fbpx

Najlepsze plastikowe kubki Gin Tonic

vasos-gin-tonic-portada

Czy wiesz, jak ważne jest serwowanie ginu i toniku w odpowiednim pojemniku? Gin Tonic, tak jak inne wielkie likiery, nie może być podawany w pierwszym kieliszku, który posiadasz; wręcz przeciwnie, musisz go podać w konkretnym kieliszku lub szkle.

Jeśli podasz ten wspaniały napój w swoim biznesie, ale nie zaprezentujesz go właściwie, możesz zmarnować jego potencjał. W rezultacie, Twój Gin Tonic nie będzie miał tego samego smaku i aromatu, więc straci wiele na jakości.

Chcesz wiedzieć, w jakich kieliszkach i filiżankach powinieneś podać ten napój? W Monouso damy ci te i inne wskazówki, aby twoje drinki były smaczniejsze. Nie przegap ich!

¿Qué encontrarás en este artículo?

Gdzie służyć Gin Tonic?

Gin Tonic powinien być podawany w kieliszkach lub kryształowych kielichach. Tworzywo sztuczne stało się jednak doskonałym i ekonomicznym zamiennikiem. Wierzcie lub nie, jest on w stanie utrzymać napój w dokładnie takim samym stanie za niższą cenę.

To dlatego, że plastikowe pojemniki imitują kształt potrzebny do zachowania esencji napoju. A co to za kształt? Proste: pojemnik musi mieć “kulisty kształt”, tak jak szklanki do cydru, lub przynajmniej mieć szerokość i głębokość. Powinny być trochę głębokie, ale przeważnie otwarte.

Tradycyjne długie kieliszki sprawiają, że napój osiada na dole, podczas gdy górna część, która jest mniejsza, traci swój aromat. Kieliszki te są bardziej odpowiednie do serwowania margarity, wódki, koktajli i podobnych napojów.

Plastikowe kieliszki Gin Tonic nie tylko nadają się do tego napoju, ale także doskonale nadają się na brandy, wino i, jak wspomnieliśmy, cydr, między innymi na likiery.

vasos-gin-tonic

Jak zachować jego smak?

Teraz, gdy już wiesz, których szklanek i plastikowych kubków użyć do Gin Tonic, chcielibyśmy zdradzić Ci inne tajemnice dotyczące jego przygotowania.

Wiele osób popełnia błąd wcześniejszego schłodzenia ginu. Ten typ likieru musi być przechowywany w temperaturze pokojowej, ponieważ krystalizuje się w lodówce tracąc swój smak.

Co więcej, musisz użyć odpowiedniego lodu. Nie trzeba inwestować w dziwne i drogie marki “wiosennego lodu”. Używaj tylko lodu stworzonego z wody pitnej, lub korzystaj ze wspólnych opakowań z supermarketu.

Pamiętaj również, że podstawowymi składnikami Gin Tonic są

  • Gin.
  • Tonik.
  • Plastry cytryny.
  • Lód.

Choć jest to jeden z najbardziej wszechstronnych napojów, nie potrzeba więcej niż tych czterech elementów, aby zrobić wykwintny napój.

Można mu towarzyszyć z innymi smakami, takimi jak plasterki ogórka, kawałki pomarańczy, laski cynamonu itp. Należy jednak pamiętać, że ich celem jest podkreślenie smaku napoju i dostrojenie się do niego, a nie zamaskowanie jego smaku.

W końcu, pełna szklanka ginu i toniku straci swoją istotę. Napój musi być wypełniony do ¾ części, aby zachować swój charakterystyczny aromat.

Teraz wystarczy tylko nabyć najlepsze plastikowe okulary i dżinsy, aby obsłużyć Gin Tonics w swoim biznesie. Aby to zrobić, odwiedź nasz sklep internetowy Monouso a tam dostaniesz najlepsze pojemniki na ten wspaniały napój.

 

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PODSTAWOWE INFORMACJE O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH

Przeznaczenie: Gestionar las solicitudes realizadas a través del sitio web, enviar comunicaciones comerciales y, en su caso, compras en línea.

Prawa: Acceso a, Corrección, cancelación, oposición y otros derechos como se explica en la “Información adicional”.

Odbiorcy: Los datos sólo se transmiten a los proveedores que tienen una relación contractual con Monouso.

Legitymizacja: Consentimiento del interesado.

Odpowiedzialny: Envalia Group, S.L.

Informacje dodatkowe: You can find additional information on data protection in our privacy policy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.