fbpx

Biodegradowalne psie worki na odchody do zbierania odchodów zwierzęcych

Pewnie słyszałeś o torbach biodegradowalnych, ale czy wiedziałeś, że teraz możesz posprzątać z nimi swoje zwierzęce odpady? To prawda, teraz możesz pomóc poprawić swój ekosystem zabierając psa na spacer – dobry pomysł, prawda?

Torby do zbierania psich odchodów są wyposażone we własne odkurzacze, dzięki czemu Twoje ręce są z dala od brudu. Ponadto, mimo że są one biodegradowalne, nie będą ponownie wykorzystywane, więc można je wyrzucić do dowolnego pojemnika.

Jeszcze lepiej, ten materiał ma biologiczne katalizatory, więc zniknie z ziemi w krótszym czasie, niż sobie wyobrażasz. Chcesz wiedzieć więcej o tym produkcie? W Monouso chcielibyśmy zwrócić uwagę na jego zalety i powiedzieć, jak najlepiej z niego korzystać.

Zalety

Ten prosty produkt przynosi ogromne korzyści na przykład wszystkim użytkownikom:

  • Praktyczność. Te wzory są niezauważone w torbach i portfelach. Większość z nich jest wykonana w małej taśmie do wyciągania worków.
  • Opór. Torby biodegradowalne mają wysoką odporność na wycieki, dzięki czemu można uniknąć wypadków po zebraniu odchodów.
  • Ekonomia. Dla wielu opcja ta jest finansowo niezrównoważona i nadmiernie kosztowna; nic bardziej mylnego. Torby biodegradowalne mają podobną cenę jak plastikowe, więc Twoja kieszeń nie będzie znała różnicy.
  • Grzywny. Nie ma nic bardziej niepożądanego i nieprzyjemnego niż zły czas i rachunek do zapłacenia z powodu zwierzęcia. Teraz możesz uniknąć niewygód, grzywien i pomóc środowisku naturalnemu tylko poprzez noszenie torby biodegradowalnej.
  • Dostępność. Kilka lat temu materiały te były drogie i trudne do pozyskania. Dzisiaj, wszystko co musisz zrobić, to pójść do naszego sklepu internetowego Jednorazowe użycie i wybrać ten, który ci się podoba.

Bolsas-biodegradables-caca-perro

Jak używać biodegradowalnych psich torebek na kupki

Wielu właścicieli zwierząt, zwłaszcza tych, którzy po raz pierwszy mają problemy z przyzwyczajeniem się do zbierania psiej kupy. To zadanie nie musi być tak nieporządne, jak się wydaje, o ile pamięta się następujące sugestie:

  • Aby uniknąć kontaktu z taboretem, należy owinąć rękę całkowicie wokół worka, aby zebrać taboret w krótszym czasie.
  • Otwórz całkowicie torbę i trzymaj ją w zasięgu ręki. Jednocześnie, trzymaj go z dala od ciała.
  • Jeśli w pobliżu nie ma żadnego pojemnika, można wykopać dziurę w ziemi i zakopać worki biodegradowalne. Nie martw się, rozłoży się w krótszym czasie, niż ci się wydaje.
  • Jeśli używasz konwencjonalnej torby do wyrzucenia jej do pojemnika, nie zapomnij zawiązać w niej węzła. W ten sposób pracownicy nie będą mieli do czynienia z psimi odchodami rozsypanymi w pozostałych śmieciach.

Biodegradowalne psie worki na kał są doskonałym sposobem na pozbycie się odchodów swoich zwierząt. Jeśli szukasz innych opcji niż plastik, lub jeśli plastik nie jest dostępny, gdy go potrzebujesz, ten produkt może uratować Ci życie.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

PODSTAWOWE INFORMACJE O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH

Przeznaczenie: Gestionar las solicitudes realizadas a través del sitio web, enviar comunicaciones comerciales y, en su caso, compras en línea.

Prawa: Acceso a, Corrección, cancelación, oposición y otros derechos como se explica en la “Información adicional”.

Odbiorcy: Los datos sólo se transmiten a los proveedores que tienen una relación contractual con Monouso.

Legitymizacja: Consentimiento del interesado.

Odpowiedzialny: Envalia Group, S.L.

Informacje dodatkowe: You can find additional information on data protection in our privacy policy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.