fbpx

Jak zapobiec przyklejaniu się ciasta do formy?

Pieczenie jest jednym z najsmaczniejszych hobby jakie istnieje i możemy spędzać godziny przygotowując najlepsze ciasta, babeczki, babeczki i inne wykwintne słodycze w domu. Stosowanie najlepszych opakowań, pudełek i tacek do ciastek jest niezbędne dla uzyskania optymalnych rezultatów i właściwej prezentacji.

Czy ciasto też trzyma się formy? Zdarzyło się to nam wszystkim początkującym: spędzamy czas i dbamy o przygotowanie deseru, a kiedy próbujemy wyjąć go z formy, połowa tortu przykleja się do niego, co całkowicie uniemożliwia stworzenie porządnej prezentacji.

W naszym dążeniu do zaoferowania Państwu najlepszych opakowań do ciasta, przedstawiamy Państwu dzisiaj nasze papierowe i kartonowe formy do pieczenia a nasz drewniane formy do pieczenia co znacznie ułatwi ci przygotowanie deserów i odmłodzenie ich. Będziesz mógł je włożyć do pieca i nie będzie nawet konieczne wyjmowanie ich z formy, ponieważ będziesz mógł zaprezentować swój deser w naszych pięknych formach.

Jednak poniżej zebraliśmy najlepsze sztuczki, aby zapobiec przywieraniu ciasta do formy.

Sztuczki zapobiegające przyklejaniu się ciasta do formy

Prawda jest taka, że istnieje wiele różnych formuł, aby nasz deser lub ciasto nie przykleiły się do formy i nie wyglądały apetycznie.

  • Stworzyć lekkie ciasto z pół filiżanki mąki + pół filiżanki masła + pół filiżanki oleju. Przed włożeniem ciasta do formy należy rozprowadzić tę mieszankę na misce.
  • Zamasuj całą patelnię, łącznie z rogami. To spowoduje „nawodnienie” bazy, do której trafi ciasto, aby zapobiec jego przywieraniu później.
  • Dodaj kilka kropli oleju i rozłóż go na całym pojemniku. Zazwyczaj pomagamy sobie z nożem lub szpachelką, jeśli utknie na krawędzi, ale co jeśli utknie na podstawie? Aby tego uniknąć, po wymazaniu odrobiną oleju, należy włożyć do podłoża papier roślinny, co zapobiegnie jego przyklejaniu się. Ta sztuczka jest najbardziej polecana do foremek do babeczek i muffinów. Jeśli lubisz ten rodzaj ciasta, spodoba ci się nasz oryginał kapsułki babeczkowe.

Czy myślisz o tym, którą formę wybrać dla swoich przepisów? Czy jesteś zmęczony tym, że twoje desery przyklejają się do formy i nie jesteś w stanie ich odkleić bez rozrywania ich na części? Na naszej stronie internetowej Monouso mamy najlepsze formy do pieczenia, oferujemy również pojemniki, pudełka i tace na ciasta i ciastka, dzięki czemu wasze desery mają mniej niż 10 sztuk. Zacznijcie szukać nowych przepisów, aby już teraz spróbować naszych form! 😋

>  3 triki do mycia ściereczek kuchennych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

BASIC DATA PROTECTION INFORMATION

Purpose: Gestionar las solicitudes realizadas a través del sitio web, enviar comunicaciones comerciales y, en su caso, compras en línea.

Rights: Acceso a, Corrección, cancelación, oposición y otros derechos como se explica en la “Información adicional”.

Recipients: Los datos sólo se transmiten a los proveedores que tienen una relación contractual con Monouso.

Legitimation: Consentimiento del interesado.

Responsible: Envalia Group, S.L.

Additional information: You can find additional and detailed information on data protection in our privacy policy