fbpx

Jak wybrać rozmiar rękawicy: Dowiedz się tutaj

Rękawice stały się nieodzownym narzędziem ochrony pracy. W różnych sektorach coraz więcej osób korzysta z niego. Mamy tu na myśli personel medyczny, przemysł spożywczy, a nawet mechaników, którzy chronią się w rękawicach. Dlatego ważne jest, aby wiedzieć, jak dobrać rozmiar rękawic.

Nie do pomyślenia jest myślenie, że można założyć na ręce rękawicę dowolnego rozmiaru. Przyniosłoby to wiele niedogodności podczas wykonywania pracy, jeśli rękawica jest mała lub duża, to nie pozwala na dobre ruchy. To jest główny powód, dla którego powinieneś wiedzieć, jak dobrać rozmiar rękawicy.

Najważniejsze informacje dotyczące wyboru rozmiaru rękawic

Aby wiedzieć, jak dobrać odpowiedni rozmiar rękawic, należy wziąć pod uwagę poniższe instrukcje:

 • Połóż dłoń otwartą, łącząc palce, minus kciuk. Kciuk powinien być oddzielony od reszty palców.
 • Teraz podaj miarkę wokół dłoni, nad kostkami.
 • Chodzi o to, żeby zrobić kółko wokół dłoni, zostawiając kciuk na zewnątrz.
 • Jest to najczęstszy sposób stwierdzenia, jaki rozmiar rękawicy pasuje do Twoich dłoni. Ale możesz też spróbować tego.
 • Mierzy on odległość od środkowego palca do nadgarstka, gdzie zaczyna się dłoń.
Cómo elegir talla de guantes

Różne rodzaje rękawic o różnych rozmiarach

Jeśli wykonałeś już poprzednie ćwiczenie, powinieneś wiedzieć, w jakich miarach wyrażone są różne rozmiary rękawic. Mamy więc dwie klasy wielkości, według obwodu i długości. Musisz jednak również wziąć pod uwagę materiał produkcyjny, aby wiedzieć, jak wybrać rozmiar rękawic.

Na przykład jednorazowe rękawice lateksowe i nitrylowe są zazwyczaj bardziej elastyczne niż rękawice winylowe. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że rękawice nie powinny być noszone zbyt ciasno na dłoni. Następnie należy zamówić rękawice winylowe o jeden rozmiar większe, aby uniknąć dyskomfortu.

Rozmiary rękawic według obwodu

Rozmiar ten jest wyrażony w centymetrach, przy czym najmniejszy z nich to 12 do 15 centymetrów. Przedstawiony jest jako xxs z alfanumeryczną równoważnością 5, uczynimy go bardziej praktycznym i pokażemy Państwu tabelę porównawczą. W ten sposób łatwiej będzie Ci wybrać rozmiar rękawicy:

 • Rozmiar XXS odpowiada 12 – 15 centymetrom.
 • Rozmiar XS 18 – 19 centymetrów.
 • Rozmiar S 19 – 20 centymetrów.
 • Rozmiar M 20 – 21,5 centymetrów.
 • Rozmiar L 21,5 – 23 centymetry.
 • RozmiarXL 23 – 25 centymetrów.
 • Rozmiar XXl 25 – 28 centymetrów.
 • Rozmiar 3XL 20 – 30 centymetrów.

Kiedy przyjdzie Twoja kolej na zakup jednorazowych rękawic według obwodu, poproś o rozmiar, który najlepiej pasuje do Twoich dłoni.

Wymiary rękawic według długości

Jest to również wyrażone w centymetrach, chociaż niektórzy producenci podają cale, aby przedstawić rozmiary. W tym przypadku zrobimy to samo co powyżej, spójrz na poniższą tabelę, która pomoże Ci wybrać rozmiar rękawic:

 • Rozmiar S 19 cm.
 • Rozmiar M 20 cm.
 • Rozmiar L 21,5 cm.
 • Rozmiar XL 23 cm.
 • Rozmiar 3XL 25 cm.

