fbpx

Nowe zawody w branży hotelarskiej w 2023 r.

Nowe zawody na rok 2023 trafiają do branży hotelarskiej. Technologia jest motorem tych zmian. Już dziś mówimy o sztucznej inteligencji, robotach i NFT zastosowanych do usprawnienia sektora hotelarskiego.

Wraz z wtargnięciem innowacji technologicznych do niemal wszystkiego, sektor ten nie został pominięty w transformacji. Wręcz przeciwnie, bardzo szybko uczy się wszystkiego, co epoka cyfrowa może zrobić dla usprawnienia biznesu.

Przedstawimy Ci nowe zawody na rok 2023, które będą Ci potrzebne w zależności od charakterystyki prowadzonego przez Ciebie baru lub restauracji. W parze z nimi idą bardzo przydatne narzędzia, które pozwolą przenieść Twój biznes hotelarski na najwyższy poziom.

Poznaj nowe zawody na rok 2023 dla branży hotelarskiej

Te nowe zawody na rok 2023 pojawiły się wraz z technologią, ale także z powodu konieczności odnowienia sektora. Celem ich przyjęcia jest pokazanie zmodernizowanej branży hotelarskiej, która przynosi nowe formy obsługi.

Każdy z tych zawodów wnosi swój wkład w działalność. Specjaliści w tych dziedzinach muszą być dobrani do specyficznych wymagań każdego baru czy restauracji.

Zakres każdego z nich jest bardzo zróżnicowany i obejmuje różne dziedziny. Niektóre z nich to:

Chief metaverse officer

Ten zawód zacznie być coraz bardziej widoczny we wszystkich dziedzinach biznesu. Osoba odpowiedzialna za dbanie o doświadczenie użytkownika z marką.

  • Uwzględnią one strategię cyfrową przedsiębiorstwa.
  • Przeanalizują, jak odnoszą się do niego zarówno pracownicy, jak i konsumenci. Metaverse rośnie, a interakcje z klientami mogą odbywać się zarówno w przestrzeni realnej, jak i wirtualnej.

Technicy i programiści zajmujący się drukowaniem żywności

Wraz z pojawieniem się druku 3D w żywności, bardzo przydatna będzie obecność specjalisty w tej dziedzinie. Technicy zajmujący się drukiem żywności zajmują się tworzeniem nowych wersji żywności i oryginalnych dań dla jadłodajni.

Specjaliści od programowania zajmują się różnymi dziedzinami. Robotyka do obsługi klienta i wirtualne restauracje do składania zamówień to przykłady tego, co ci specjaliści mogą wnieść do sektora.

Szefowie kuchni specjalizujący się w daniach międzynarodowych

Internet i globalizacja pozwalają nam na poznanie zwyczajów żywieniowych w każdej części świata. Klienci mogą zamówić kuchnię międzynarodową lub może być ona oferowana, aby mieć element wyróżniający od konkurencji.

Biotechnologowie

Biotechnologia i kontrola jakości produktów spożywczych to wymóg dzisiejszych czasów. Konieczna będzie współpraca z profesjonalistą, który sprawdzi dobry stan i jakość surowca użytego do przygotowania każdego dania.

Twórcy treści

W dzisiejszych czasach rośnie znaczenie stron internetowych, mediów społecznościowych i e-commerce. Twórcy treści to grupa profesjonalistów z różnych dziedzin. Copywriterzy, projektanci i specjaliści SEO to tylko niektórzy z nich.

Zawody na rok 2023 są jasne. Wynikają one z technologii, która całkowicie zanurzyła się w celu odnowienia sektora hotelarskiego. Trzeba będzie dotrzymać im kroku, aby nie zostać pominiętym na dzisiejszym wymagającym rynku.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

PODSTAWOWE INFORMACJE O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH

Przeznaczenie: Gestionar las solicitudes realizadas a través del sitio web, enviar comunicaciones comerciales y, en su caso, compras en línea.

Prawa: Acceso a, Corrección, cancelación, oposición y otros derechos como se explica en la “Información adicional”.

Odbiorcy: Los datos sólo se transmiten a los proveedores que tienen una relación contractual con Monouso.

Legitymizacja: Consentimiento del interesado.

Odpowiedzialny: Envalia Group, S.L.

Informacje dodatkowe: You can find additional information on data protection in our privacy policy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.