fbpx

Maszyna pakująca do torebek doypack Po co one są?

Maszyna pakująca do torebek doypack Po co one są?

Maszyny do pakowania w worki doypack są narzędziem, które w dużej mierze można znaleźć w zakładach firm produkujących produkty spożywcze i higieniczne.

Maszyna ta ułatwia pracę przy podawaniu produktów w każdym worku doypack, który po automatycznym napełnieniu zamyka opakowanie.

Zapoznaj się z narzędziami i zaletami maszyn pakujących w torebki doypack, oprócz produkowanych torebek doypack przeznaczonych do stosowania z tego typu maszynami.

Co to jest maszyna do pakowania w torebki doypack?

Maszyna do pakowania w worki doypack jest przeznaczona do pakowania produktów proszkowych, płynnych lub granulowanych w worki doypack i zgrzewania ich.

Ten rodzaj maszyn jest wykonany ze stali nierdzewnej, aby zagwarantować długą żywotność i jest zazwyczaj sterowany przez programowalnych operatorów logicznych.

W zależności od modelu i firmy, która go produkuje, pakowarka do torebek doypack ma zdolność napełniania od 50 do 120 torebek na minutę

Istnieją maszyny wykonane dla dużych firm, o zdolności produkcyjnej ponad 400 worków na minutę.

Rodzaje toreb doypack

Worki doypack stosowane w tych maszynach pakujących różnią się w zależności od rodzaju pakowanego produktu i ułatwiają jego napełnianie.

Zwróć uwagę na ich różnice i wybierz najlepszy model do pakowania swoich produktów.

Standardowy worek doypack

Standardowa torba doypack jest najbardziej podstawowym modelem ze wszystkich. Po zakończeniu napełniania tego worka, jest on szczelnie zamykany, co pozwala zachować świeżość produktu.

Ten rodzaj worka doypack, po otwarciu, nie może być ponownie hermetycznie zamknięty, ponieważ wymaga nacięcia w celu uzyskania dostępu do wnętrza.

Torba doypack z wewnętrzną oprawą wizualną

Torby doypack z wewnętrzną oprawą wizualną mają konstrukcję, która pozwala na przechowywanie produktów i obserwację zawartości przez okno.

Najlepszą rzeczą w przypadku toreb doypack jest to, że nadają one lepszą prezentację produktu, nie naruszając przy tym hermetycznego zgrzewu ani właściwości produktu.

>  Food court - pyszna koncepcja, którą musisz znać

Torba doypack z zamkiem błyskawicznym

Jednym z rodzajów opakowań, które oferują lepszą wydajność, są torby doypack z zamkiembłyskawicznym.

Ze względu na mechanizm otwierania i zamykania, model ten pozwala konsumentowi na otwarcie opakowania, używanie produktu i zamknięcie go do nowego zastosowania, bez utraty jego właściwości produkcyjnych.

Jest to skuteczny produkt do przekształcania aromatu naparów, takich jak kawa, lub świeżości ciasteczek, ponieważ po prostu przechodząc przez zamek błyskawiczny z jednej strony na drugą, zapobiega wpływowi na zawartość z zewnątrz

Narożna wylewka worka doypack

Narożny worek wylewowy doypack to ten z dyszą w rogu opakowania.

Dzięki temu mechanizmowi produkt może być podawany przez dyszę i ponownie zamknięty pokrywą.

Zapewnia również większą kontrolę przy podawaniu produktu, dzięki czemu jest idealny do pakowania zawartości płynów.

Doypack górny worek wylewowy

W odróżnieniu od narożnego worka z wylewką doypack, górny worek z wylewką doypack ma dyszę na górze opakowania.

Podzielają one jednak swoją przydatność do przechowywania produktów płynnych lub kremowych ze względu na łatwość ich podawania.

Torba doypack o specjalnych kształtach

Wreszcie, worki doypack o specjalnych kształtach mogą być dowolnego z wymienionych typów, ale dostosowane do potrzeb.

Mówiąc o torbach o specjalnym kształcie bierzemy każdy z rodzajów doypacków i dodajemy akcesoria takie jak uchwyty ułatwiające ich chwytanie i użytkowanie.

Co mogę przechowywać z maszyną do pakowania w worki doypack?

Worki doypack mają wiele zastosowań w przedsiębiorstwach, ponieważ mogą zawierać produkty płynne, w proszku lub granulowane.

