fbpx

Jak wybrać odpowiednie serwetki?

Cómo elegir servilletas

Nie da się ukryć, że większość firm została mocno dotknięta przez kryzys klimatyczny, w tym branża hotelarska. W związku z tym natknęliśmy się na dość powszechną dyskusję: Jak wybrać odpowiednie serwetki do tego typu działalności?

W dzisiejszych czasach możemy znaleźć szeroką gamę różnorodność kształtów, aby ubrać każdy stół; w przeciwieństwie do poprzednich lat, gdzie jedynym obowiązującym gdzie jedyną obowiązującą formą były serwetki, obrus i cerata cerata

Obecnie możliwe jest łączenie, różne obrusy, gdzie dekoracja sprowadza się w zasadzie do sztućców, talerze i szklanki. W ten sam sposób rodzi się bardzo ważna wątpliwość: co jest lepsze dla biznesu, serwetki papierowe czy materiałowe? lepiej dla firmy, papierowe czy materiałowe serwetki? Zobaczmy zalety i wady obu opcji, jak wybrać serwetki jak wybrać serwetki.

Zalety serwetek papierowych

Jedna z głównych zalet serwetek papierowych jest to, że dają one poczucie higieny. Ponadto, serwetki papierowe są używane przez klienta tylko raz, a ponieważ są kupowane w dużych ilościach ponieważ są one kupowane w dużych partiach, nie stanowią wysokiego kosztu dla Twojej firmy twoja firma.

Zalety serwetek z materiału

Jeśli zdecydowałeś się na serwetki z materiału, to prawdopodobnie prawdopodobnie pomyśleć o oszczędnościach ekonomicznych, które oznacza ich posiadanie, ponieważ zakup jest dokonywany jednorazowo te, ponieważ zakup jest dokonywany na jedną okazję, a serwetki z materiału mogą przetrwać wiele lat serwetki z materiału mogą służyć przez wiele lat.

Zaletą tego typu serwetek są również są również korzystne, ponieważ są nie tylko ekonomiczne, ale również eleganckie. Serwetki papierowe mogą mieć serwetki papierowe mogą mieć atrakcyjne wzory, ale serwetki materiałowe są klasyczne i zazwyczaj markowe klasyczne i są zazwyczaj związane z marką.

W tym sensie, jeśli chcesz przyciągnąć klienci przyzwyczajeni do tradycyjnego układania serwetek na kolanach, mogą zdecydować się na serwetki, można zdecydować się na serwetki z materiału.

Wady używania serwetek papierowych lub materiałowych serwetki z materiału

Jeśli chodzi o wady wady serwetek papierowych, możemy podkreślić, że konieczne jest, aby stale stałych zamówień, wymaga stałych kosztów miesięcznie i generujezamieszanie w momencie recyklingu zamieszanie w czasie recyklingu.

Jeśli chodzi o wady ponowne użycie serwetek wiąże się ze znacznymi wydatkami na energię elektryczną i wodę w ciągu dnia, a to jest energii elektrycznej i wody na co dzień, a klienci generalnie postrzegają ten rodzaj serwetek jako pozbawiony serwetki są często postrzegane przez klientów jako mało higieniczne, ponieważ czasami mogą wyglądać na lekko postrzępione czasami wyglądają na nieco postrzępione i z czasem ciemnieją.

Po przyjrzeniu się każdej z zalet i zalety i wady obu rodzajów serwetek powstaje wątpliwość dotycząca wybór odpowiedniej serwetki.

Można powiedzieć, że odpowiedź jest w Twoich rękach, ponieważ to Ty znasz swoich klientów, swój biznes i biznes i sposób, w jaki będą się czuli najbardziej komfortowo. Jednakże, ponieważ postrzeganie społeczeństwa jest postrzegania społeczeństwa, najlepiej jest zdecydowaćsię na serwetki papierowe serwetki papierowe.

Obecnie krajobraz celulozowy to nie tylko to nie tylko recykling brązu lub bieli, zapraszamy do szczegółowej analizy, ponieważ można znaleźć wiele różnych możliwe jest znalezienie dużej różnorodności kolorów i wzorów projekty.

Serwetki papierowe

W dzisiejszym świecie, papierowe serwetki są na stole, papierowe serwetki często stawały się prawdziwym bohaterem prawdziwego bohatera. Dlatego też obecnie istnieje szeroka gama kolorów i kształtów serwetek papierowych różnorodność kolorów i kształtów serwetek wykonanych z papieru, idealnychdo towarzyszenia doskonałej obsłudze doskonały jako dodatek do doskonałej usługi.

