fbpx

Krawędź walcowana

descubre más sobre los envases con borde enrollado

Szklanki z wywiniętym rantem cieszą się coraz większą popularnością w branży hotelarskiej i gastronomicznej. Dzieje się tak dzięki wielu zaletom, jakie oferują, w tym wygodzie, atrakcyjności oraz bezpieczeństwu, które zapobiega rozlewaniu się płynów.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat tych pojemników:

Czym jest rant rolowany i w jakich produktach można go spotkać?

Jest to wariant obecny w górnej części lub wylewce wielu szklanek. Jest to wyściełana obręcz, która ułatwia kelnerowi przełknięcie płynu znajdującego się w szklance.

Zauważ, że te zwijane obręcze stały się popularne w ostatnich latach w sektorze marketingu opakowań. Dzieje się tak dlatego, że nie tylko sprawiają, że picie napoju jest wygodniejsze, ale także poprawiają ogólną estetykę pojemnika.

Rolowany rant można znaleźć na różnych rodzajach opakowań przeznaczonych do kontaktu z napojami. Oznacza to, że jest on powszechnie spotykany zarówno w pojemnikach na gorące, jak i zimne napoje, ponieważ sprawdza się w obu warunkach.

Ponadto kubki z rolowanym rantem można spotkać w różnych prezentacjach. Oznacza to, że można je znaleźć w różnych rozmiarach, kolorach i materiałach produkcyjnych, gdzie najbardziej widoczne są kubki z obręczą rolowaną wykonane z trwałych materiałów.

To właśnie one cieszą się największą popularnością w sklepach takich jak Monouso, ponieważ mają gwarancję, że są bardzo trwałe. Do tego stopnia, że można je wykorzystać do trzymania zarówno gorących, jak i zimnych napojów, a tym samym zaoferować kelnerowi maksymalną jakość.

Zalety zwijanego rantu na szklankach

Istnieje kilka powodów, dla których warto zdecydować się na szklanki z wywiniętym rantem:

  • Jest to bardziej wygodna obręcz do picia gorących i zimnych napojów, co poprawia wrażenia klienta z picia.
  • Bardziej przyciągają wzrok niż szklanki z tradycyjną obręczą.
  • Zapobiegają rozlewaniu się napo jów, tak częstemu w przypadku dzieci i starszych jadłodajni, co jest niezaprzeczalnym plusem.
  • Pojemniki z zwijanymi obręczami są niedrogie, więc zyskujesz bez potrzeby inwestowania większej ilości pieniędzy niż zakładana.

Dowiedz się znacznie więcej w naszym Słowniku gastronomii i hotelarstwa.

Najczęściej zadawane pytania

Czym jest rolowany rant na kieliszkach?

Jest to unikalny wzór na brzegu kubków w kształcie poduszki. Został on dobrze przyjęty w branży spożywczej ze względu na fakt, że klientom wygodniej jest pić swoje ulubione napoje z pojemników, które posiadają ten rodzaj obręczy.

W jakim celu stosuje się zwijany brzeg?

Zwijany brzeg służy ułatwieniu konsumpcji gorących i zimnych napojów, zapobiegając rozlaniu i zapewniając większą wygodę dla jedzącego. Ponadto, jej wyjątkowy wygląd sprawia, że pojemniki przyciągają wzrok.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

PODSTAWOWE INFORMACJE O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH

Przeznaczenie: Gestionar las solicitudes realizadas a través del sitio web, enviar comunicaciones comerciales y, en su caso, compras en línea.

Prawa: Acceso a, Corrección, cancelación, oposición y otros derechos como se explica en la “Información adicional”.

Odbiorcy: Los datos sólo se transmiten a los proveedores que tienen una relación contractual con Monouso.

Legitymizacja: Consentimiento del interesado.

Odpowiedzialny: Envalia Group, S.L.

Informacje dodatkowe: You can find additional information on data protection in our privacy policy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.