Nie popełniaj błędów z torbami doypack podczas używania maszyny pakującej, są to zastosowania, dla których zostały one zaprojektowane.

Infuzje: kawa lub herbata

Kawa i herbata to produkty do przygotowania naparów. Dla uzyskania najlepszego smaku i jakości naparów, muszą byćone przechowywane w sposób hermetyczny.

Ten rodzaj produktu idealnie nadaje się do pakowania w torebki doypack z zamkiem błyskawicznym, które pozwalają konsumentowi na zabranie niezbędnej ilości produktu i zachowanie jego właściwości.

Czekoladki i orzechy

Czekoladki i orzechy to inne produkty, które zazwyczaj przechowywane są w torebkach doypack.

Torebki te nie przenoszą aromatów i zachowują świeżość żywności przez kilka dni, nawet po otwarciu.

Aby nadać tym produktom bardziej wyrazisty wygląd, często używa się toreb doypack z wewnętrzną oprawą wizualną , tak aby klient mógł zobaczyć ich zawartość.

>  Wskazówki dotyczące bycia dobrym gospodarzem restauracji

Wszystkie rodzaje przypraw

Mimo, że przyprawy nie są często spotykane w torebkach doypack, niektóre firmy zaczęły używać tego typu opakowań.

Kupując przyprawy sprzedawane w torebkach doypack, konsumenci mogą wypełnić opakowania, które mają w domu, zamiast wyrzucać je i zanieczyszczać je.

Płyny do żywności oraz płyny do czyszczenia i higieny osobistej

Wreszcie, produkty, których nie można pozostawić w opakowaniach doypack, są płynami przeznaczonymi do żywności i higieny.

Sosy, kompoty, koncentraty, kremy, detergenty, zmiękczacze, szampony czy odżywki to produkty, które wykorzystują wszechstronność tego typu opakowań.

Idealnym rodzajem worka do pakowania płynów są worki doypack z górną wylewką i narożne wylewki. Tego typu worki – dzięki zastosowaniu dyszy – pozwalają na kontrolowanie ilości zużytego produktu, bez jego rozlania.

Zalety stosowania maszyny pakującej do torebek doypack

Maszyny pakujące w worki doypack mają duże zalety pod względem kosztów, metody i jakości.

Pierwszą ważną zaletą maszyny pakującej w torebki doypack jest to, że podczas napełniania torebki zamyka ona hermetycznie jej zawartość. Torba może stać na półkach ze względu na okrągłą podstawę.

Pod względem kosztów jest to jedna z najbardziej ekonomicznych metod pakowania.

Ponadto, dzięki zastosowaniu maszyny pakującej doypack bag, powietrze zawarte w worku jest eliminowane przed zgrzewaniem, a waga produktu jest prawdziwa, a to również pozwala uniknąć utraty świeżości.

Torby doypack produkowane są z odpornych materiałów, takich jak papier, plastik lub aluminium , dzięki czemu nie będziesz miał problemów z pęknięciem podczas pakowania lub zgrzewania.

Torby papierowe DoyPack StandUp

Jeśli szukasz worków doypack, aby zacząć używać swojej maszyny pakującej, mamy dobrą radę: odwiedź Monouso.

W naszym wirtualnym sklepie znajdą Państwo papierowe torby DoyPack StandUp, rodzaj opakowania, który gwarantuje Państwu różne pojemności magazynowe oraz łatwy system otwierania i zamykania.

Te papierowe torby posiadają od wewnątrz folię antytłuszczową, która pozwala na zapakowanie każdej żywności bez szkody dla prezentacji produktu.

W katalogu DoyPack StandUp Paper Bags znajdą Państwo modele z wewnętrznymi poziomymi oknami i zamkiem błyskawicznym.
Przyjdź do naszego sklepu i odkryj najlepsze opcje zakupu produktów dla Twojego domu, restauracji, hotelu lub firmy cateringowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

BASIC DATA PROTECTION INFORMATION

Purpose: Gestionar las solicitudes realizadas a través del sitio web, enviar comunicaciones comerciales y, en su caso, compras en línea.

Rights: Acceso a, Corrección, cancelación, oposición y otros derechos como se explica en la “Información adicional”.

Recipients: Los datos sólo se transmiten a los proveedores que tienen una relación contractual con Monouso.

Legitimation: Consentimiento del interesado.

Responsible: Envalia Group, S.L.

Additional information: You can find additional and detailed information on data protection in our privacy policy