fbpx

Opakowanie z trzciny cukrowej, ekologiczna alternatywa

pojemniki z trzciny cukrowej stały się prawdziwą rewolucją, ponieważ są jednym z najbardziej ekologicznych produktów dostępnych obecnie. Ten rodzaj opakowania jest biodegradowalny i w 100% kompostowalny, ponieważ jest pochodzenia roślinnego. Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem pojemników z trzciny cukrowej, w naszym serwisie internetowym Monouso znajdziesz tu różne rozmiary i funkcje: paczki kanapkowe BePulp, paczki z zawiasami, paczki wielofunkcyjne BePulp, miseczki i słoiki BePulp.

Nie zawarłeś ich jeszcze w swoich prezentacjach? Spójrz na wszystkie korzyści! To będzie prawdziwy plus dla Twojej firmy i dla środowiska.

Najlepszą cechą tych pojemników na trzcinę cukrową jest to, że oprócz ochrony i dbałości o środowisko, są one równie odporne i uniwersalne jak te wykonane z innych rodzajów materiałów. Kiedy mówimy, że są one przyjazne dla środowiska, mamy na myśli to, że są całkowicie biodegradowalne i dzięki temu stanowią prawdziwą rewolucję w sektorze żywności i hotelarstwa.

Wiele firm zajmujących się wywozem i transportem żywności zrobiło już krok naprzód i zaczęło używać tych kontenerów z trzciny cukrowej. Wszechstronność jest ogromna, ponieważ istnieją różne produkty, rozmiary i funkcje, aby zaspokoić wszystkie potrzeby.

Jeśli chcesz z nich skorzystać, na naszej stronie internetowej Monouso znajdziesz wszystko, od pudełek na hamburgery z pokrywkami i pudełek na MenuBox, po pojemniki na zupy i sosy. Wiele z tych modeli posiada pokrywę, więc nie ma problemu z transportem jakiegokolwiek rodzaju żywności. Na przykład, jednym z najpopularniejszych pojemników są pudełka na hamburgery z trzciny cukrowej z klapką typu „flip-top”, takie jak na zdjęciu. Można je serwować z elegancją i wygodą

Jeśli szukasz biodegradowalne pojemniki na trzcinę cukrowąWejdź do Monouso i odkryj wszystkie opakowania, które mamy do dyspozycji dla Twojej firmy. Czekamy na Ciebie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

BASIC DATA PROTECTION INFORMATION

Responsible: Envalia Group, S.L.

Purpose: Gestionar las solicitudes realizadas a través del sitio web, enviar comunicaciones comerciales y, en su caso, compras en línea.

Legitimation: Consentimiento del interesado.

Recipients: Los datos sólo se transmiten a los proveedores que tienen una relación contractual con Monouso.

Rights: Acceso a, Corrección, cancelación, oposición y otros derechos como se explica en la “Información adicional”.

Additional information: You can find additional and detailed information on data protection in our privacy policy