fbpx

Kartonowe uchwyty na kubki: najlepszy sprzymierzeniec dla kawiarni

Portavasos de cartón: el mejor aliado de las cafeterías

Jako właściciel kawiarni, chcesz zadowolić swoich klientów w najlepszy możliwy sposób. Dlatego musisz rozważyć tekturowe uchwyty na kubki

Napoje wysokotemperaturowe przychodzą i odchodzą. Ludzie rozmawiający przez telefony komórkowe, inni siedzący przy stołach. Najmniejsze przeoczenie: stuknięcie w szybę i poparzenie od prawej strony ognia.

Jako właściciel firmy, masz obowiązek dbać o bezpieczeństwo swojej firmy . Nawet jeśli twojego klienta nie ma na miejscu.

Kartonowe uchwyty na kubki to produkty jednorazowego użytku, które służą bezpieczeństwu Twoich klientów. Ponadto, jest to wygodny sposób na dostarczenie kawy tam, gdzie chcą tego klienci, bez konieczności martwienia się o spalenie siebie lub innych.

Zobaczmy, jakie masz opcje dla tekturowych uchwytów na kubki, abyś mógł bezpośrednio wybrać ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Czym są jednorazowe kartonowe uchwyty na kubki?

¿Qué buscar en portavasos de cartón desechables?

Jak powiedzieliśmy na początku, bezpieczeństwo jest pierwszą rzeczą, której należy szukać w kartonowym uchwycie na kubek.

Kartonowe uchwyty na kubki są produktem jednorazowego użytku. Kiedy dotarli do celu, ludzie ich wyrzucili. Dobrym pomysłem jest wybór tekturowych uchwytów na filiżanki do kawy wykonanych z materiałów pochodzących z recyklingu.

W ten sposób, twoja kawa pomogłaby środowisku naturalnemu.

Postaw się w sytuacji swojego klienta. Uchwyt na kubek powinien być wygodny do noszenia. Pomyśl o tym, kiedy idziesz pieszo, prowadzisz samochód lub korzystasz z transportu publicznego, aby klienci czuli się komfortowo.

Komfort powinien być również maksymalnie interesujący dla Twojej firmy. Wybierz produkty, które są łatwe do przechowywania i dostarczania. Zoptymalizuj czas swoich pracowników.

Na koniec, pomyśl o materiale, który wytrzyma temperaturę napojów, które sprzedajesz w swojej kawiarni. Jeśli sprawdza się zarówno w przypadku gorących, jak i zimnych napojów , będzie to lepsze ogólne rozwiązanie, które będzie działać dla Ciebie.

Tekturowe uchwyty na filiżanki do kawy

portavasos kraftSpójrzmy teraz na niektóre z kartonowych uchwytów na kubki, które można znaleźć na rynku.

Pierwsza opcja to uchwyty na kubki Kraft. Narzędzia te to wycięty arkusz z otworami do wkładania kubków i kilka uchwytów do ich przesuwania.

Montaż tej opcji to kolejny punkt na twoją korzyść. Wystarczy wziąć jedną, włożyć każdą filiżankę do otworu, złożyć prześcieradło, aż dodasz uchwyty i to wszystko. Kawa do picia w rękach twojego klienta.

Masz również uchwyty na kubki wykonane z kartonu pochodzącego z recyklingu. Dostępny dla dwóch lub czterech filiżanek, ten rodzaj tekturowego uchwytu na filiżankę jest idealny do bezpiecznego przenoszenia kawy.

portavasos de cartón recicladoNa przykład, ci w samochodach mogą położyć je na jednym z foteli, ci w transporcie mogą położyć je na kolanach. Zawsze będzie w pozycji pionowej i nie straci swojej charakterystycznej twardości.

Przed wybraniem tego typu uchwytu na kubek na karty, upewnij się, że masz wystarczająco dużo miejsca na przechowywanie go w swojej kafeterii.

Istnieje odmiana tego typu uchwytu na kubki. Znane jako uchwyty na filiżanki do kart menu, mają miejsce na wygodne przenoszenie produktu, który Twój klient zje ze swoją kawą.

Ten typ uchwytu na kubek jest idealny do sprzedaży specjalnych menu na wynos, opcja łączenia, która skróci czas trwania Twojej działalności.

Nie masz dużo miejsca w swojej kawiarni? Kartonowe uchwyty na kubki mogą być opcją, której potrzebujesz.

Ten rodzaj tekturowego uchwytu na kubek jest rozkładany i po kilku prostych krokach można mieć bezpieczny i wygodny produkt do przenoszenia napojów swoich klientów.

Kartonowe uchwyty na kubki są dostępne dla dwóch lub czterech kubków, co daje więcej możliwości podczas obsługi klientów.

Produkty o najlepszej wartości dla kawiarni

Productos para cafetería con mejor relación calidad precio

Czy znasz najbardziej rekomendowane tekturowe uchwyty na kawę, a teraz gdzie można je dostać? W Monouso!

Tak, w naszym sklepie internetowym posiadamy kategorię dedykowaną dla uchwytów do kubków kartonowych, które oferują najlepsze funkcje w Twoim serwisie, w najlepszych cenach i w ilościach, które odpowiadają Twoim potrzebom.

Aby poprawić jakość usług oferowanych klientom, oferujemy kubki karciane na napoje gorące, pokrowce ochronne, serwetki, mieszadła i wszelkie inne produkty potrzebne do kawy.

Wystarczy wybrać produkty w naszym sklepie internetowym, potwierdzić wybraną metodą płatności i podać adres wysyłki.

Jeśli Twoje zamówienie przekracza 75 euro, wysyłka będzie bezpłatna.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

PODSTAWOWE INFORMACJE O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH

Przeznaczenie: Gestionar las solicitudes realizadas a través del sitio web, enviar comunicaciones comerciales y, en su caso, compras en línea.

Prawa: Acceso a, Corrección, cancelación, oposición y otros derechos como se explica en la “Información adicional”.

Odbiorcy: Los datos sólo se transmiten a los proveedores que tienen una relación contractual con Monouso.

Legitymizacja: Consentimiento del interesado.

Odpowiedzialny: Envalia Group, S.L.

Informacje dodatkowe: You can find additional information on data protection in our privacy policy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.