fbpx

CPLA

qué es el CPLA

Opakowania plastikowe CPLA są wykonane z kwasu polimlekowego (PLA), bioplastu pochodzącego z zasobów odnawialnych, takich jak skrobia kukurydziana. Są one przyjazną dla środowiska alternatywą dla polipropylenu (PP) i łatwo rozkładają się w środowisku, nie powodując żadnych niedogodności.

Co to jest CPLA?

Sztućce plastikowe CPLA są kompostowalne i biodegradowalne, co czyni je przyjazną dla środowiska alternatywą dla tradycyjnych sztućców plastikowych. Są również bardziej odporne na ciepło niż zwykły plastik PLA, co czyni je odpowiednim wyborem do gorących potraw. Plastikowa zastawa stołowa CPLA jest trwała i wielokrotnego użytku i stanowi doskonały wybór dla restauracji i imprez cateringowych.

Jaką zastawę stołową możemy wyprodukować z CPLA?

Z tworzywa CPLA można wykonać różnorodną zastawę stołową, w tym talerze, miski, kubki, sztućce, a nawet tace. Można go również wykorzystać do stworzenia elementów dekoracyjnych, takich jak podstawki i elementy dekoracyjne stołu.

Zalety CPLA

Są one wykonane z mąki kukurydzianej lub skrobi i są rozwiązaniem zrównoważonym i przyjaznym dla środowiska. Ta ekologiczna usługa jest zasobem odnawialnym, którego produkcja znacznie zmniejsza emisję CO2. Wśród wielu zalet znajdują się m.in

  • Mocne i odporne
  • Wytrzymują wysokie temperatury
  • Doskonałe do stosowania w gorących naczyniach
  • Trwałość do 90 dni
  • Biodegradowalne

Te sztućce są bardziej przyjazne dla środowiska, oferując bardziej zrównoważoną alternatywę. Można je również myć do 25 razy, co czyni je idealnymi do ponownego użycia.

Często zadawane pytania

Co to jest CPLA?

CPLA to akronim określający krystaliczny PLA, proces, który wytrzymuje temperatury do 45°C. CPLA jest kompostowalny i biodegradowalny, a po zakończeniu procesu krystalizacji przestaje być przezroczysty i staje się nieprzejrzysty, biały.

Zalety CPLA

Oprócz tego, że stanowią alternatywę dla plastikowych sztućców, są w 100% trwałe i biodegradowalne, a także odporne na wysokie temperatury.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

PODSTAWOWE INFORMACJE O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH

Przeznaczenie: Gestionar las solicitudes realizadas a través del sitio web, enviar comunicaciones comerciales y, en su caso, compras en línea.

Prawa: Acceso a, Corrección, cancelación, oposición y otros derechos como se explica en la “Información adicional”.

Odbiorcy: Los datos sólo se transmiten a los proveedores que tienen una relación contractual con Monouso.

Legitymizacja: Consentimiento del interesado.

Odpowiedzialny: Envalia Group, S.L.

Informacje dodatkowe: You can find additional information on data protection in our privacy policy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.