fbpx

Jak sprzedawać pizze z mojego domu?

Wiele osób uważa, że otwarcie domowego sklepu z pizzą nie jest łatwe, zwłaszcza gdy myślą o ryzyku ekonomicznym, jakie może ono stanowić Może ci się wydawać, że to niesamowite, ale domowa pizzeria nie wymaga dużych inwestycji finansowych. Poza tym, ryzyko porażki jest znacznie niższe niż w każdym innym domowym biznesie.

Ten rodzaj działalności ma wiele zalet, dzięki popularności, jaką pizza zyskała w ostatnich latach. Konsumenci są coraz bardziej zależni od szybkiej i łatwej żywności ze względu na napięty harmonogram pracy. Dlatego też szanse na porażkę przy zakładaniu firmy pizzeryjnej są bardzo małe.

Przeczytaj poniższe kroki, aby dowiedzieć się, jak sprzedawać pizze z domu i uniknąć błędów początkujących.

6 kluczy do sprzedaży pizzy z domu

Cómo vender pizzas desde mi casa

Pizza jest jedną z ulubionych potraw społeczeństwa, szczególnie dla młodzieży i dzieci, więc jest to dochodowy biznes. Co więcej, jest ich ogromna różnorodność, a ich przygotowanie jest proste.

Jeśli lubisz gastronomię i chcesz zainwestować w taki biznes, wykonaj kolejne kroki:

1. Dowiedz się, jak zrobić dobrą pizzę

Zainwestuj trochę czasu, aby się wyszkolić i nauczyć się gotować dobre pizze i inne rodzaje posiłków, które są szybkie i łatwe do przyrządzenia. W ten sposób nie tylko nauczysz się gotować pizze z dobrymi przyprawami. Będziesz mógł również dodawać nowe potrawy do swojego menu, co pozwoli Ci na przyciągnięcie większej ilości klientów.

2. Opracowanie biznesplanu

Ważne jest, aby przed otwarciem drzwi swojej firmy przeanalizować aspekty, które mogą mieć na nią wpływ w sposób pozytywny lub negatywny. W ten sposób będziesz mógł przygotować biznesplan zgodnie z Twoimi potrzebami i budżetem.

Ten biznesplan powinien zawierać opis pizzerii, misji, wizji, struktury, członków, mocnych i słabych stron.

Zbadaj również rynek, na którym zamierzasz sprzedawać i swój projekt marketingowy. Nie zapomnij dodać kosztów rozruchu i prognozowanych przychodów. Wszystko to pomoże ci lepiej zarządzać twoim biznesem.

3. Zdobądź kapitał, którego potrzebujesz na swój biznes

Przy sprzedaży pizzy w domu nie potrzebujesz dużo kapitału, ponieważ nie musiałbyś płacić za wynajem miejsca. Ponadto, jeśli przestrzeń jest ograniczona, nie trzeba kupować krzeseł i stołów.

Jeśli nadal nie posiadasz kapitału niezbędnego do rozpoczęcia działalności gospodarczej, rozpocznij przygotowania do ubiegania się o kredyt w swoim banku. Albo możesz zwrócić się do prywatnych inwestorów.

4. Kup sprzęt, który jest potrzebny w Twojej firmie

To prawda, że przy sprzedaży pizzy z domu, wiele produktów nie jest potrzebnych. Istnieje jednak wiele innych, które są niezbędne przy przygotowywaniu i sprzedaży pizzy. Wśród nich są:

 • Lodówka.
 • Piekarnik.
 • Garnki i patelnie.
 • Kubki pomiarowe.
 • Pudełka na pizzę.
 • Naczynia.
 • Sztućce.
 • Serwetki

Ponadto, jeśli myślisz o realizacji dostaw do domu, będziesz potrzebował pojazdu do transportu.

5. Tworzenie menu różnych pizz

Aby wyróżnić się w tym biznesie, trzeba mieć różnorodność, aby zaoferować swoim klientom różne opcje i odpowiedzieć na różne gusta.

Wskazane jest jednak, aby na początku zaoferować menu z kilkoma opcjami pozwalającymi poznać gusta klientów. Później możesz zaoferować nowe produkty, a jeśli to możliwe, dodać do swojego menu unikalny rodzaj pizzy, aby wyróżniała się ona spośród innych pizzerii. Pomoże to Twojej firmie rozwijać się i wyróżniać się na tle konkurencji.