Ta opcja papieru jest idealna i higieniczna doskonałe i higieniczne alternatywy zarówno dla jadłodajni, jak i firm cateringowych, ponieważ wymagane jest po prostu usunięcie jednorazowej serwetki ze stołu, bez trzeba prasować i prać. Twoi klienci będą mogli poczuć, że Twoja firma dbaj o ich dobre samopoczucie, a będziesz mieć pewność, że zachowasz higienę.

Serwetki airlaid, dobra alternatywa

Ten rodzaj serwetki może być używany stosowane w hotelarstwie, zarówno wysokiej, jak i średniej klasy, a wszystko to dzięki wysokiej wytrzymałości, jakości i dzięki swojej wysokiej odporności, jakości i miękkości. W dotyku jest jak tak przyjemne jak pieszczenie kawałka aksamitu.

Klienci mogą naprawdę poczuć różnicę potrafią odróżnić, dlatego zapraszamy do wyboru spośród wielu produktów jednorazowego użytku opcje w serwetkach jednorazowych.

Najlepszy sposób na wybór serwetki papierowej

W przypadku odrzucenia opcji serwetki materiałowe do wykorzystania w Państwa firmie, ze względu na wysokie koszty prasowania, prania i energii elektrycznej prasowanie, pranie i elektryczność; papierowe serwetki stają się świetną alternatywą świetna alternatywa.

Z tego powodu interesujące jest interesujące jest określenie, jaki rodzaj serwetki papierowej pasuje do wizerunku firmy wizerunek firmy, który ma być wyświetlany. Oznacza to, że serwetki mogą stanowić ekologiczny przekaz przesłanie przyjazne dla środowiska, w przypadku gdy nacisk kładziony jest na doświadczenie społeczeństwa doświadczenie opinii publicznej.

Ale jeśli decyzja jest związana z budżetem w związku z kryteriami budżetowymi lub po prostu jako właściciel firmy chcesz zaprojektować gustowny i chcesz przekazać wiadomość o dobrym smaku i wrażliwości estetycznej oraz innowacyjności w każdym szczególe.

W dzisiejszych czasach serwetki papierowe stały się serwetki papierowe stały się produktem przyciągającym uwagę, np. poprzez personalizację serwetek można serwetek można wzmocnić wizerunek marki, jeśli są one poddawane recyklingowi, wzmacniają przekazu, jak również nada kolorytu dekoracji.

Istotne jest, aby wielkość serwetka papierowa jest odpowiednia do wydarzenia lub okazji, np. serwetki 30×30 są idealne do casual lub fast food Serwetki 30×30 dzięki dużej powierzchni idealnie nadają się do lokali typu casual lub fast food tłumów.

Serwetki 20×20 pasują idealnie idealne pod małe talerzyki (przystawki lub kieliszek); zazwyczaj tego typu serwetki powinny być serwetki z reguły powinny być dość małe, ponieważ klient zazwyczaj stoi lub trzyma szklankę zazwyczaj klient stoi lub trzyma kieliszek w ręku.

Na koniec serwetki 45×45 i 40×40 i 40×40 są idealne na kolacje i obiady. Kiedy jesteś w poszukiwaniu kiedy szukasz idealnych serwetek papierowych, powinieneś skupić się nie tylko na kolorze który pasuje do Twojej marki, ważne jest, aby wziąć pod uwagę surowiec, pamiętaj, że jest to jakość że jest to jakość, której Twoi klienci doświadczą poprzez dotyk.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą serwetek i wzięcia pod uwagę każdego z zaleceń, które wyszczególniliśmy wcześniej, a w ten sposób łatwiej będzie wybrać odpowiednie serwetki dla Państwa firmy.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

PODSTAWOWE INFORMACJE O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH

Przeznaczenie: Gestionar las solicitudes realizadas a través del sitio web, enviar comunicaciones comerciales y, en su caso, compras en línea.

Prawa: Acceso a, Corrección, cancelación, oposición y otros derechos como se explica en la “Información adicional”.

Odbiorcy: Los datos sólo se transmiten a los proveedores que tienen una relación contractual con Monouso.

Legitymizacja: Consentimiento del interesado.

Odpowiedzialny: Envalia Group, S.L.

Informacje dodatkowe: You can find additional information on data protection in our privacy policy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.