fbpx

Ekologiczna zastawa stołowa

conoce las ventajas de la vajilla ecológica

Ekologiczna zastawa stołowa jest idealna, gdy szukamy możliwości wdrożenia bardziej przyjaznych środowisku środków i utrzymania obecności zakładu. W tym sensie jej skład zachowuje cechy każdej zastawy stołowej, ułatwiając jej wykorzystanie w różnych potrzebach żywieniowych.

czym jest ekologiczna zastawa stołowa?

Ekologiczna zastawa stołowa jest przedstawiana jako bardziej zrównoważona opcja, która ma właściwości biodegradowalne. Taka zastawa stołowa obejmuje takie elementy jak talerze ze słomy pszennej, miski z kokosa, bambusowa zastawa dla dzieci i inne. Głównie zmniejszają one zanieczyszczenia powstające podczas produkcji zwykłej plastikowej lub ceramicznej zastawy stołowej.

W tym sensie, mówiąc o ekologicznej zastawie stołowej, odnosi się do produkcji wolnej od gazów i substancji chemicznych, które wpływają na atmosferę. Dbałość o okres użytkowania zastawy stołowej, jej jakość oraz ułatwienie procesu utylizacji w sposób, który nie wiąże się z zanieczyszczeniem środowiska.

Elementy składowe ekologicznej zastawy stołowej

Poszczególne elementy składające się na zastawę stołową wykonane są z materiałów biodegradowalnych. Oznacza to, że szklanki, tace, miski, talerze i inne mają proces produkcji oparty na naturalnych lub chemicznych elementach, które nie są szkodliwe. Należą do nich takie składniki jak np.

  • Pył drzewny
  • Drewno
  • Skrobia kukurydziana
  • Słoma pszenna
  • Kokos
  • Bambus

Dzięki temu powstają drewniane sztućce, talerze i szklanki ze słomy pszennej, kompletna bambusowa zastawa dla dzieci. Jak również kompletne zestawy jednorazowe wykonane ze skrobi kukurydzianej.

Zalety stosowania ekologicznej zastawy stołowej w firmie

Każdego dnia coraz więcej placówek dostosowuje się do działań ekologicznych, nie naruszając przy tym swojego wizerunku ani jakości. W tym sensie, ekologiczna zastawa stołowa jest pierwszym krokiem w zrównoważonej transformacji. Do jej zalet należy przyjazny i bardziej zaangażowany wizerunek w oczach społeczeństwa. A także oszczędności w zużyciu środków czystości i wody, na przykład dzięki rezygnacji z serwetek.

Z kolei różnorodność wzorów i materiałów, z których produkowana jest zastawa stołowa, pozwala zaoszczędzić kapitał. Podobnie jak znalezienie oryginalnych modeli do prezentacji potraw. Istnieją nawet firmy zajmujące się opracowywaniem spersonalizowanej ekologicznej zastawy stołowej, aby nadać niepowtarzalny charakter każdej firmie.

Najczęściej zadawane pytania

Czym jest ekologiczna zastawa stołowa?

Dotyczy to produkcji wolnej od gazów i substancji chemicznych, które wpływają na atmosferę.

Jakie są zalety stosowania ekologicznej zastawy stołowej w firmie?

Do zalet należy zaliczyć przyjazny i bardziej zaangażowany wizerunek w oczach społeczeństwa. A także oszczędności w zużyciu środków czystości i wody, na przykład dzięki rezygnacji z serwetek.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

PODSTAWOWE INFORMACJE O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH

Przeznaczenie: Gestionar las solicitudes realizadas a través del sitio web, enviar comunicaciones comerciales y, en su caso, compras en línea.

Prawa: Acceso a, Corrección, cancelación, oposición y otros derechos como se explica en la “Información adicional”.

Odbiorcy: Los datos sólo se transmiten a los proveedores que tienen una relación contractual con Monouso.

Legitymizacja: Consentimiento del interesado.

Odpowiedzialny: Envalia Group, S.L.

Informacje dodatkowe: You can find additional information on data protection in our privacy policy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.