6. Zaproponuj swój produkt

Ujawnienie produktu jest ważne, aby ludzie wiedzieli, że Twój biznes istnieje i że ma wiele do zaoferowania. Aby to zrobić, możesz zrobić, co następuje:

 • Rozdawaj ulotki w swojej okolicy: Możesz chodzić od domu do domu rozdając ulotki tak, aby Twoi sąsiedzi wiedzieli, że sprzedajesz pizzę w swoim domu. Ponadto, możesz udać się do lokalnych mediów, aby promować swój produkt w swojej okolicy.
 • Korzystaj z serwisów społecznościowych: Promuj swoje pizze na portalach społecznościowych takich jak Facebook, Twitter, Instagram, YouTube i Pinterest. Możesz udostępnić zdjęcia pizzy lub ekskluzywne filmy z procesu przygotowania. W ten sposób zdobędziesz i utrzymasz swoich klientów, a oni nawet Cię polecą.
 • Stwórz stronę internetową: Zastanów się nad stworzeniem strony internetowej, aby Twoi klienci mogli zobaczyć Twoją firmę, dowiedzieć się o cenach, promocjach i innych kwestiach. W internecie znajdziesz wiele darmowych narzędzi do projektowania własnej strony internetowej. Należy dodać wszystkie niezbędne informacje, aby ludzie mogli się z Tobą skontaktować i złożyć zamówienie.
 • Oferta próbek: Świetnym sposobem na złapanie potencjalnych klientów jest danie im możliwości spróbowania pizzy za darmo. W tym celu można oferować próbki na lokalnych imprezach, w supermarketach lub na ulicy.

Niezależnie od tego, jak zdecydujesz się wypromować swój produkt, upewnij się, że ma on wizerunek, który przyciąga uwagę ludzi.

Ponadto, można stworzyć logo i niepowtarzalną nazwę, aby ludzie mogli Cię natychmiast zidentyfikować.

Zalecenia dotyczące sprzedaży pizzy z domu

YouTube video

Chociaż przemysł fast foodów zawsze cieszy się dużym popytem, chciałbym podzielić się z państwem kilkoma rekomendacjami, które pozwolą odnieść sukces w waszym biznesie.

 • Oferowanie przystępnych cen i promocji to dobra strategia, aby poznać Twoją firmę.
 • Zawsze należy używać świeżych i dobrych jakościowo składników, ponieważ dzięki temu pizze zyskają dobrą reputację.
 • Zadbaj o swoje interesy, zarządzając firmą w sposób odpowiedzialny, tak aby mogła się ona utrzymać i rozwijać.

Gdzie kupić pudełka na pizzę?

Myślisz o rozpoczęciu domowego biznesu pizzeryjnego? Następnie trzeba kupić pudełka na pizzę, które można serwować na wynos lub dostarczyć do domu.

W naszym sklepie internetowym monouso.es posiadamy szeroki katalog produktów jednorazowych i biodegradowalnych, w którym znajdą Państwo kartony Kraft lub ozdobne pudełka na pizzę. Można je zakupić w różnych rozmiarach i z włoskimi lub niestandardowymi wzorami, idealnymi do zwiększenia widoczności marki.

Ponadto oferujemy Państwu kartonowe prowadnice do pizzy, stoły do pizzy lub statywy do pizzy, aby zapewnić Państwu najlepszą obsługę. Posiadamy również kartonowe, okrągłe i trójkątne talerze do pizzy, torebki antytłuszczowe, serwetki oraz tanie, wysokiej jakości sztućce plastikowe.

Doszliśmy do końca tego wpisu, gdzie pokazujemy, jak sprzedawać pizze z domu. Pamiętaj, że najważniejszą rzeczą jest to, że klient jest zadowolony już od pierwszej wizyty.

Nie zapomnij odwiedzić naszego katalogu sprzedaży, oferujemy Ci produkty o najlepszym stosunku jakości do ceny, abyś mógł rozpocząć swoją działalność od dzisiaj. Skontaktuj się z nami już teraz!

FAQ

Jak sprzedawać pizze z domu?

1) Przygotuj wyjątkowy i smaczny przepis.
Sporządzić biznesplan.
Zgromadzenie niezbędnego kapitału.
Zakupić niezbędne wyposażenie do prowadzenia działalności.
Stwórz menu z różnymi pizzami.
Zaproponuj swój produkt i wygeneruj strategię marketingową.

Gdzie kupić pudełka do pizzy?

W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór produktów jednorazowych i biodegradowalnych, które możesz spersonalizować i sprawić, że Twoja marka będzie bardziej widoczna.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

PODSTAWOWE INFORMACJE O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH

Przeznaczenie: Gestionar las solicitudes realizadas a través del sitio web, enviar comunicaciones comerciales y, en su caso, compras en línea.

Prawa: Acceso a, Corrección, cancelación, oposición y otros derechos como se explica en la “Información adicional”.

Odbiorcy: Los datos sólo se transmiten a los proveedores que tienen una relación contractual con Monouso.

Legitymizacja: Consentimiento del interesado.

Odpowiedzialny: Envalia Group, S.L.

Informacje dodatkowe: You can find additional information on data protection in our privacy policy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.