fbpx

Jak zrealizować dostawę do domu w Twojej restauracji

W tych czasach coraz częściej zdarza się, że ludzie zamawiają jedzenie w swojej ulubionej restauracji w zaciszu własnego domu i czekają na przybycie doręczyciela, oszczędzając mu czasu podróży.

Dostawa do domu jest usługą na coraz większą skalę i wiele restauracji decyduje się teraz na wdrożenie usługi dostawy do domu, aby zaoferować swoim klientom wartość dodaną.

Zwróć uwagę na te pomysły i rady, jeśli zastanawiasz się nad tym, jak sobie z tym poradzić, gdy cała ta sytuacja minie i nasze życie wróci do normy.

Myślisz o realizacji dostawy do domu w swojej restauracji? Nie wiesz jak to zrobić? Następnie przejdź do Monouso W tej sekcji znajdziesz krótki przewodnik z najważniejszymi punktami, które należy wziąć pod uwagę podczas realizacji dostawy w Twojej restauracji.

Zniknęła idea, że dostawa do domu była tylko dla restauracji typu fast food lub restauracji azjatyckich, teraz zapotrzebowanie na tę usługę dostawy do domu rośnie we wszystkich rodzajach kuchni gastronomicznej.

Jeśli chcesz zrealizować dostawę w swojej restauracji, a nadal nie wiesz, jak to zrobić, przeanalizuj te punkty, aby móc ocenić, czy jest to realna opcja dla Twojej firmy.

Realizacja dostawy w Twojej restauracji

Zarządzanie

Jeśli myślisz o wdrożeniu usługi dostawy do domu, będziesz potrzebował odpowiedzialnej osoby, która będzie mogła optymalnie zarządzać tą nową usługą. Czy masz taki profil pracownika, czy będziesz musiał go zatrudnić?

Ponadto, będziesz musiał przeanalizować, czy dystrybutorzy będą częścią Twojego personelu, czy też chcesz zlecić usługę na zewnątrz. Możesz zdecydować się na posiadanie własnego zespołu dostawczego, ale aby to zrobić będziesz musiał zainwestować w środki transportu i mieć własną platformę do właściwego zarządzania nim.

Zapotrzebowanie

Wykonaj badanie rynku, aby ocenić, czy popyt na usługi domowe w Twojej restauracji będzie wysoki, a co za tym idzie, opłacalny dla Twojej firmy.

Jeśli zdecydujesz się na wdrożenie usługi dostawy w swojej restauracji, ważne jest, aby zawsze brać pod uwagę szczyty popytu, które występują, na przykład, gdy są mecze piłki nożnej lub duże imprezy, gdzie ludzie zbierają się w domu i trendem jest, aby zamówić jedzenie w domu.

Pakiety na wynos

Istotne jest, aby zadbać o prezentację żywności, która dociera do domów klientów, ponieważ jest to aspekt, który może dodać wiele punktów na korzyść klienta lub, przeciwnie, zmniejszyć wartość restauracji.

Zawsze wybieraj dobrej jakości pojemniki na żywność na wynos, które są odpowiednie dla danego rodzaju żywności i mają dobre opakowanie. Na przykład, należy docenić pomysł umieszczenia logo swojej restauracji. Istnieje wiele rodzajów opakowań żywności na wynos, wyróżniających się przede wszystkim wysokiej jakości i odpornymi opakowaniami ekologicznymi.

  • Opakowania z tworzyw sztucznych
  • Opakowania FOAM
  • Opakowania kartonowe
  • Opakowania z trzciny cukrowej
  • PLA opakowanie skrobi kukurydzianej
  • Pojemniki aluminiowe

Marketing

Marketing jest wszędzie, więc nie zapomnij włączyć go do swojego serwisu na wynos. Rozumiemy przez to, że jeśli w końcu zdecydujesz się włączyć tę usługę, reklamuj ją na swoich portalach społecznościowych, blogu, marketingu offline… a także możesz dołączyć ulotki informacyjne za każdym razem, gdy dokonujesz dostawy do domu.

Mamy nadzieję, że te pomysły pomogą Państwu wdrożyć usługę dostawy do domu w Państwa restauracji. I pamiętaj, że na naszej stronie internetowej Monouso możesz kupić jednorazowe pojemniki na żywność na wynos w najlepszej cenie. Czekamy na Ciebie!

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

PODSTAWOWE INFORMACJE O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH

Przeznaczenie: Gestionar las solicitudes realizadas a través del sitio web, enviar comunicaciones comerciales y, en su caso, compras en línea.

Prawa: Acceso a, Corrección, cancelación, oposición y otros derechos como se explica en la “Información adicional”.

Odbiorcy: Los datos sólo se transmiten a los proveedores que tienen una relación contractual con Monouso.

Legitymizacja: Consentimiento del interesado.

Odpowiedzialny: Envalia Group, S.L.

Informacje dodatkowe: You can find additional information on data protection in our privacy policy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.