fbpx

Do jakich kartonowych talerzy do pizzy używa się w gastronomii

platos-carton-pizza-portada

Myślałeś, że papierowe talerze nie mają zastosowania w hotelarstwie? Nic nie może być dalej od prawdy. Dobrze wykorzystane, produkty te są jednymi z najlepszych inwestycji dla pizzerii, piekarni, barów, a nawet restauracji. I jakby tego było mało, są idealne do sprzedawania się na wycieczki, spotkania, imprezy, pikniki i tak dalej.

Chcesz wiedzieć, jakie są zalety kartonowych talerzy do pizzy dla Twojej firmy? Wspaniale, bo w Monouso powiemy ci, dlaczego są one tak korzystne dla twojego biznesu. Będziesz zaskoczony!

Korzyści z jednorazowych kartonowych talerzy do pizzy

Wszechstronność kartonowych talerzy do pizzy jest bezpośrednio związana z ich pudełkami. Klasyczne pojemniki wykonane są z tektury, ponieważ materiał ten może długo zachować ciepło. Ponadto, ponieważ są one jednorazowego użytku, gwarantują maksymalną higienę w jadłodajniach.

Z drugiej strony, materiał ten jest niezwykle ekonomiczny i łatwy w produkcji, więc można go kupić w dużych ilościach. Jednak same potrawy mają wiele innych cech, na przykład:

  • Wytrzymałość. Jeśli prowadzisz miejsce przeznaczone dla dzieci, wiesz jak delikatne i niebezpieczne są naczynia porcelanowe. Używając jednorazowych kartonowych płyt, możesz zagwarantować bezpieczeństwo najmłodszym i swojej inwestycji.
  • Wszechstronność na zdarzenia. Każde przyjęcie urodzinowe może być lepsze, gdy pizza jest obecna. Na tego typu imprezy najlepiej zdecydować się na jednorazowe płyty kartonowe, a nie na droższe materiały.
  • Przydatność. W dzisiejszych czasach można zdecydować się na pizze z talerzami. Mają one trójkątny kształt, aby wziąć każdy kawałek i są włączone do pojemników. Praktyczne, prawda?
  • Ekologia. Jeśli preferujesz produkty przyjazne dla środowiska, to płyty papierowe są właściwym wyborem dla Twojej firmy. Ponadto, produkty te mogą przyciągnąć innych entuzjastów ekologii do Twojego lokalu.
platos-carton-pizza

Inne zastosowania

Jak pewnie się domyślacie, nie trzeba używać kartonowych talerzy tylko na plasterki pizzy. Przeciwnie, one idealne do innych rodzajów posiłków i przekąsek.

Na przykład, nie ma lepszego pojemnika lub naczynia do podawania kromki ciasta w firmie lub poza nią. Można go również używać do serwowania wszelkiego rodzaju przekąsek.

Papierowe talerze to także doskonałe miejsce na posiłki na świeżym powietrzu. Można ich używać zarówno do prostych przekąsek, jak i kompletnych posiłków.

Z drugiej strony, inwestując nieco więcej pieniędzy, można drukować wzory na dnie płyt. I w jakim celu? Proste: aby dać ci ten sam obraz, co pasujące pudełka na pizzę. W ten sposób można dodać specjalny akcent do zakupu każdej pizzy.

Widzisz, papierowe tablice mają wiele zalet, o których większość ludzi nie wie. Jeśli chcesz otrzymać najlepsze jednorazowe talerze do pizzy dla swojej firmy, odwiedź nasz sklep internetowy Monouso. Czekamy na ciebie!

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

PODSTAWOWE INFORMACJE O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH

Przeznaczenie: Gestionar las solicitudes realizadas a través del sitio web, enviar comunicaciones comerciales y, en su caso, compras en línea.

Prawa: Acceso a, Corrección, cancelación, oposición y otros derechos como se explica en la “Información adicional”.

Odbiorcy: Los datos sólo se transmiten a los proveedores que tienen una relación contractual con Monouso.

Legitymizacja: Consentimiento del interesado.

Odpowiedzialny: Envalia Group, S.L.

Informacje dodatkowe: You can find additional information on data protection in our privacy policy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.