fbpx

Co to jest papier knotowy i jego zastosowanie w przemyśle hotelarskim

papel-mecha-portada

Słyszałeś kiedyś o knotowym papierze, znanym też jako papier chemine? Prawdopodobnie nie, ponieważ nazwa ta jest dość nieznana, jednak produkt ten jest więcej niż niezbędny dla przemysłu hotelarskiego.

Papier knotowy lub chemine jest super chłonnym papierem wołowym, który jest używany w dozownikach do suszenia ręcznego. Ten materiał jest jednym z najbardziej higienicznych, nie wspominając już o tym, że może odprowadzać do pięciu razy więcej wody niż wynosi jego waga, czyż nie jest to wspaniałe?

Pamiętasz te rolki z dozownikiem, które zwykle dostajesz w publicznych łazienkach? O tym właśnie mówimy, jednak ten produkt ma do zaoferowania wiele innych udogodnień.

Dlatego też w Monouso postanowiliśmy zwrócić uwagę na niektóre z jego zalet dla branży hotelarskiej i gastronomicznej. Przekonasz się, że ten materiał jest niezwykle wszechstronny i wygodny dla Twojej firmy.

Czytaj dalej!

Poznaj wszystkie zalety papieru knotowego

papel-mecha-cuerpo

Jest powód, aby znaleźć to bydło w prawie każdym barze, restauracji i zakładzie: jest ekonomiczne, wydajne i łatwe w instalacji.

Ta rolka papieru potrzebuje tylko podstawy na ścianie, co wcale nie jest drogie. Gdy już będzie na miejscu, wystarczy włożyć rurkę z tektury bydlęcej do podstawy i urządzenie jest gotowe.

Jednakże bydło to nie jest zarezerwowane tylko dla łazienek i pomieszczeń mieszkalnych; przeciwnie, jest ono niezbędne dla wielu różnych środowisk, takich jak

  • Kuchnia. Muszą one zachować bardzo wysokie warunki czystości, co nieuchronnie dotyczy pracowników. Ręczniki i chusteczki do nosa okazały się niehigieniczne, ponieważ mają tendencję do gromadzenia się potu i brudu. Nie ma się o co martwić praktycznym, jednorazowym produktem, takim jak papier knotowy.
  • Kryształy. Nie ma materiału bardziej odpowiedniego do czyszczenia okien w Twojej firmie niż knot papierowy. Ponownie, jego chłonność pozwala na płukanie wszystkich rodzajów szkła w ciągu kilku minut, sprawdź to!
  • Stoliki. W przypadku, gdy skończą się serwetki, można użyć tego produktu do ich wymiany. Wystarczy, że zrobisz kilka dodatkowych fałdów i nikt nie będzie wiedział, co to za różnica.

Odkryj dodatkowe zastosowania rolki papieru chemine

Wierzcie lub nie, ten produkt nadal kryje w sobie kilka narzędzi, których nie można przegapić, a mianowicie

  • Osobista prezentacja. Podczas intensywnej służby, personel może nie mieć czasu na odpowiednie umycie się. Spocona twarz jest dla wielu bardzo złą prezentacją. Nie będzie to problemem, jeśli personel będzie miał papier chemiczny, nie wspominając już o tym, że jest on o wiele bardziej dyskretny niż chusteczki higieniczne.
  • Do domu. Uprawianie każdej osoby zaczyna się w domu. Wdrażając ten zasób do swojej spiżarni, będziesz trzymać ręce całkowicie suche i wolne od bakterii podczas gotowania.

Znając wszystkie narzędzia z papieru knotowego, wystarczy, że uzyskasz dostęp do naszego sklepu internetowego Monouso by zdobyć twoje zwoje. W ten sam sposób uzyskają Państwo dostęp do szerokiego katalogu produktów niezbędnych dla świata hotelarstwa.

Czekamy na ciebie!

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PODSTAWOWE INFORMACJE O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH

Przeznaczenie: Gestionar las solicitudes realizadas a través del sitio web, enviar comunicaciones comerciales y, en su caso, compras en línea.

Prawa: Acceso a, Corrección, cancelación, oposición y otros derechos como se explica en la “Información adicional”.

Odbiorcy: Los datos sólo se transmiten a los proveedores que tienen una relación contractual con Monouso.

Legitymizacja: Consentimiento del interesado.

Odpowiedzialny: Envalia Group, S.L.

Informacje dodatkowe: You can find additional information on data protection in our privacy policy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.