fbpx

5 pomysłów na udane lodziarnie. Najlepsze wskazówki

Jeśli chcemy rozpocząć biznes lodowy lub po prostu poprawić ten, który mamy, pewnie zastanawiasz się, czy mi się uda? Gratulacje! Przedstawimy Wam najlepsze pomysły na lodziarnie, które sprawią, że będziecie żyć w ekscytujących warunkach.

Wyobraź sobie teraz, że chcesz zaprosić kogoś wyjątkowego do miejsca, w którym może spróbować różnych smaków. Myślisz o wszystkich możliwościach w mieście i z Twojej wizji wynika, że jest wiele miejsc, które nie spełniają Twoich oczekiwań.

Może się zdarzyć, że wybrane miejsce nie będzie miało najlepszej atmosfery, najlepszej uwagi lub Twojego ulubionego smaku – całkowite rozczarowanie! Co byłoby nieprzyjemnym doświadczeniem.

Cóż, pójście do lodziarni to działanie pełne emocji, relaksu i zabawy ze smakiem. Idealny do przeżycia ekscytujących chwil z naszymi wyjątkowymi ludźmi. Jeśli lodziarnia jest Twoją firmą, powinieneś zastosować kilka wskazówek, aby lody odniosły sukces. Zacznijmy!

5 pomysłów na udane i zabawne lodziarnie

Poniżej pokażemy Wam kilka świetnych pomysłów na lodziarnie, by je założyć lub zastosować do tych, które już macie:

Różnorodność smaków

Ważne jest, aby mieć różne smaki, aby zaspokoić różnorodne gusta klientów. Jeśli zadamy sobie pytanie, czego ludzie szukają w lodziarni? Oczywistą odpowiedzią byłoby: cieszyć się dobrym smakiem. Bardzo nieprzyjemnie jest nie odnaleźć smaku, którego chcemy lub który kochamy.

Upewnij się, że oferujesz szerokie menu, aby podbić najbardziej wymagających użytkowników. W każdym biznesie kreatywność odgrywa bardzo ważną rolę. Dlatego dobrą propozycją byłoby stworzenie oryginalnych smaków, które są mało znane, ale które zachwycają podniebienie użytkowników.

Dzięki tej opcji nasi klienci mieliby możliwość przeżycia wyjątkowego i innego doświadczenia. Ponadto, można zaoferować zdrowe i pożywne lody o przyjemnej konsystencji i bezkonkurencyjnym smaku.

Te cechy sprawią, że Twoja lodziarnia stanie się innym miejscem ze względu na swoją doskonałość i różnorodność, docierając do większej liczby osób.

Doskonały stosunek jakości do ceny

Ideałem jest nie tylko zahaczenie o wizerunek firmy, ale także o jakość oferowanego produktu. Misją jest, aby osoba, która spróbuje tych lodów i zdecyduje się wrócić do lodziarni, a nawet zaprosić inne osoby do skosztowania niepowtarzalnych smaków tego miejsca.

>  Kempingowe dania na wynos: przepisy na dzień spędzony na łonie natury

Sugerujemy użycie naturalnych składników, które oprócz tego, że oferują ręcznie robione aromaty, przyczyniają się do zdrowia klienta. Higiena tego miejsca jest niezwykle ważna dla jakości oferowanych usług.

Istotne jest, aby integralność produktu nie została naruszona przez konieczność oferowania konkurencyjnych cen. Należy dążyć do osiągnięcia równowagi między wydatkami na zasoby a ceną, jaką będzie miał produkt. Chociaż osiągnięcie tego poziomu jest trudne, to nie jest niemożliwe.

Proponujemy zacząć od zasobów, które można pokryć bez większego wysiłku, aby skupić się na produkcie (smak lodów). W ten sposób będziesz w stanie podbić niszę, a następnie rosnąć stopniowo, ale bezpiecznie.

Przytulne i atrakcyjne otoczenie

Po pierwsze, lokalizacja lodziarni musi być łatwo dostępna, aby klienci mogli bez wysiłku znaleźć Ciebie. Generalnie zaleca się miejsce w centrum miasta lub na plaży.

Jeśli nie masz miejsca, postaraj się o nie, ale upewnij się, że jest ono tanie. Pamiętaj, że ten koszt wpływa na ostateczną cenę. Jednym z pomysłów może być zlokalizowanie małego miejsca, udekorowanie go w prosty, ale przyjemny sposób oraz ustawienie stołów i krzeseł na zewnątrz. Wiele kawiarni korzysta z tej metody i są one dobrze przyjęte

Jeśli twój budżet jest napięty, zaprojektuj wózek z lodami w stylu vintage lub nowoczesnym. Ważne jest to, że znajdujesz się w strategicznym miejscu, w którym możesz zrobić swoje lody. Następnie, w miarę rozwoju biznesu, będziesz rozszerzać swój scenariusz.

