fbpx

Papier i folia spożywcza

descubre más sobre el papel y film alimentario

W świecie hoteli papier i folia spożywcza są nieomylne w przechowywaniu i transportowaniu produktów spożywczych bez utraty ich temperatury. Choć może się to wydawać podstawowe, jest to niezbędne do utrzymania jakości i doskonałości oferowanych produktów.

czym jest papier i folia spożywcza?

Papier i folia spożywcza to produkty, które zostały zaprojektowane w celu zachowania, prezentacji i przechowywania każdego rodzaju żywności. Można je również przedstawić jako przezroczyste opakowanie, które przykrywa żywność i zapewnia jej konserwację. Ułatwia również konserwację wszelkiego rodzaju żywności, aby dotarła ona do miejsca przeznaczenia w dobrym stanie.

Rodzaje papieru i folii spożywczej

Biorąc pod uwagę szeroką gamę zastosowań papieru i folii spożywczej, należy mieć świadomość wszystkich dostępnych rodzajów. Istnieje przecież prawdopodobieństwo, że ten właściwy nie jest wykorzystywany do rzeczywistych potrzeb. Może się to różnić ze względu na różne czynniki, takie jak rodzaj żywności, waga, temperatura…

Rolki do folii spożywczej z PCV

Rolki te charakteryzują się wytrzymałością i jakością. Idealnie nadają się również do owijania pojemników na żywność, tacek i całych talerzy.

Rolki aluminiowe do żywności

W składzie tych rolek znajduje się aluminium i celuloza, która jest optymalnym materiałem do pakowania żywności. Zazwyczaj jest on najbardziej odpowiedni do konserwowania żywności delikatesowej.

Rolki papierowe Manila

Te rolki mają bardziej elastyczne właściwości i są również przydatne do konserwowania i transportu żywności delikatesowej, takiej jak szynka i ser.

Ramy papieru manilowego

Ta prezentacja papieru manilowego zachowuje właściwości rolek i ułatwia zastosowanie w żywności wymagającej zawijania, takiej jak chleb.

Silikonowy papier do pieczenia

Idealny do wyższych temperatur lub gotowania żywności w piekarniku, może być również używany do zachowania temperatury żywności.

Papier do szybkich posiłków

Jego główną cechą jest tłuszczoodporny materiał, który posiada, albo do zawijania żywności, która zawiera tłuszcze lub sosy.

Papierowe stożki do smażenia

Podobnie jak papier Fast Food, są one używane do tłustych potraw, takich jak churros i frytki. Stożki ułatwiają prezentację tych potraw.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

PODSTAWOWE INFORMACJE O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH

Przeznaczenie: Gestionar las solicitudes realizadas a través del sitio web, enviar comunicaciones comerciales y, en su caso, compras en línea.

Prawa: Acceso a, Corrección, cancelación, oposición y otros derechos como se explica en la “Información adicional”.

Odbiorcy: Los datos sólo se transmiten a los proveedores que tienen una relación contractual con Monouso.

Legitymizacja: Consentimiento del interesado.

Odpowiedzialny: Envalia Group, S.L.

Informacje dodatkowe: You can find additional information on data protection in our privacy policy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.