fbpx

Najlepsze posiłki, które można zabrać na plażę

comida-playa-portada

Spędzenie dnia na plaży jest jednym z najlepszych sposobów spędzania wolnego czasu w okolicy. Niezależnie od tego, czy jedziemy na plażę z przyjaciółmi czy rodziną, dobry posiłek na piknik nad morzem jest koniecznością.

Wybór jedzenia, które należy zabrać na plażę jest bardzo ważny, ponieważ nie wszystkie potrawy i preparaty są odpowiednie. Musisz też dobrze wybrać, jak go przechowywać. Oto kilka pomysłów na to, by posiłki na wynos mogły się udać.

Jakiego rodzaju jedzenia nie powinniśmy zabierać na plażę

Bezpieczeństwo żywności jest najważniejsze. Nikt nie chce zabrać ze sobą pamiątki z dnia na plaży. Aby tego uniknąć, istnieją produkty żywnościowe, których nie powinniśmy zabierać na nasze wycieczki po plaży, a ponadto powinny być one prawidłowo przechowywane. Najlepszym rozwiązaniem jest wysokiej jakości pojemnik, który doskonale zamyka się, utrzymuje temperaturę żywności i respektuje łańcuch chłodniczy.

Aby uniknąć zatrucia, należy unikać sosów z surowych jaj, takich jak majonez domowej roboty. Jeśli chcesz przynieść majonez, wybierz słoik, którego jeszcze nie zacząłeś i otwórz go na plaży. Omlety są bardzo popularne, ale trzeba się upewnić, że jajko jest dobrze ugotowane. Nie wolno też przynosić niedogotowanego mięsa ani owoców morza.

Jeśli zamierzasz przynieść owoce, a dla wygody wolisz je kroić, musisz przechowywać je w pojemniku, w którym są chronione.

Unikaj deserów mlecznych, ponieważ mogą one być łatwo zepsute przez ciepło. Zawsze można kupić lody w barze i zjeść je na miejscu.

comida-playa-cuerpo

Idee na wynos na plażę

Biorąc pod uwagę te ograniczenia, wciąż mamy wiele pomysłów na plażowe jedzenie.

Sałatki

Jako przystawkę wybierz makaron, ryż, quinoa lub sałatkę ziemniaczaną. Pieczone sałatki warzywne, takie jak czerwona papryka czy bakłażan są doskonałym dodatkiem do klasycznych pieczonych steków, krokietów czy omletów ziemniaczanych.

Możliwości jest nieskończenie wiele i trzeba je tylko przechowywać w specjalnych pojemnikach na sałatkę. Weź sos do specjalnego pojemnika z sosem i dopraw go na miejscu do świeższej, chrupiącej sałatki.

Wędliny domowej roboty

Próbowałeś robić swoje własne wędliny? Są bardzo łatwe do przygotowania. Trzymaj je już pokrojone w plastry lub przygotuj kilka kanapek na przekąskę, które nie rozpadną się, jeśli przechowujesz je w odpowiednim pojemniku.

Słone ciasta i ciastka

Oryginalny i łatwy do jedzenia, będziesz miał rację z ciastem z tuńczyka lub mięsa mielonego lub szpinaku i ciastem z niebieskim serem. Przechowuj je w specjalnych pojemnikach na ciastka, a dotrą na plażę w idealnym stanie.

Hummus, salmorejo lub guacamole

Hummus, salmorejo czy awokado są bardzo zdrowe i odpowiednie dla wegetarian i wegan. Innowacje można wprowadzać poprzez przygotowanie buraka salmorejo lub hummusu z pieprzu piquillo. Aby uniknąć wycieków, należy używać bezpiecznych pojemników.

Wiesz, co przynieść na plażę do jedzenia i jak przechowywać żywność w idealnym stanie z odpowiednich pojemników. Teraz jedyne co musisz zrobić, to cieszyć się dniem na plaży bez żadnych obaw.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

PODSTAWOWE INFORMACJE O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH

Przeznaczenie: Gestionar las solicitudes realizadas a través del sitio web, enviar comunicaciones comerciales y, en su caso, compras en línea.

Prawa: Acceso a, Corrección, cancelación, oposición y otros derechos como se explica en la “Información adicional”.

Odbiorcy: Los datos sólo se transmiten a los proveedores que tienen una relación contractual con Monouso.

Legitymizacja: Consentimiento del interesado.

Odpowiedzialny: Envalia Group, S.L.

Informacje dodatkowe: You can find additional information on data protection in our privacy policy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.