci tego!

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PODSTAWOWE INFORMACJE O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH

Przeznaczenie: Gestionar las solicitudes realizadas a través del sitio web, enviar comunicaciones comerciales y, en su caso, compras en línea.

Prawa: Acceso a, Corrección, cancelación, oposición y otros derechos como se explica en la “Información adicional”.

Odbiorcy: Los datos sólo se transmiten a los proveedores que tienen una relación contractual con Monouso.

Legitymizacja: Consentimiento del interesado.

Odpowiedzialny: Envalia Group, S.L.

Informacje dodatkowe: You can find additional information on data protection in our privacy policy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.