Weź pod uwagę materiał do zamówienia rozmiaru

Nie wszystkie rękawice jednorazowe mogą być używane do konkretnych zadań, choć niektóre tak. Na przykład, tego samego rodzaju rękawic nie można używać w szpitalu, jak w klinice dentystycznej. Albo w przypadku sklepu maszynowego i firmy spożywczej, w tych przypadkach materiał jest brany pod uwagę.

Dlatego kupując jednorazową rękawicę, bierze się pod uwagę materiał, z którego została wyprodukowana. Najbardziej komercyjne są wykonane z lateksu, nitrylu, winylu, poliuretanu i neoprenu. W zależności od elastyczności rękawic należy poprosić o większy rozmiar, zwłaszcza w przypadku rękawic winylowych, ponieważ są one mniej elastyczne.

Jak dobrać odpowiedni rozmiar do swoich rękawic

Dużą zaletą jest wiedza na temat wyboru rozmiaru rękawic, co ma związek z lepszą wydajnością w pracy. Gdy na dłoniach nosi się odpowiedni rozmiar rękawicy, lepiej trzyma się instrumentów roboczych. Wrażliwość może być również utrzymana, co może promować ruch.

Wszystko to pozwala na pracę z większą pewnością siebie i spokojem, wiedząc, że są one chronione. Ostateczny rezultat będzie odzwierciedlony w sposobie pracy w ciągu dnia. Więc nie zakładaj po prostu żadnej rękawicy, naucz się wybierać jej rozmiar.

Mamy wszystkie rozmiary w różnych materiałach

Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest wiedza na temat wyboru rozmiaru rękawic, dlatego też reprezentujemy je w pracy. Dlatego dbamy o to, aby wszystkie rozmiary były wykonane z różnych materiałów, z korzyścią dla naszych wybitnych klientów.

Dla nas zawsze najważniejsze jest zadowolenie klientów, dlatego w naszych zapasach magazynowych mamy dobry zapas rękawic. Możesz skontaktować się z nami z całkowitą pewnością, że nie zawiedziemy Cię, ponieważ nawet nasze ceny są najbardziej przystępne na rynku.

Patrz: rękawice jednorazowe

Bezkonkurencyjne ceny producenta i najwyższa jakość

Mimo, że nie jesteśmy producentem, mamy do czynienia z najbardziej przystępnymi cenami rękawic w Hiszpanii. Dysponujemy nie tylko dużym zapasem rękawic jednorazowych w różnych rozmiarach, modelach i z różnych materiałów. Do tego wszystkiego możesz dodać ceny, które najlepiej odpowiadają Twojemu budżetowi, skontaktuj się z nami teraz, nie wahaj się!

Jakość oferowanych przez nas rękawic jednorazowych jest najwyższa, jaką można znaleźć na rynku hiszpańskim. Oferujemy Państwu tę wspaniałą możliwość sprzedaży, promujemy najbardziej odporne rękawice w najlepszej cenie. Ilości, które chcesz w modelach i rozmiarach, które chcesz, mogą być teraz Twoje.

Co sądzisz o naszej propozycji?

To prawda, że podejmowanie decyzji nie jest łatwe w świecie biznesu, zwłaszcza jeśli chodzi o inwestycje. Ale z nami Twoja inwestycja jest gwarantowana. Dlaczego? Nasze rękawice są bardzo dobrze pozycjonowane na hiszpańskim rynku sprzedaży. To, co teraz zainwestujesz, możesz odzyskać bardzo szybko!

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

PODSTAWOWE INFORMACJE O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH

Przeznaczenie: Gestionar las solicitudes realizadas a través del sitio web, enviar comunicaciones comerciales y, en su caso, compras en línea.

Prawa: Acceso a, Corrección, cancelación, oposición y otros derechos como se explica en la “Información adicional”.

Odbiorcy: Los datos sólo se transmiten a los proveedores que tienen una relación contractual con Monouso.

Legitymizacja: Consentimiento del interesado.

Odpowiedzialny: Envalia Group, S.L.

Informacje dodatkowe: You can find additional information on data protection in our privacy policy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.