fbpx

Naczynia, których nie można przegapić w Twojej restauracji na Wielkanoc

Wielkanocjest tuż za rogiem, a to oznacza, że wszystkie tradycje związane z tym wielkim świętem odbywają się w tych dniach. Skorzystaj z tej uroczystości, aby nadać swojej restauracji wartość dodaną i zaoferować specjalne menu z daniami, których nie można przegapić w Twojej restauracji na Wielkanoc.

Dzięki temu prostemu pomysłowi będziesz w stanie zaoferować swoim klientom gastronomiczne menu, a także wyróżnisz się na tle konkurencji możliwością spróbowania przez swoich klientów najlepszych typowych potraw wielkanocnych.

Z Monouso chcemy wam pomóc w tej misji, więc zostawiamy wam kilka kulinarnych propozycji, których nie może zabraknąć w waszej restauracji w okresie świąt wielkanocnych. Są to bardzo łatwe do przygotowania potrawy, które dadzą plus Twojej restauracji. Skorzystaj z okazji Wielkanocy i daj plus swojej działalności restauracyjnej!

Propozycje kulinarne dla Twojej restauracji na Wielkanoc

Napięcie przebudzenia

Potajemnica czuwania jest bardzo typową potrawą w Wielkim Tygodniu, zwłaszcza w piątek Wielkiego Postu, ze względu na religijny zakaz spożywania mięsa w tych dniach. Ten tradycyjny przepis wielkopostny zawiera głównie ciecierzycę w towarzystwie szpinaku i dorsza, wcześniej odsolonego.

Jest to bardzo typowe danie kuchni andaluzyjskiej, więc jeśli Twoja restauracja znajduje się na południu, ten przepis jest pewnym zakładem w Twoim menu.

Frittery z dorsza

Jak wiadomo, dorsz jest głównym i najbardziej typowym składnikiem Wielkanocy, dlatego też można go znaleźć w wielu tradycyjnych przepisach. Chcieliśmy również zwrócić uwagę na frytki z dorsza, ponieważ stanowią one chrupiącą i smaczną pokusę dla każdego.

Torrijas

A jeśli mówimy o deserach i słodyczach, to co z francuskim tostem? Poza tym, ich przygotowanie jest bardzo proste, a rezultat bardzo smaczny. Jeśli chcesz być po bezpiecznej stronie, zaoferuj w swoim menu możliwość spróbowania torrijas podczas Świąt Wielkanocnych.

Jest to najbardziej tradycyjny i oryginalny deser wielkanocny, który dzięki doskonałej kombinacji składników potrafi zachwycić najbardziej wykwintne podniebienia.

Smażone mleko

To samo dotyczy mleka smażonego, które powstało w wyniku połączenia praktycznie doskonałych składników: mleka, startej skórki cytrynowej, cynamonu, wanilii itp. Dobrą rzeczą jest to, że po usmażeniu możemy go ubrać w składniki, które chcemy. Wykwintne!

Skorzystaj z okazji Wielkanocy, aby dokonać małej zmiany w menu swojej restauracji i dostosować je do kulinarnych tradycji Wielkanocy. Tradycyjnie zawsze był to czas na wyjście na posiłek i kolację, więc może to być świetna okazja do zwiększenia liczby klientów.

Postaw na elegancką prezentację we wszystkich Twoich naczyniach, więc nie zapomnij zadbać o wszystkie szczegóły. Nasz opakowanie ciasta y pojemniki na lody dobra pogoda pojawiła się już w wielu miejscach, więc nie bądź zdziwiony, jeśli klienci zamówią mrożone desery!

W Monouso, sklepie internetowym z opakowaniami do żywności i daniami gastronomicznymi, polecamy Państwu wziąć za podstawę te tradycyjne propozycje kulinarne i starać się wprowadzać innowacje także z nowymi daniami, które zaskakują Państwa klientów różnymi smakami.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

PODSTAWOWE INFORMACJE O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH

Przeznaczenie: Gestionar las solicitudes realizadas a través del sitio web, enviar comunicaciones comerciales y, en su caso, compras en línea.

Prawa: Acceso a, Corrección, cancelación, oposición y otros derechos como se explica en la “Información adicional”.

Odbiorcy: Los datos sólo se transmiten a los proveedores que tienen una relación contractual con Monouso.

Legitymizacja: Consentimiento del interesado.

Odpowiedzialny: Envalia Group, S.L.

Informacje dodatkowe: You can find additional information on data protection in our privacy policy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.