Spraw, by twój biznes był przyjemnym miejscem. Można użyć harmonijnego połączenia drewna, faktury i kolorów. Pamiętaj, że ludzie, którzy chodzą do lodziarni, szukają relaksu. Połączenie pastelowych kolorów może być skuteczne.

Jeśli jest to duże miejsce, można stworzyć dedykowane przestrzenie, czyli dla par, rodziny i dzieci.

Wirusowa kampania marketingowa

Sukces marki zależy w dużej mierze od dobrej promocji. Aby to osiągnąć, wymagana jest dyscyplina w polityce marketingowej, którą zdecydujesz się wdrożyć. Dziś marketing cyfrowy wyznacza standardy w każdym biznesie.

Stwórz plan mediów społecznościowych z dobrze zdefiniowanymi strategiami, zgodnie z celami, które chcesz osiągnąć. W tym celu możesz liczyć na specjalistę jako menedżera społeczności, lub jeśli masz doświadczenie w sieciach społecznościowych, zrób to sam.

>  Storytelling dla restauracji Jak to zrobić?

Istotne w tej fazie jest poznanie grupy docelowej, segmentu użytkowników oraz zaplanowanie stałych publikacji. Ta idea, jak wszystko w życiu, wymaga stałości, aby odnieść sukces.

Możesz zacząć od portalu społecznościowego, gdzie czujesz się bardziej komfortowo, ale ważne jest, aby zawsze publikować, aby zdobyć klientów.

Atrakcyjna dekoracja lodów

https://www.youtube.com/watch?v=P8qSmVJbxrU

Ludzie są uwięzieni przez zmysł wzroku. Dlatego każde lody muszą być prezentowane w unikalny sposób. W ten sposób, kiedy klient otrzyma swoje zamówienie, będzie mógł sobie wyobrazić smak po prostu patrząc na niego. To, w połączeniu z doskonałą obsługą, z pewnością sprowadzi klienta z powrotem.

Musisz być bardzo kreatywny i udekorować lody zgodnie z emocjami, które chcesz wzbudzić jego smakiem. Jeśli jest to owoc, do szklanki można włożyć syrop czekoladowy i ornament nawiązujący do owoców.

W bananie Split należy podawać go w przezroczystym pojemniku, o atrakcyjnym wyglądzie. Po wybraniu tego pojemnika, dodaj różne smaki lodów, nałóż syrop czekoladowy i migdały tostowe. Następnie udekoruj ją bitą śmietaną, posypką aromatyczną, wiśniami w syropie i dodaj dowolną dekorację.

Aby lody odniosły sukces, ważne jest dobre połączenie kolorów i smaków. Ponadto, musi być umieszczony w odpowiednim opakowaniu z uporządkowaną prezentacją jego elementów składowych.

Pamiętaj, aby mieć kreatywne detale do serwowania lodów dla dzieci, tak aby czuły się zidentyfikowane. Możesz zrobić zdjęcia z ulubionej serii lub rozdać naklejki z najpopularniejszymi superbohaterami dnia.

Gdzie kupić?

W Monouso oferujemy Państwu szeroką gamę plastikowych kubków o atrakcyjnych kształtach i różnych kolorach. Możesz więc pozwolić swojej wyobraźni zaszaleć, gdy dekorujesz każdy rodzaj lodów w swoim bogatym menu.

Ponadto, mamy różne dekoracje, aby uzupełnić swoje projekty i nadać każdej opcji kolorowy wygląd. Dysponujemy różnymi modelami plastikowych łyżek, które łączą w sobie każdy styl i pozwalają Twoim klientom spróbować każdej opcji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w kubkach, dekoracji do lodów i plastikowych łyżeczkach. Na pewno spodoba Ci się i wybierzesz najbardziej odpowiedni dla swojej lodziarni. Czekamy na Ciebie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

BASIC DATA PROTECTION INFORMATION

Responsible: Envalia Group, S.L.

Purpose: Gestionar las solicitudes realizadas a través del sitio web, enviar comunicaciones comerciales y, en su caso, compras en línea.

Legitimation: Consentimiento del interesado.

Recipients: Los datos sólo se transmiten a los proveedores que tienen una relación contractual con Monouso.

Rights: Acceso a, Corrección, cancelación, oposición y otros derechos como se explica en la “Información adicional”.

Additional information: You can find additional and detailed information on data protection in our privacy policy