fbpx

Nowe sposoby pobierania opłat: inteligentne szuflady kasowe podbiją branżę hotelarską do 2023 r.

Inteligentna szuflada kasowa to nowe narzędzie służące do szybszego i bezbłędnego dokonywania płatności gotówkowych. Klient umieszcza całą kwotę do zapłaty, lub więcej, wewnątrz szuflady kasowej, a szuflada sprawdza autentyczność notatki i czy kwota jest kompletna. Jeśli będzie to więcej niż przewidziana kwota, otrzymasz zwrot należnej kwoty.

Ta innowacyjna metoda pozwoli uniknąć zamieszania przy wypłacaniu gotówki i uchroni zarówno klientów, jak i właściciela i personel hotelu przed fałszywymi banknotami lub monetami.

Aby inteligentna szuflada kasowa działała prawidłowo, musisz ją podłączyć do swojego POS-a. A potem wybierasz, jak chcesz, żeby to działało. To znaczy, czy chcesz, aby to klient wpłacał do niej pieniądze, czy wręcz przeciwnie – chcesz, aby zarządzały nią Twoje kasjerki.

Implikacje szpitalne nowego smart boxa do 2023 r.

W dzisiejszych czasach technologia rozwija się bardzo szybko, a inteligentna szuflada kasowa jest tego dowodem. Dlatego też stale opracowywane są elementy, które mają na celu skrócenie czasu i zmniejszenie liczby błędów w procesie kasowym.

Pieniądze są nadal tym, co napędza gospodarkę przedsiębiorstwa, a branża hotelarska dzięki tej szufladzie kasowej zaoferuje swoim użytkownikom bardziej efektywną obsługę. Zaletami jego uzyskania są:

  • Nie będzie żadnych błędów dotyczących rozliczeń, obroty będą zawsze dokładne.
  • Nie będzie potrzeby zamykania kas. To narzędzie załatwi ten krok w kilka sekund. Dzięki temu zaoszczędzisz pieniądze i czas, ponieważ Twoi kasjerzy nie będą musieli spędzać dodatkowych godzin na liczeniu gotówki.
  • Bezpieczeństwo. Tylko ten, kto ma klucz do szuflady z pieniędzmi, będzie miał do nich dostęp, więc będą one w stu procentach bezpieczne.
  • Już nigdy nie zostaniesz oszukany fałszywymi pieniędzmi.
  • Cały proces jest bardzo nowoczesny. Oznacza to szybką realizację transakcji. Dlatego klient będzie zadowolony, bo nie będzie musiał poświęcać czasu na czekanie.
  • Oferuje Ci większą higienę, ponieważ nie będziesz musiał mieć stałego kontaktu z pieniędzmi, co ogranicza przenoszenie zarazków.
  • Monety będą idealnie uporządkowane. Inteligentna szuflada posiada umiejętność umieszczania ich w odpowiednim miejscu.
  • Będziesz miał zapewnioną elastyczność i prostotę użytkowania. Regulacje mogą być dokonywane szybko i łatwo.
  • Będziesz miał lepszą kontrolę nad swoimi dochodami. Dzięki POS i inteligentnej szufladzie kasowej będziesz wiedział, ile masz gotówki do dyspozycji, kiedy tylko będziesz jej potrzebował lub po prostu z ciekawości.

Wszystkie te korzyści dadzą branży hotelarskiej w nadchodzącym roku 2023 lepsze i bardziej efektywne działanie w zakresie zarządzania zbiorami. W dzisiejszych czasach, kiedy priorytetem jest natychmiastowość, produkt taki jak ten jest niezbędny. Nie skąp na jego zdobycie, uratuje Cię przed złymi momentami między klientami, pracownikami i Tobą jako właścicielem. Wejdź w posiadanie futurystycznej technologii!

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PODSTAWOWE INFORMACJE O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH

Przeznaczenie: Gestionar las solicitudes realizadas a través del sitio web, enviar comunicaciones comerciales y, en su caso, compras en línea.

Prawa: Acceso a, Corrección, cancelación, oposición y otros derechos como se explica en la “Información adicional”.

Odbiorcy: Los datos sólo se transmiten a los proveedores que tienen una relación contractual con Monouso.

Legitymizacja: Consentimiento del interesado.

Odpowiedzialny: Envalia Group, S.L.

Informacje dodatkowe: You can find additional information on data protection in our privacy policy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.