fbpx

5 cyfrowych gadżetów idealnych dla hotelarstwa

W sektorze hotelarskim technologia również odgrywa bardzo ważną rolę. Dlatego też istnieją pewne urządzenia cyfrowe, które ułatwiają wszystkie związane z tym czynności. Ta dziedzina wymaga dużej organizacji, więc te narzędzia są niezbędne. Ponadto są one bardzo łatwe w użyciu i mogą być dostosowane do każdego biznesu hotelarskiego.

Czym jest gadżet w hotelarstwie?

Gadżet to aplikacja lub oprogramowanie, które pozwala na zarządzanie pewnymi czynnościami. W branży hotelarskiej niezbędne jest zorganizowanie i zarządzanie wszystkimi elementami działalności hotelarskiej. Może to być od prostej aplikacji mobilnej po złożone oprogramowanie dla systemu Windows.

Idealne gadżety dla firmy hotelarskiej

Te cyfrowe gadżety znacznie ułatwiają pracę w branży hotelarskiej. Oto te najlepsze i najbardziej niezbędne:

Alex, wirtualny asystent

Kuchnia to obszar, w którym trzeba pracować szybko. Alexa ułatwia wykonywanie różnych zadań, takich jak monitorowanie punktów kontrolnych problemów, wysyłanie nowych informacji do pracowników. Dodatkowo będziesz mógł zorganizować komunikaty w jednym mailingu i zaplanować wszystkie kontrole do przeprowadzenia.

Dzięki temu wirtualnemu asystentowi nie musisz się już stresować organizacją kuchennych czynności. Dlatego nie mogliśmy jej pominąć w tym poście.

APIC

Ręczne przygotowywanie kart menu może być bardzo uciążliwym zadaniem. Dzięki tej aplikacji możesz je zorganizować w wersji cyfrowej. W ten sam sposób dinerzy będą mogli wybrać swoje ulubione dania za pomocą urządzenia. Możesz nawet zamieścić swoje przepisy, aby jadący dowiedzieli się, jak je wykonać.

Bankomat i zarządzanie gotówką

Praca w hotelarstwie wymaga dużego operowania gotówką. Cashology POS 1500 ułatwia śledzenie zysków, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo pieniędzy. A dzięki oprogramowaniu CashConnect można łatwo obsługiwać urządzenie.

Będziesz w stanie śledzić kwotę przychodzących i wychodzących dochodów i mieć wszystkie płatności zorganizowane. Dzięki jednemu urządzeniu możesz mieć pełną kontrolę nad pieniędzmi zarobionymi w biznesie.

Xperia Tablet Z Kitchen Edition

To urządzenie jest ostatecznym wirtualnym asystentem kuchennym. Możesz znaleźć przepisy i kontrolować temperaturę potraw dzięki termometrowi iGrill. Dodatkowo można zainstalować inne funkcje, które będą bardzo pomocne. A najlepsze jest to, że jest wodoodporny, więc nie musisz się martwić o wilgoć.

Belkin

Ponieważ korzystanie z tabletów jest tak powszechne, najlepszym uzupełnieniem jest podstawka, która pozwala na korzystanie z nich bez konieczności trzymania ich rękami. Zabezpiecza je również przed upadkiem, zamoczeniem lub złamaniem. Można go umieścić na ścianie, aby ułatwić kontrolę. Tak, zupełnie jak przerzucanie stron książki. Te cyfrowe gadżety ułatwiają życie zarówno pracownikom, jak i klientom. To najlepszy sposób na wykorzystanie technologii do usprawnienia działalności hotelarskiej. Zapewniają bezpieczeństwo i użyteczność pod każdym względem, czy to w ośrodku wypoczynkowym, czy w małym hostelu.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

PODSTAWOWE INFORMACJE O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH

Przeznaczenie: Gestionar las solicitudes realizadas a través del sitio web, enviar comunicaciones comerciales y, en su caso, compras en línea.

Prawa: Acceso a, Corrección, cancelación, oposición y otros derechos como se explica en la “Información adicional”.

Odbiorcy: Los datos sólo se transmiten a los proveedores que tienen una relación contractual con Monouso.

Legitymizacja: Consentimiento del interesado.

Odpowiedzialny: Envalia Group, S.L.

Informacje dodatkowe: You can find additional information on data protection in our privacy policy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.