fbpx

Catering

Catering jest bardzo wymaganą usługą ułatwiającą dobre jedzenie i uwagę gości na imprezie, poprzez firmy specjalizujące się w świadczeniu tej usługi.

czym jest catering i jak działa?

Definiuje się go jako profesjonalną usługę specjalizującą się w organizacji i dostarczaniu jedzenia, napojów i wszystkiego, co niezbędne do obsługi gości na imprezie. Jego działanie opiera się na poznaniu wymagań klienta, w celu określenia rodzaju usługi i przystąpienia do jej organizacji.

Różne rodzaje firm cateringowych

Firmy te posiadają wyspecjalizowanych pracowników odpowiedzialnych za logistykę i świadczenie usługi. Ponadto są one dostosowane do potrzeb i gustów swoich jadłodajni i dzielą się na następujące rodzaje firm cateringowych:

  • Korporacyjne.
  • Przemysłowe.
  • W domu.
  • Od drzwi do drzwi.
  • Mobilne.
  • Imprezy okolicznościowe.
  • Gourmet.
  • Zrównoważony.
  • Solidarność.
  • Wegańskie.

Catering: jakich materiałów eksploatacyjnych potrzebujesz?

Catering znika po zakończeniu wydarzenia, więc jego meble są zwykle łatwe w montażu i demontażu, z szeroką gamą materiałów eksploatacyjnych do wyboru. Dołącz do nas, aby odkryć różne dostępne miniatury do tworzenia imponujących wydarzeń.

Plastikowe miniatury wielokrotnego użytku

Są doskonałą opcją dla wydarzeń organizowanych w krótkim czasie i przy dużej liczbie gości, ponieważ posiadają kilka elementów do degustacji i prezentacji potraw.

Miniatury biodegradowalne

Dzięki tym materiałom eksploatacyjnym, profesjonaliści kulinarni mogą zaprezentować swoje kreacje kulinarne w pięknych i różnorodnych przedmiotach przyjaznych dla środowiska.

Trwałe figurki

Służą do konserwowania, ochrony i prezentowania żywności w bezpieczny sposób. Ponadto są one wielokrotnego użytku, odporne na wysoką temperaturę i różne rodzaje siły.

Metalowe miniatury wielokrotnego użytku

Posiadają szeroki wybór oryginalnego i eleganckiego wzornictwa, dzięki któremu prezentacja potraw będzie wyróżniała się na tle innych.

Miniatury designerskie

Przedmioty te posiadają inny, a zarazem elegancki akcent, dzięki któremu zaskoczysz gości wspaniałą prezentacją kulinarnych przysmaków.

dowiedz się więcej o naszym słowniku gastronomicznym i hotelarskim!

Najczęściej zadawane pytania

Co jest znane jako firma cateringowa?

Definiuje się ją jako grupę osób odpowiedzialnych za organizację i świadczenie usługi cateringowej. Usługa ta jest odpowiedzialna za dostarczenie jedzenia i napojów, a także wszystkiego, co jest niezbędne do organizacji bankietu lub imprezy.

Jak działają firmy cateringowe?

Firmy te są odpowiedzialne za przygotowanie, prezentację, oferowanie i podawanie posiłków na wszelkiego rodzaju imprezach. Ich usługi sięgają od prostego śniadania po kompletną obsługę typu restauracyjnego z kelnerami, kuchnią, sztućcami, bielizną stołową i spersonalizowaną dekoracją. Dla firm cateringowych najważniejsze jest poznanie swoich klientów, aby zaoferować najlepsze doświadczenie dostosowane do ich wymagań.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

PODSTAWOWE INFORMACJE O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH

Przeznaczenie: Gestionar las solicitudes realizadas a través del sitio web, enviar comunicaciones comerciales y, en su caso, compras en línea.

Prawa: Acceso a, Corrección, cancelación, oposición y otros derechos como se explica en la “Información adicional”.

Odbiorcy: Los datos sólo se transmiten a los proveedores que tienen una relación contractual con Monouso.

Legitymizacja: Consentimiento del interesado.

Odpowiedzialny: Envalia Group, S.L.

Informacje dodatkowe: You can find additional information on data protection in our privacy policy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.